Feedback
7,8

Keukensale

Score uit 332 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  I-KOOK
   
( Almere Flevoland ) score 9,6 uit 1870 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Zoetermeer Zuid-Holland ) score 9,8 uit 170 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Alkmaar Noord-Holland ) score 9,2 uit 200 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2521 ervaringen
•  Bemmel & Kroon
   
( Cruquius Noord-Holland ) score 9,5 uit 907 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 92 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,4 uit 196 ervaringen
•  BSK Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 8,7 uit 65 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 332 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 234 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 11 ervaringen
1 ster 26 ervaringen

Verdeling: 291 positieve ervaringen | 40 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Tevreden”
Fernanda Montilha | zaterdag 11 dec 2021 21 | Keukensale Cruquius
Vanaf het begin werden we heel goed geholpen. Anne was zeer behulpzaam en waarheidsgetrouw in haar meningen en informatie over onze keuzes. Het werk aan de montage is zeer goed gedaan en we zijn blij met het eindresultaat.
FOTO VAN FERNANDA MONTILHA
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Jolanda en Daan | donderdag 30 sep 2021 21 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben bij een prachtig en meedenkend team (Hoorn Keukensale) onze keuken besteld. Wat een vriendelijk en behulpzaam team is dit. We zijn dan ook super tevreden en de plaatsing van de keuken is ook zeer professioneel gedaan. Zeker een aanrader om hier u keuken te kopen.
FOTO VAN JOLANDA EN DAAN
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring”
K. Hendriks | vrijdag 5 aug 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben bij Keukensale in Nijkerk onze keuken gekocht! Een grote achterwand met hoge kasten, en een enorm kookeiland met alle gemakken voorzien. Onze keuken is een echte eyecatcher geworden en het centrum van onze woonkamer.

Tijdens het eerste gesprek werd eigenlijk al duidelijk dat dit mensen zijn die passie hebben voor hun werk. Waarbij meedenken, flexibel zijn, en de tijd voor je nemen geen onderdeel is van 'het zijn van een verkoper' maar gewoon in het bloed zit.
Persoonlijk, professioneel, aandachtig, en doorpakkend zou ik ze benoemen.
Tijdens de werkzaamheden zijn er hier en daar wel wat dingen misgegaan: er zijn producten niet geleverd, beschadigd geleverd, lekkage gehad, of beschadigd geraakt tijdens het werk. Dat kan echter allemaal gebeuren en is voor alle partijen vervelend. Maar hoe je het oplost als bedrijf is wat je oogmerkt en bijzonder maakt.

En de persoonlijke aanpak van Pim, Kees, Evelien, Ezra, andere Ezra en alle monteurs maakt het plaatje compleet.

Pratend met de monteurs hoor je ook gewoon dat zij goed behandelt worden, mooi werk maken, en er écht gewoon zin in hebben. Het getuigd van een passie en gezond en sterk bedrijf als het op elke laag (van ontwerpen, tot begroting, tot planning, tot montage, tot afronding) zo verloopt.

Wij hebben een prachtige keuken, voor een eerlijke prijs, van alle gemakken en deugden voorzijn, en zij hebben een klant voor 't leven. Mochten we ooit verhuizen en een nieuwe keuken nodig hebben in de buurt, dan kloppen we hier aan.
FOTO VAN KEVIN
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende service”
Terence Vliet | dinsdag 21 okt 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Onze ervaring met Keukensale Nijkerk is opnieuw uitstekend. Monteur Henk van Soeren heeft een reparatie aan onze keuken vakkundig en met veel zorg uitgevoerd. Het resultaat is perfect. De service en klantgerichtheid zijn, net als destijds bij de aanschaf van onze keuken, van hoog niveau. Keukensale Nijkerk biedt kwaliteit, een eerlijke prijs en echte aandacht voor de klant. Absoluut een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke 10”
Willeke en Dennis de Groot | zaterdag 10 jul 2021 21 | Keukensale Katwijk ZH
Mijn droomkeuken vandaag gekocht bij Ramon van Keukensale Katwijk, wat een fijne winkel is dat, je voelt je gelijk welkom en op je gemak niks geen opdringerig gedoe gewoon duidelijke taal en ze nemen alle tijd voor je. Passen zich helemaal aan jou wensen aan en niets is een verplichting ook niet na 2 uur zitten en een prachtig 3D ontwerp verder. Wil je het niet, ook geen probleem en even goede vrienden. Dat gevoel geven ze je en dat is prettig. Ramon denkt echt goed met je mee, wist precies wat ik mooi vond en gaf daarbij deskundig advies en een prachtig ontwerp precies dat wat ik wilde. De prijs is heel schappelijk en alles van goede kwaliteit. Ze zijn daarbij ook super gastvrij want wij kwamen rond lunchtijd en er werd spontaan gevraagd of we trek hadden in tosti's :-))) nou dat sloegen we zeker niet af , dus zaten we heerlijk aan de tosti's en de koffie en ondertussen werd onze droomkeuken ontworpen. Ramon en zijn jongens (ben jullie naam vergeten ;-) jullie zijn toppers !! Dankjewel ik ben dol gelukkig met mijn keuken. Ga vooral zo door !! Dikke 10 voor jullie !!

Aanvulling 19 november 2021:
Perfect afgeleverd en gemonteerd, zeer tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Tess Volkers | woensdag 13 jul 2022 22 | Keukensale Leiderdorp
Niet te beschrijven slechte service ervaren bij Keukensale Leiderdorp! Begin februari hadden wij een afspraak met Yves (verkoper) bij keukensale Leiderdorp om inspiratie op te doen voor de nieuwe keuken. We werden meteen erg goed geholpen en hebben bijna twee uur om tafel gezeten om onze wensen op papier te krijgen. Hier kwam een prachtige eerste schets uit. Toen we net een blik op het resultaat, de 3D schets, geworpen hadden, kregen we van Yves gelijk een dringend advies om maar gelijk even te tekenen. Dat hadden we immers afgesproken volgens hem. Een keuken is niet een aankoop welke je iedere week doet, het is toch een flink bedrag en het is fijn om hier een nachtje over te kunnen slapen. Hier werd Yves vervolgens boos over, ''Jullie wisten toch van te voren wat jullie hier kwamen doen?!''. Op dat moment hadden wij moeten stoppen en nooit meer een voet moeten zetten in deze zaak, jammer genoeg hebben wij dit toen niet gedaan. Wij hebben toch een nachtje geslapen en besloten het te doen, het was ten slotte een mooie tekening geworden. Buiten het dringende advies van Yves beviel ons de goede service bij het intekenen van onze wensen! De vervolgafspraak met de definitieve tekening was met een collega van Yves. Dit was een fijn gesprek en hier hebben we dan ook getekend, gezien de service van de beste collega zeer goed en deskundig was. De levering zou op 31 mei zijn en de montage op 1 juni. Helemaal prima, dachten wij. Op 31 mei begon echter de ellende. De koelkast en vaatwasser werden niet meegeleverd. Toen wij opbelden kregen we de vraag of we wel goed gekeken hadden en of we deze toch niet over het hoofd hadden gezien... Toen vervolgens doodleuk werd verteld dat we Siemens apparaten hadden besteld en dat dit "logisch" was dat het hierom later geleverd werd brak onze klomp. Als dit meteen tijdens het bespreken van de apparaten was verteld hadden wij wellicht voor een ander merk gekozen.
Wanneer de apparaten dan wel geleverd zouden worden was nog onbekend. Op 1 juni kon de monteur dan ook maar een halve keuken monteren. Er zou een noodblad op komen omdat een andere partij nog langs zou moeten komen voor het inmeten voor het hardstenen blad. Het 'noodblad' stond alleen niet in de monteur zijn werkbeschrijving en hier moest hij dus het nodige voor improviseren, dit resulteerde in een noodblad wat een kind op de basisschool met het vak handarbeid nog beter zou monteren. Zie foto's. Even als verduidelijking: Wij hebben hier 500 euro voor betaald. Persoonlijk vind ik dit het niet waard, we hadden net zo goed zelf een houten plank neer kunnen leggen. Op 6 juli zijn de koelkast en vaatwasser na wel 100 keer gebeld te hebben eindelijk binnen. Verwacht maar niet dat keukensake Leiderdorp hier zelf enige moeite in stopt. Uit zich zelf hebben ze namelijk nog nooit iets van zich laten horen hier moeten we zelf achteraan gaan. Maar nu hebben we een koelkast en vaatwasser gekregen, als toevoeging bij de rest van de spullen die nog gemonteerd moesten worden, maar waar is de monteur? Nergens te vinden! Onze keuken/woonkamer staat dus al 1,5 maand vol met dozen, plinten en andere troep! Kortom het witgoed is nu met veel pijn, moeite en wel 100 contactverzoeken geleverd, maar de monteur kan pas over een paar weken komen. Wij hebben de afgelopen maand wel 100 keer gebeld maar niemand kan ons verder helpen. Wij moeten constant bellen en mailen en krijgen halve reacties terug. Als je er niet achteraan gaat wordt het ook niet voor je geregeld. De bedrijfsleider van keukensale Leiderdorp, Hamza, staat bekend als (zelfbenoemd) brandjesblusser maar heeft nog nooit uit zichzelf iets van zich laten horen. Elke keer als wij bellen of mailen krijgen wij hetzelfde antwoord: ''Ik laat je morgen iets weten!''. Als je op keukensale Leiderdorp moet wachten, kan je wachten tot je een ons weegt... Er gebeurt namelijk nog precies niks. Het zou fijn zijn als wij in dit warme weer eindelijk een werkende koelkast hebben. Hoe had keukensale dit op kunnen lossen: communicatie! Als zij van te voren hadden gezegd: De koelkast en vaatwasser zijn een maand later; kunnen wij de levering en montage opschuiven? Hadden wij geen enkel probleem gevonden! Ook als mensen afspraken maken om je terug te bellen, bel dan terug! Kortom, keer op keer heb je toch de voorzichtige hoop dat er wat geregeld gaat worden. Als je op de afgesproken deadline dan contact zoekt, krijg je te horen dat de desbetreffende medewerker niet aanwezig is en dat je teruggebeld gaat worden. Je raadt het wederom weer! Dit is tot op vandaag niet gebeurd. Je verliest de hoop op een goede afloop. We hebben goede hoop dat keukensale Leiderdorp zich toch herpakt en zich van zijn/haar beste kant gaat laten zien. Als de keuken eindelijk af is, zal het vast prachtig worden. Jammer dat het proces om daar te komen nu zo moeizaam gaat. Dit geeft nu alleen maar frustratie en ellende!
FOTO VAN TESS VOLKERS
Reactie of foto toevoegen
“Zeer professioneel”
J.Markus | maandag 7 dec 2020 20 | Keukensale Deventer
Er werd goed geluisterd naar mijn wensen voor de keuken en meegedacht door Priscilla van Keukensale Deventer en tevens rekening gehouden met mijn budget. Ik kon tussendoor altijd bellen als ik nog vragen had en werd dan ook vriendelijk te woord gestaan. De installatie van de keuken verliep als een geoliede machine, zeer professioneel. Voor de twee mankementjes werd direct dezelfde dag contact opgenomen en geregeld. Ik ben heel erg blij met mijn nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Schot in de roos”
Fam. Bouw | zondag 29 dec 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Door een collega, zijn wij verwezen naar Keukensale-Nijkerk en dat bleek een echte schot in de roos te zijn. Wij zijn geholpen door Kees, Riekie en Pim. Wat een geweldig team! Natuurlijk werden wij voornamelijk door 1 van hun hoofdzakelijk geholpen, in ons geval door Kees. Maar iedereen denkt mee en geeft op gepaste wijze advies op een rustige manier en met kennis van zaken. Of het nu gaat om het samenstellen van de keuken, het combineren van de apparatuur, het vullen of juist weglaten van kastjes, of op bouwkundig gebied, het wordt op een prettige manier geadviseerd. Ook worden gemaakte afspraken nagekomen op de tijden dat gepland stond. Ook het samenspel tussen de verschillende technische partijen, zoals elektriciteit, waterleiding, stukadoor, monteur(s) en schildersbedrijf was zeer goed! Wat vooral voor rekening komt van Pim. Het eindresultaat mag er dan ook zijn, er staat een prachtige geheel, in onze keuken en bijkeuken. Ook tijdens de aftersales zijn de contacten met wie dan ook bij Keukensale-Nijkerk, heel prettig geweest. De medewerkers en het bedrijf verdienen een absolute dikke pluim!
Reactie of foto toevoegen
“Keuken na 3 maanden nog niet af”
W Bakker | zaterdag 6 jan 2024 24 | Keukensale Katwijk ZH
Onze keuken is eind september geleverd. Er was een waslijst van onderdelen die ontbraken of niet de juiste maat hadden. Geen stopcontact, verkeerde maten lades, geen passende greeplijsten, etc etc. Alles zou nabesteld worden met een wederom een levertijd van 6 weken. We hebben gevraagd of ze langs wilden komen om alles precies op te meten, zodat het na 6 weken wachten klaar zou zijn. Dat hebben ze gedaan, maar 6 weken later bleken weer de afmetingen van de greeplijsten niet te kloppen en ontbraken de panelen waarmee de keuken afgewerkt zou worden. Om de boiler te plaatsen, werd er een lade van slechts 27 cm diep in geplaatst, terwijl er een lade van 40 cm diep past. Ook is de elektriciteitskabel van de inductieplaat te kort waardoor de lade er tegenaan duwt en niet goed dicht kan. We zijn nu meer dan 3 maanden verder en de keuken is nog steeds niet af. Als we de winkel bellen kunnen ze niets betekenen en worden we doorgeschakeld naar de technische dienst. We worden niet actief geïnformeerd wat de stand van zaken is. We hebben gevraagd of ze de te korte stoomkabel met spoed willen vervangen omdat het ons inziens niet veilig is dat de lade elke keer de kabel onder spanning brengt. Deze kabels liggen overal op voorraad, maar keukensale kan er niet op korte termijn aan komen. Als we het zelf doen vervallen de garantie.
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Gerard Slob | maandag 29 jul 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een hoekkeuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. De benadering, hulp en het advies vanuit de vestiging is top geweest. Door de adviseur werd goed geluisterd en werden onze wensen omgezet tot een schitterende keuken. Daarnaast ging de installatie ook voortreffelijk. Al met al een hele goede ervaring met Keukensale Barendrecht. Zeker een aanrader!
FOTO VAN GERARD SLOB
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Dennis | dinsdag 22 okt 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Super blij met onze nieuwe keuken. Vakkundig geholpen door Harry en André. Bedankt voor het meedenken :)

Aanvulling ontvangen 23 oktober 2019: De aankoop is geleverd, en hebben zelf gemonteerd....kleine aanpassingen zijn goed verholpen door keukensale! Zijn nog dik aanbrengen verbouwen, maar zijn tevreden over de geleverde items.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Rayshree Poenai-Mattapersad | woensdag 1 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Zeer goed geholpen door Jordy met het uitzoeken van onze keuken. Super goede service ook bij het opmeten en monteren. In tegestelling van ervaringen bij andere keukenzaken, werd hier de tijd genomen om ons te helpen. We zijn erg tevreden met onze keuken, hierbij heeft keukensale ons geholpen.
FOTO VAN RAYSHREE POENAI-MATTAPERSAD
Keuken staat
Reactie of foto toevoegen
“Luisteren naar de wensen”
Ernst-Jan van Egten | dinsdag 21 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Zeer vriendelijke verkopers geen opdringerige manier maar luisteren naar je wensen, denken mee en geven een goed advies. Door eigen monteur geplaatst super netjes en ook heel vriendelijk en klant gericht. Ik zou een ieder deze keukensale vestiging aan raden.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Klaas van Ittersum | dinsdag 10 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Op zoek naar een nieuwe keuken kwamen we uit bij Keukensale Nijkerk waar we goed geholpen zijn door Kees. Hij heeft onze wensen mooi op papier gezet en zijn we zeer tevreden met de geplaatste keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Top gegaan”
Tuytel | vrijdag 5 aug 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
Op zoek naar een nieuwe keuken uitgekomen bij keukensale, zeer prettig geholpen, communicatie tot aan montage prima en dan komt er ook nog een topmonteur Jeffrey. Eind van de dag nog een leuke verrassing in de vorm van een bloemetje en champagne. Al met al een top deal voor een scherpe prijs.
Reactie of foto toevoegen
“De nieuwe keuken is prachtig”
auke douma | donderdag 22 mei 2025 25 | Keukensale Leeuwarden
wij hebben ons begin van dit jaar omtrent het aanschaffen van een nieuwe keuken laten adviseren door keukensale leeuwarden. de nieuwe keuken is prachtig geworden en de kwaliteit is super. alles werd keurig verpakt en op tijd bezorgd. de kwaliteit van de kasten is er goed en beslist geen gewrapte keukendeurtjes zoals je die bij een boel keukenbedrijven ziet.
FOTO VAN AUKE DOUMA
+ Toon extra foto van Auke douma
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige keuken”
Koelemeijer | dinsdag 20 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Keuken gekocht. Hele vriendelijke mensen. Goede service en goed over de prijs eens te worden. Prachtige keuken geleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Goed begeleid”
Léon van Haaren | zondag 9 dec 2018 18 | Keukensale Den Bosch
We hebben een keuken gekocht bij Keukensale, vanaf het ontwerp tot het plaatsen zijn we goed begeleid door de keuken verkoper. De keuken is in een dag geplaatst door zeer nette keuken bouwers. Het keukenblad is achteraf ingemeten om fouten te voorkomen. Al met al een professioneel bedrijf waar ze weten waar ze over praten en dat allemaal voor een prima prijs. Ik beveel ze dan ook van harte aan.
FOTO VAN LÉON VAN HAAREN
Keuken met gasstel
+ Toon extra foto van Léon van Haaren
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend gegaan”
Celine den Hoedt | dinsdag 7 mei 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Paul van Keukensale in Barendrecht heeft ons uitstekend geadviseerd. We dachten van tevoren aan een rechte keuken maar waren meteen overtuigd toen hij ons een mooi ontwerp liet zien van een L-keuken. Ook het monteren van de keuken is netjes gedaan. We hebben nog een paar kleine deukjes ontdekt in een materiaal, maar dit wordt heel serieus opgepakt door Keukensale en voor ons vervangen. Wij zijn erg tevreden over de service, het goede contact, de adviezen en vooral een mooi eindresultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Keuken geplaatst”
Dennis M. | donderdag 4 apr 2019 19
Vandaag is de keuken geplaatst en we zijn zeer tevreden, we hebben goed advies gekregen en echt de keuken zoals we hem graag zouden willen! Het montage team was heel kundig en heeft een stapje extra voor ons gedaan en daar zijn weer zeer tevreden over!
Reactie of foto toevoegen
“Echt een aanrader”
Jiska van Berloo | maandag 29 mei 2023 23 | Keukensale Cruquius
Onze droomkeuken binnen een heel redelijk budget. Wij gingen voor een Scandinavische look en samen de kleine ruimte zo ingedeeld dat er en meer opbergruimte is en het toch ruimtelijker oogt. Nog elke dag genieten we ervan. Het is echt een upgrade van onze woonruimte! Het contact met de eigenaren was heel prettig en laagdrempelig. Gewoon een hele goede review waard! Wil je zeker zijn van een mooie keuken, ga dan naar deze mensen!
FOTO VAN JISKA VAN BERLOO
+ Toon extra foto van Jiska van Berloo
+ Toon extra foto van Jiska van Berloo
Reactie of foto toevoegen
“Hartstikke goed gegaan”
maud thomassen | zaterdag 18 jan 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een complete keuken gekocht. Fijne mensen goede service en duidelijke uitleg
FOTO VAN MAUD THOMASSEN
Strakke keuken
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend gegaan”
Hans Weeda | woensdag 16 okt 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een keuken gekocht, die vorige week in ons nieuwe appartement is geplaatst.Wij zijn bijzonder goed geadviseerd en suggesties aan de hand gedaan waar wij nooit op gekomen waren. . Ook de montage van de keuken verliep vlekkeloos. Kortom, uitstekend geholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Droomkeuken”
Rita | zondag 10 mrt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij hebben onze droomkeuken gekocht bij Keukensale.com Deventer. Wij zijn heel goed geholpen door Mark-Jan. Hij heeft zo'n scherpe prijs neergelegd, dat wij geen andere offertes meer hebben aangevraagd. Vragen per mail worden snel beantwoord en de levering van de keuken ging heel snel. Wij hebben de keuken zelf geplaatst en zijn zeer tevreden over het resultaat. Keukensale.com Deventer is een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een mooie en betaalbare keuken.
FOTO VAN RITA
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Max | maandag 30 aug 2021 21 | Keukensale Almere
Een tevreden klant voor Keukensale en Sanisale Almere erbij. Begin dit jaar de zoektocht naar een keuken / badkamer gestart voor nieuwbouw appartement. Uiteindelijk gekozen voor Keukensale en Sanisale Almere. Waarom? Prijs kwaliteit verhouding is uitstekend. Tevens zeer klantvriendelijk, flexibel en oplossingsgericht. Afterservice is ook prima in orde. Al met al een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekende communicatie”
Benjamin | woensdag 4 jun 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Vanaf het allereerste contactmoment tot aan de uiteindelijke plaatsing van onze keuken bij Keuken Sale Nijkerk is er op een uiterst professionele wijze met ons meegedacht. In het bijzonder zijn wij geholpen door Kees, die elk onderdeel van het proces helder en gedetailleerd toelichtte. Hierdoor hadden wij volledig inzicht in wat wij konden verwachten en welke keuzes er mogelijk waren, wat zorgde voor een transparante en vertrouwenwekkende samenwerking. De montage van de keuken werd uiterst nauwkeurig en secuur uitgevoerd. Het vakmanschap en de aandacht voor detail waren duidelijk zichtbaar gedurende het gehele traject. Daarnaast werd er zorgvuldig gewerkt om de werkomgeving netjes te houden, en na afronding van de werkzaamheden werd alles volledig en keurig opgeruimd. Hierdoor konden wij direct genieten van onze nieuwe keuken, zonder enige overlast of achtergebleven rommel. Het personeel, en met name Kees, toonde zich te allen tijde vriendelijk, professioneel en behulpzaam. Vragen werden met geduld beantwoord en elk onderdeel van het proces werd zorgvuldig verduidelijkt. De communicatie was uitstekend; herinneringen en afspraken werden steeds tijdig verstuurd, wat zorgde voor een soepel en goed georganiseerd verloop. Wat betreft de prijs-kwaliteitverhouding zijn wij tevreden; het geleverde werk en de service passen goed bij de gemaakte investering. Keuken Sale Nijkerk zet daarmee een standaard waar andere vestigingen binnen de FG-groep nog een voorbeeld aan mogen nemen. Wij kunnen Keuken Sale Nijkerk en in het bijzonder Kees dan ook zonder enige aarzeling van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en deskundige partner voor de realisatie van een keuken op maat.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken voor bedrijfskantine”
Peter van Kampen | dinsdag 16 apr 2019 19 | Keukensale Den Helder
Wij hebben een keuken gekocht voor onze bedrijfskantine. Zijn prima geholpen en ik zou dit bedrijf ook aanraden bij andere mensen.

Aanvulling ontvangen 2 mei 2019: Onze aankoop is geleverd en gemonteerd. Het blad is alleen beschadigd en wordt nog vervangen.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Lien | donderdag 25 mei 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij zijn heel tevreden over Keukensale Nijkerk. Nico heeft ons prima geholpen, goed geluisterd en meegedacht in onze wensen. Handige oplossing voor bijv. de plek voor de cooker. Er is veel mogelijk wat betreft kleuren, maatwerk. Ook mochten samples van deurtjes en bladen diverse malen mee naar huis om thuis rustig te kunnen bekijken. Offerte was snel en duidelijk. Levertijd niet lang en alles was ook keurig op tijd binnen, incl. apparaten. Alles verliep volgens afspraak en keuken in 1 dag keurig geplaatst door professioneel afbouw bedrijf! Eén klein dingetje was in foute kleur geleverd maar werd binnen 2 weken al keurig vervangen.
Reactie of foto toevoegen
“Dikke pluim”
Rick Bosman | woensdag 12 dec 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Nieuwe keuken bij Edwin en zijn medewerkers gekocht nadat we in eerste instantie zoiets hadden van de naam Keukensale wat moeten we daar van verwachten we waren niet op zoek naar een keukenaanbieding met prijzen van/voor taferelen en tig gratis apparaten maar willen gewoon een nette keuken volledig naar ons wens! Dit hebben ze meer dan gerealiseerd en ook wanneer er iets niet helemaal naar wens is weten ze dit binnen zeer korte tijd uiterst correct op te lossen! dus dikke pluim en ga vooral zo door!
Reactie of foto toevoegen
“Groot applaus”
Gerry Van tent | dinsdag 21 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Ik heb een prachtige keuken gekocht waarvoor ik een heel goed advies kreeg, ze weten meteen wat je mooi vindt, top Dus een hele goede verkoper. Over Michel Jansen die onze keuken plaatste hebben we niets anders dan lof. Wat een vakman en zo precies en hij is ook nog eens erg vriendelijk. Dus Keukensale een groot applaus voor de vestiging in Apeldoorn
FOTO VAN GERRY VAN TENT
Hoekkeuken
REACTIE VAN GERRY VAN TENT
Zeer tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Fijn advies”
Stephanie Swagemakers | maandag 26 nov 2018 18 | Keukensale Den Bosch
Bij Cas (eigenaar Keukensale Den Bosch ) hebben we onze droomkeuken gekocht. Cas wist al mijn ideeën om te toveren tot de perfecte keuken. Hij dacht mee in onze wensen en gaf eerlijke adviezen tot juiste materiaalkeuze / praktische zaken. Alles wordt netjes door besproken in de showroom en neemt alle tijd voor je. De keuken was op tijd binnen en werd door de monteur perfect gemonteerd, zonder enige schade aan de gestucte muren. Ben je op zoek naar een prachtige keuken en wil je een fijne adviseur die volledig met je meedenkt? Ga dan naar Keukensale Den Bosch!
FOTO VAN STEPHANIE SWAGEMAKERS
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Het resultaat overtreft al onze verwachtingen”
Terence Vliet | woensdag 16 aug 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Wij kunnen niet genoeg lof zingen over onze geweldige ervaring bij Keukensale Nijkerks! Vanaf het moment dat wij de showroom binnenliepen, werden wij overweldigd door de prachtige ontwerpen en de warme sfeer. Het personeel was ongelooflijk behulpzaam en deskundig, en ze luisterden echt naar onze wensen en behoeften. Samen hebben we een keuken gecreëerd die niet alleen functioneel en p is, maar ook een echte eyecatcher in ons huis. De installatie verliep vlekkeloos en het resultaat overtrof al onze verwachtingen. Elke keer als we nu onze keuken binnenstappen, voelen we ons oprecht gelukkig en dankbaar dat we voor Keukensale hebben gekozen. Als je op zoek bent naar een keukenervaring die zowel plezierig als professioneel is, zoek dan niet verder dan Keukensale Nijkerk. Ze hebben onze droomkeuken werkelijkheid laten worden!" Specifiek willen wij Nico Jansen een dikke pluim geven voor zijn ondersteuning en advies van A tot Z!
FOTO VAN TERENCE VLIET
Reactie of foto toevoegen
“Zeer fraaie keuken”
Fam. Hogenhout | donderdag 23 jan 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Wij kochten een nieuwe keuken bij Keukensale in Hoorn. Zeer goede voorlichting en alle tijd om de mogelijkheden en de wensen in te passen. Inmiddels is er een zeer fraaie keuken tot volle tevredenheid geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden”
Thomas Ma | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Afgelopen jaar heb ik een keuken gekocht. Bij keuken sale Leeuwarden. Ik ben erg tevreden over alles. De service was erg goed en de prijs kwaliteit verhouding was super in vergelijking met veel andere keukenzaken.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Debby Eikhoudt-Zoetmulder | dinsdag 18 jun 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
We hebben hier een prachtkeuken aangeschaft en met volle tevredenheid laten plaatsen. Remco de verkoopadviseur heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen en met raad en daad bijgestaan. Een bedrijf wat zeer zeker aan te bevelen is en waar ze echt weten wat klantvriendelijkheid is. Binnen een dag was de keuken geplaatst door 2 deskundige bouwers. Geen verborgen gebreken of ellende, gewoon vakwerk met goede service!
FOTO VAN DEBBY EIKHOUDT-ZOETMULDER
Witte keuken
REACTIE VAN DEBBY EIKHOUDT-ZOETMULDER
En de ander kant van de keuken
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Hilde en John | woensdag 5 sep 2018 18 | Keukensale Spijkenisse
(Uiteindelijk) een mooie keuken van KeukenSale, Spijkenisse ... maar wat een ellende gaat daaraan vooraf! Levering na 16,5 i.p.v. beloofde 12 weken, terwijl we onze oude keuken al weggehaald hadden. Weer 1 week later ontvingen we 2 van de 3 elektrische apparaten die men vergeten was. De elektricien werkte telkens maar deel af of stelde telkens weer uit, zodat alles 9 weken na de geplande datum pas gereed was. Het keukenblad was 3 cm. te kort ingemeten, maar daarvoor had men ons sluw laten tekenen, dus dat "was onze eigen schuld". In totaal zijn we 9 dagen thuis moeten blijven voor alles. Heel veel gebeld en gemaild, waarop men vaak gewoon niet reageert! En ondertussen hebben we van 2 apparaten het garantiecertificaat nooit meer ontvangen. Kortom: NIET aan te bevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met het resultaat”
Ramona | vrijdag 2 jun 2023 23 | Keukensale Deventer
Onwijs vriendelijk ontvangen en geholpen de perfecte keuken samen te stellen door Priscilla. Goede adviezen en keuze mogelijkheden. Levering perfect, erg blij met het resultaat.
FOTO VAN RAMONA
Reactie of foto toevoegen
“Deskundig”
Lonneke | donderdag 20 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
We zijn via via bij Keukensale Barendrecht terecht gekomen. We hadden al meerdere keukenzaken bezocht en hadden inmiddels een goed beeld van wat we wilden qua keuken. We zijn geholpen door Jordy Polderdijk. Hij nam uitgebreid de tijd en heeft veel kennis van keuken, mogelijkheden en apparatuur. Totaal niet opdringerig. Voordat de keuken definitief besteld werd, is alles op locatie nog eens nagemeten. De keukenmonteur was ook een echte vakman en heeft de keuken keurig bij ons geplaatst. Alles in 1 keer goed, niets kapot of krom. Erg fijn, zo kunnen we meteen van onze mooie keuken genieten! Kortom, een deskundig partij die met de klant meedenkt.
Reactie of foto toevoegen
“De klant is koning”
Dennis en Brenda van Beek | maandag 25 apr 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben ons georiënteerd op een nieuwe keuken en zijn uitgekomen bij Keukensale in Nijkerk. Zeer vakkundig en prettig geholpen door Nico en Pim en in alle rust onze keuzes kunnen maken en kunnen beslissen. Bij Keukensale Nijkerk geven ze je echt het gevoel dat je als klant nog koning bent maar betaal je niet de hoofdprijs, dat was bij andere keukenzaken wel anders.... Inmeten en levering van de keuken keurig allemaal volgens afspraak. Vervolgens met verbazing het plaatsen van de keuken door de monteurs van Keukensale meegemaakt. Er wordt ongelooflijk netjes gewerkt, nog nooit zoiets gezien. Wij zijn bijzonder tevreden met onze nieuwe keuken en willen Nico, Pim en Eveline (en de bezorgers en monteurs van Keukensale) bedanken voor de service en de uitgevoerde werkzaamheden en wij raden Keukensale Nijkerk bijzonder hartelijk aan!
FOTO VAN DENNIS EN BRENDA VAN BEEK
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Nills Willemsen | dinsdag 13 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
In augustus een keuken samengesteld met Edwin en Mike van keukensale, nadat ik hun ontwerp had gezien wat ze voor mijn budget hebben gemaakt wou ik toch wat aanpassingen. Ze luisterden goed naar mijn wensen en die avond hebben ze het ontwerp zo gemaakt dat ik en mijn vriendin er erg tevreden mee zijn. Vanaf dat moment zijn de afspraken met de aannemers gepland en is alles gegaan zoals afgesproken.een goede eerste ervaring met het kopen van een keuken.
FOTO VAN NILLS WILLEMSEN
Ontworpen keuken
Reactie of foto toevoegen
“Keukensale”
henk | maandag 1 jan 2024 24 | Keukensale Hoogeveen
Op 10-08-2021 offerte aangevraagd bij Keukensale.com Hoogeveen. Keuken laten plaatsen op 20 juni 2022. Na plaatsen keuken een Onafhankelijk keuringsrapport laten opstellen door eigenhuis, gehele keuken volledig afgekeurd. De keuken laten herstellen in nov 2022 (door Keukensale) en in dec 2022 (door Keukensale).

Weer een Onafhankelijk keuringsrapport laten opstellen door een bedrijf uit Hoogeveen (in overleg met Keukensale) hier komt het volgende rapport uit.
Pos 1. Kast staat naar voren en opzij (niet waterpas) waardoor deuren scheef staan (kast dient rechtgezet te worden). Pas stook zijkant kast niet gelijk aan kast. Binnenzijde kastwerk beschadigd door schroeven te ver doorgedraaid.
Fronten niet goed afgesteld.
Pos 2. Kast staat naar voren en opzij (niet waterpas) waardoor deuren scheef staan (kast dient rechtgezet te worden). Oversteek keukenblad zijpaneel te kort. Sluit niet aan op het keukenblad en vloer. Kast staat niet evenwijdig aan kast van pos 1.
Pos 3. Passtrook sluit niet aan. Kastdeuren stellen. Greep lijst staat te laag. Waardoor witte kast zichtbaar is op de bruine fronten.
Pos 4 & 5. Kastdeuren stellen. Bovenblad niet gelijk aan kastwerk blad staat 3 mm terug. Spat rand bovenblad sluit niet aan. Is beide kanten 5 mm te kort.
Bovenblad hangt in het midden door, 5 mm verschil. Zit geen versteviging in.
Bovenblad ligt er los op! Waardoor er kans op breuk is met kookplaat. Beschadiging onderzijde blad.
Pos 5. Kastdeuren stellen. (Vriezer en koelkast). Kast waterpas zetten. Staat niet vlak. Passtrook sluit niet mooi aan. Geen ventilatie rooster plint. En plint staat er los voor.
Pos 6. Vaatwasser deur is kapot. Klapt naar beneden bij open doen. Deur is te zwaar. Extra panelen gemonteerd op vaatwasser deur i.v.m. greep lijst.
Vaatwasser staat niet waterpas. Kleurverschil in fronten keuken. Vaatwasser staat er los in. Niet vastgemaakt aan keuken. Hierdoor beschadiging aan
zijpaneel en aanliggende kast.
Pos 7. Fronten afstellen. Geen steun aan achterzijde kast voor keukenblad. Waardoor keukenblad doorhangt.
Pos 8. Kastdeuren afstellen. Greep lijst zit los. Keukenblad is verkeerd gemonteerd aan keukenkast. Kast staat niet waterpas waardoor
Keukenblad doorhangt. Keukenplint is te kort pos. 6,7,8,9 en staat er los voor.
Pos 9. Ontbreekt passtrook boven wijnkoeler. Ruimte boven koeler 80 mm.
Onder plint sluit niet aan op wijnkoeler. Wijnkoeler staat niet op juiste hoogte.
Zij wangen zijn niet gelijk met bovenblad. Keukenblad kookeiland. Blad buigt door 7 mm in het midden. Onderkasten staan er niet waterpas onder het
Keukenblad. Bovenblad is niet voldoende ondersteunt. Hierdoor ligt het blad op verschillende plekken los en buigt door. Keukenblad is beschadigd d.m.v. diverse herstelwerkzaamheden van de keukenmonteurs. Zijpaneel is beschadigd d.m.v. diverse herstelwerkzaamheden van de keukenmonteurs. Zit gedeelte kookeiland is binnen paneel te ver naar voren geplaatst. Waardoor er bijna geen beenruimte is. Kookeiland staat compleet uit verhouding. Niks staat recht of waterpas. Kleurverschil in schotwand. Geen afwerkplint op de vloer van schotwand. Waardoor kans op vochtschade is. Hoogteverschil keukenblad en kookeiland, 1 cm verschil.

Keuken laten herstellen op juni 2023 door dit onafhankelijk bedrijf uit Hoogeveen in bijzijn van Keukensale. Extra kosten €7000,- Plus. Ja u raadt het al! Kosten voor de klant. Helft van de kosten waren ze bereid om te betalen. Onder voorwaarden dat wij op geen enkele wijze kwaadspreken over keukensale. Geen review plaatsen. De stukken liggen ter inzage.
FOTO VAN HENK
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met de keuken”
Emmerik | vrijdag 17 mei 2019 19 | Keukensale Schagen
Wij hebben in februari een keuken gekocht bij Keukensale Schagen en die is in April geplaatst. Wij zijn erg tevreden. duidelijke afspraken en alle communicatie is perfect verlopen. 3d ontwerp namen ze alle tijd voor zelfs na wat aanpassingen van onze kant. Meerdere keren in de showroom geweest en er werd alle tijd genomen. Plaatsen ging ook super. Deze man werkte keurig netjes en de keuken was in 1 dag geplaatst. Er ontbraken 2 plankjes in de kast die heeft Martin zelf bij ons langs gebracht. Wij zijn erg blij met onze keuken en de ervaring met Keukensale.
Reactie of foto toevoegen
“Correct gegaan”
L.J. Boot | maandag 15 jul 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Nieuwe keuken gekocht en prima geadviseerd in de showroom. Zeer vriendelijk en deskundig. Levertijd snel zoals gevraagd en correct op juiste datum afgeleverd. Ook een compliment aan de keuken-monteur. Zeer deskundig en alles correct geplaatst. Kortom zeer tevreden over de keuken en Keukensale als leverancier.
Reactie of foto toevoegen
“Helemaal top”
Joan Scherpenzeel | donderdag 4 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een nieuwe keuken gekocht. Alles liep volgens afspraak, snelle levering. Na plaatsing werd er contact opgenomen of alles naar wens was verlopen. Door eigen schuld een ladefront beschadigd, maar door vriendelijke en snelle service snel hersteld. Helemaal top!
FOTO VAN JOAN SCHERPENZEEL
Reactie of foto toevoegen
“Soepel verloop”
Stefan | woensdag 27 mei 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Veel keuze in kwalitatief goede keukens! Kasten zijn bij levering gemonteerd waardoor de installatie soepel verloopt. Je merkt dat de keuken van behoorlijke kwaliteit is, ook de afwerkingen en blad zijn prachtig! Mijn complimenten voor de service van Mike en zijn collega's.
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Piet en Afra Veen | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Den Helder
We hebben een keuken gekocht, waarbij we prima, vakkundig en vriendelijk geadviseerd werden en er alle tijd voor ons werd genomen. Daniëlle is een vakvrouw die haar vak verstaat. Ook tijdens de levertijd werden we steeds hartelijk te woord gestaan, waarbij de koffie steevast klaar stond. De service ging zelfs zover dat zij en haar vriend onze oude keuken kwamen verwijderen en afvoeren! Bij elke verandering in het proces werden wij direct op de hoogte gebracht. Defecte onderdelen werden direct vervangen. Kortom: prima die Keukensale in den Helder!
FOTO VAN PIET EN AFRA VEEN
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Heel blij met de keuken”
Martine van der Toorn | zondag 26 jan 2020 20 | Keukensale Barendrecht
In november 2019 hebben wij een nieuwe (matzwarte) keuken uitgezocht bij Keukensale Barendrecht. Afgelopen week is deze geplaatst en hij is prachtig geworden. Precies zoals we hoopten en meer. We zijn diverse malen naar de winkel geweest om te kijken wat de mogelijkheden waren en niets was onmogelijk. Daar onze keuken vrij klein is en we alle ruimte die er was wilden benutten zijn we vooral heel blij met de extra hoge bovenkasten, de vloerlades (in de plint) en mijn apothekerskast. Kortom een superkeuken en ook nog eens heel mooi ook.
Reactie of foto toevoegen
“Keurig”
Adrie Verkooijen | woensdag 11 dec 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Keuken compleet, prima behandeld. Vriendelijke mensen. Zeker aanbevelen.

Aanvulling ontvangen op 12 december 2019: De keuken is geleverd en gemonteerd door mij en een kennis. Alles werkt perfect en was keurig ingepakt.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
J.Clowting | zaterdag 19 jan 2019 19 | Keukensale Den Helder
Er is een keuken gekocht. Omdat wij nog niet wisten wat wij wilden heeft zij ons meerdere mogelijkheden uitgelegd en laten zien. Daar uit is de keuken ontstaan zoals wij hem wilden niets meer en niets minder en toch betaalbaar. Er werd ruimschoots de tijd genomen en niets opgedrongen. Dit alles hebben wij als zeer prettig ervaren zodat wij nu weer een offerte hebben laten maken voor het vernieuwen van het toilet.

Aanvulling ontvangen 23 januari 2019: De aankoop is in december geleverd zoals afgesproken. Alles was compleet en hadden geen problemen. De volgende dag is de keuken geplaatst en wij zijn erg tevreden over de montage en de keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Ging soepel”
Mattijs van der Laan | maandag 19 aug 2019 19 | Keukensale Hilversum
Wij hebben een keuken gekocht, wij zijn tijdens dit proces uitstekend begeleid in het vormgeven van onze keuken. Ook de levering en het plaatsen van de keuken ging soepel en volgens afspraak.
Reactie of foto toevoegen
“Mooi resultaat”
Fam. Visser | vrijdag 1 nov 2019 19 | Keukensale Deventer
Afgelopen dinsdag onze nieuwe keuken opgeleverd. Wij zijn er ontzettend trots op, dankzij de goede adviezen van Mark Jan, vestiging te Deventer. Door met de klant mee te denken over het budget zijn we samen tot een prachtig resultaat gekomen. Wij zouden iedereen aanbevelen, die een keuken wil aanschaffen, een bezoekje te brengen aan dit bedrijf. Nogmaals hartelijk dank voor de goede service. Fam. Visser
Reactie of foto toevoegen
“Supergoed geholpen”
Judith Kruit | maandag 28 aug 2023 23 | Keukensale Zaandam
Van het eerste contact met Eva in de winkel tot het plaatsen van de keuken, supergoed geholpen. Eva heeft geheel vrijblijvend meegedacht over de indeling, en bij de tweede afspraak de details goed en duidelijk doorgesproken. Daarna liep de planning precies zoals afgesproken en is de keuken super vakkundig geplaatst door de monteur. Alles paste en klopte precies. Helaas is 3 dagen na plaatsing wat schade door een lekkage ontstaan en ook hier is op initiatief van Keukensale een goede oplossing voor gekomen. Echt bijzonder! Ik kan deze winkel echt van harte aanraden!
FOTO VAN JUDITH KRUIT
+ Toon extra foto van Judith Kruit
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatste keuken”
Greetje Huizen | donderdag 3 sep 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Voor een redelijke prijs een kwalitatief hele goede en mooie keuken gekocht. Er wordt actief met je mee gedacht over hoe je nieuwe keuken er uit kan komen te zien. De service is echt uitzonderlijk goed. Een aanrader wanneer je niet de hoofdprijs wilt betalen voor goede service en kwaliteit.
Reactie of foto toevoegen
“Keurige keuken”
Hans van der Heide | vrijdag 30 nov 2018 18 | Keukensale Deventer
Wij hadden interesse in een keuken en hebben diverse bedrijven benaderd. Keukensale was een verademing. Wij zijn vriendelijk ontvangen en we kregen professioneel advies. Bovendien bestond er geen "verkoopdruk" en kregen we voldoende bedenktijd. Tussentijdse communicatie verliep prima. Bij de levering waren alle keukenonderdelen aanwezig. De monteur heeft de keuken keurig geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Top service”
Françoise de Kivet | donderdag 29 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Eerst hadden we een keuken bij IKEA gezien, daar waren leveringsproblemen, vandaar dat we bij keukensale in Nijkerk zijn gaan kijken of zij op korte termijn een keuken konden leveren. Daar werden we heel vriendelijk zonder enige druk geholpen. De keuken kon zelfs een week eerder geleverd worden. We hebben zelf de keuken geplaatst en zijn daarbij heel goed geholpen. Heel vriendelijk met de vragen die wij hadden. Top service en top team. Zeker aan te raden!
Reactie of foto toevoegen
“Professioneel”
Marcel | woensdag 4 dec 2019 19 | Keukensale Katwijk ZH
Zeer professionele benadering. Zeer duidelijk en creatief 3D plan op basis van door ons verstrekte bouwtekening. Na inmeten bleek maatvoering van aannemer totaal foutief te zijn. Dankzij Keukensale kon dit worden opgelost (zonder meerprijs!) Nieuwe ontwerp werd totaal anders en was geheel naar onze wensen. Levering en montage uiterst correct en vakkundig. Een reële prijs voor een keuken naar wens. Elk telefoontje met vragen/ aanvullende info werd efficiënt beantwoord. Een aanrader! We hebben wel anders meegemaakt!
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke 10”
Kartman | zaterdag 27 feb 2021 21 | Keukensale Apeldoorn
We hebben een keuken gekocht bij dit bedrijf en we zijn daarbij geholpen door dhr. Mulder. Wat ons erg aansprak was dat er op geen enkele manier druk op ons werd gelegd. Dit in tegenstelling tot veel andere keukenzaken, die graag direct een handtekening willen. Dhr. Mulder heeft vrijblijvend een tekening gemaakt die ons erg aansprak en daarbij goed met ons meegedacht, de nodige tips gegeven. Inmiddels is de keuken geplaatst. Precies zoals we gehoopt hadden, alles keurig voor elkaar. De monteurs van de keuken waren rustig, netjes en deskundig. Al met al, dit bedrijf krijgt van ons een dikke 10.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
M. Koopman | maandag 8 apr 2019 19 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
We waren opzoek naar een keuken voor onze nieuwe woning en zijn na een aantal bezoeken bij concurrenten niet geslaagd. Toen we de hoop bijna hadden opgegeven kwamen we Robbert tegen bij Keukensale, hij begreep precies wat we wilden en kwam ook met de juiste aanbieding voor ons! Ook in de weken na bestellen en voor plaatsing hield hij ons goed op de hoogte en belde tijdens en na de plaatsing of alles goed ging. Perfect geholpen en zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Erg meegedacht”
van Bentum | zaterdag 13 apr 2019 19 | Keukensale Heerlen
Een hele mooie keuken super blij mee John heeft bij ons ook heel erg meegedacht Het is een vt wonen stijl
FOTO VAN VAN BENTUM
Reactie of foto toevoegen
“Keukensale”
Sandy | dinsdag 5 okt 2021 21 | Keukensale Cruquius
Wij hebben onlangs onze keuken bij KeukenSale in Cruquius besteld en geheel volgens de afspraken geleverd gekregen. Fijn dat de eigenaar veel verstand van keukens heeft en de mogelijkheden. Alle tijd is genomen tijdens uitzoeken van keuken. Eerlijke prijsvoering. Hele fijne monteurs op de dag zelf en vakkundig. En perfecte after sales. Wij zijn blij! Ga er vooral een kijkje nemen.
FOTO VAN SANDY
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelf geplaatst”
Mariano | donderdag 2 apr 2020 20 | Keukensale Amersfoort
Gewoon goed geholpen zoals je mag verwachten bij een keuken winkel. Alle afspraken zijn goed nagekomen. Alles naar verwachting en compleet em heb ervoor gekozen zelf te plaatsen.
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Stephan Albersen | zaterdag 19 jan 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Nieuwe keuken gekocht bij Reynaldo. Top en snel geregeld, goed meegedacht! En dat alles tegen een scherpe prijs. Ik kan ze van harte aanbevelen.

Aanvulling ontvangen 19 januari 2019: De keuken is inmiddels geplaatst. Je mag voor mij een 5 sterren noteren. Complimenten voor Reynaldo!
Reactie of foto toevoegen
“Afrader”
Brenda Suykerbuyk | zondag 25 jul 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
In maart 2021 is mijn droom keuken geleverd, bij het monteren begon de ellende.
Helft van het apparatuur niet meegeleverd en het werkblad paste niet maar wel alles met een flinke kit laag geplakt (slim he). Op de na levering 20 weken moeten wachten, ook bij het maken van een afspraak wordt niet meegedacht met de klant.
Denk je nu eindelijk van je keuken die je wel hebt moeten afbetalen voor ze überhaupt iets gaan doen te kunnen genieten .... Nee hoor halve keuken moet er weer uit om dat werkblad ook niet past en was dicht gekit. De tranen staan in je ogen, hoe de monteurs en het personeel van keuken sale met je omgaan.
Ik zou het iedereen afraden daar een keuken te bestellen. Het lijkt goedkoper, maar je hoofdpijn en het ellenlange wachten op een complete keuken is het niet waard, spaar dan liever door en ga naar een professioneler bedrijf.
Reactie of foto toevoegen
“Geen aanrader”
Joëlle | maandag 20 dec 2021 21 | Keukensale Roosendaal
Keukensale Roosendaal- wat een enorm slechte service. Je betaalt de hele keuken in april en bent in September nog steeds aan het smeken of ze hem af komen maken. Van de verkoper hoor je niets, spullen worden verkeerd besteld en er is nul flexibiliteit. Daarbij is de kwaliteit ook belabberd, hangen de deurtjes scheef of zijn beschadigd en moet je zelf maar contact opnemen met de koelkast leverancier als die het vanaf t begin al niet goed doet. Daarbij kappen ze de sierrand uit je stuc plafond weg zodat de kastjes beter passen. Absoluut geen aanrader als je op zoek bent naar een kwalitatief en toffe keuken met een prijskaartje.
REACTIE VAN JOËLLE
Het lukt me maar om 1 foto bij te voegen, maar ik heb er 6.. kortom: nog steeds niets opgelost en zeer ontevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan Overeem | zondag 7 jul 2019 19 | Keukensale Heerlen
Super tevreden! Wij hebben de keuken gekocht bij keukensale Heerlen. John heeft ons goed advies gegeven over de opstelling/indeling van de keuken. Keuken is zoals afgesproken op tijd geleverd en geplaatst door zeer bekwame vak mensen. Echt en aanrader.
FOTO VAN JAN OVEREEM
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Vakkundig begeleid”
Mevr Bouwer | zaterdag 19 jan 2019 19 | Keukensale Heerlen
Ik heb onder vakkundige begeleiding van eigenaar John van Keukensale Heerlen een mooie keuken+apparatuur uitgezocht. Een probleempje bij plaatsing werd naar volle tevredenheid opgelost met als eindresultaat een prachtige keuken. John en team van Keukensale Heerlen mijn complimenten en hartelijk bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Persoonlijke service en goede aandacht”
familie Van Geffen | maandag 24 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Tijdens het hele proces - adviseren, uitkiezen, aanloop, plaatsing en nazorg - zijn we uitstekend begeleid. Niets was te veel, ook als we tussentijds informatie nodig hadden of iets wilden veranderen. Persoonlijke service en goede aandacht. Daar houden we van. En nu hebben we een schitterende keuken, na een prachtig proces op weg daarnaartoe. Pim van der Meer van Keukensale Nijkerk is niet alleen een vakman, hij geeft ook heel goede begeleiding in de aanloop naar een nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken ziet er keurig uit”
Familie Roskam | maandag 21 okt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij zijn zeer deskundig geholpen en zijn super blij met onze nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
L. Quodbach | maandag 7 jan 2019 19 | Keukensale Heerlen
Complete keuken gekocht, bij eerste binnenkomst al een goed gevoel, deskundig geholpen door eigenaar en medewerkers, compleet geleverd en vakkundig geplaatst, totaal geen problemen gehad, Aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Blij mee”
Sanne Damman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Den Helder
Ik heb een keuken gekocht bij Keukensale Den Helder. Danielle heeft een geweldig ontwerp gemaakt voor mijn keuken en voor een geweldige prijs. De keuken is snel geleverd en geplaatst. Ik ben er blij mee!
FOTO VAN SANNE DAMMAN
Keuken met blad
REACTIE VAN LOES
Hallo Sanne, mooie keuken wij hebben iets soortgelijks uitgezocht. Zijn benieuwd of de prijs klopt mag ik vragen wat je ongeveer moest betalen?
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Erno | maandag 2 sep 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een completer keuken gekocht bij Keukensale Nijkerk. Wij enorm goed en vriendelijk geholpen. Het personeel is netjes, flexibel en vriendelijk. Het intekenen, de plaatsing en de nazorg waren werkelijk geweldig. Dit gaf ons een extra fijn gevoel. En de keuken! Prachtig geworden, mede mogeljjk gemaakt door het meedenken van Pim en Evelien. Ik kan deze vestiging 100% aanraden!
FOTO VAN ERNO
Geinstallleerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
G. Harting | donderdag 17 sep 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken gekocht. Het verkoopproces verliep prettig. Er was duidelijk sprake van vakkennis. We zijn dan ook goed geïnformeerd. De feitelijke verkoop was ook prettig. Natuurlijk wil Keukensale de beste prijs er uit slepen. Maar dat wilden wij ook. Dit proces verliep prettig en we hielden er een goed gevoel aan over. Ondertussen is de keuken geïnstalleerd en zijn wij zeer tevreden over het totale proces.
FOTO VAN G. HARTING
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Naar volle tevredenheid opgelost”
Cees Bruinink | vrijdag 9 mrt 2018 18 | Keukensale Heerlen
Kwalitatief een goede en mooie keuken gekocht. Dat is het enige positieve. Over prijs is niet te onderhandelen. Bij verkoop word niet echt duidelijk gemaakt dat de installatiekosten er nog op komen. Toen we een kastje van het zelfde materiaal in een standaard maat wilde bij bestellen na levering, moest dat meer kosten dan de helft van de hele keuken. Installeren gebeurt door ingehuurde zzp-ers, dus doe je met 2 partijen zaken. Toen het zeefje van de afvoer binnen een week kapot was, door matige kwaliteit, werd er geen nieuwe geleverd. En na 3 maanden lekt de afvoer nog steeds. zzp-er komt wederom hiervoor langs. Aan de lekschade, en schade aan plint wordt niets gedaan. Verkoper/eigenaar is commerciële man, die na de verkoop niet veel meer voor je wilt betekenen. Het zal een goede zaak zijn, totdat je problemen krijgt. Gelukkig mijn zoon kunnen weerhouden hier ook een keuken te kopen. Al met al niet gelukkig en tevreden. Geen aanrader.
FOTO VAN CEES BRUININK
Beschadigde plint
REACTIE VAN CEES BRUININK
Het heeft even wat voeten in aarde gehad, maar uiteindelijk is/zijn de klach(ten) naar meer dan volle tevredenheid opgelost. Probleempje was dat ik met klachten kwam in een zeer drukke tijd voor John. En waar gehakt wordt vallen spaanders, nietwaar? Maar de oplossing was dusdanig bevredigend dat ik de volgende keer zeerzeker weer een keuken koop bij keukensale. Complimenten voor de oplossing.
Reactie of foto toevoegen
“Prijskwaliteit is goed in verhouding”
S. Janssen | maandag 2 dec 2019 19 | Keukensale Leiderdorp
Reeds 4 jaar geleden een keuken aangeschaft en ondanks verlopen van de garantie op Zanussi combi (oven/magnetron) op de juiste wijze geholpen. Condensprobleem is door de servicedienst van AEG gratis verholpen. Keukensale heeft dit super opgepakt. Geen super (5 sterren) gegeven daar de prijs kwaliteit goed te noemen is maar na 4 jaren wel duidelijk is waar je een lage prijs voor betaald. Deurtjes door kookvocht iets krom en folie laat miniem los.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Fam. Behrens | vrijdag 13 sep 2019 19 | Keukensale Schagen
Wij hebben hier een prachtige keuken gekocht. De verkoopster dacht met ons mee, nam de tijd en was zeer vriendelijk. Ook over de prijs was zij eerlijk en samen zijn we een mooie prijs overeengekomen. Ook werd de keuken geplaatst in 1.5 dag. Kortom wij zijn zeer tevreden en raden iedereen dan ook aan om bij keukensale schagen een prachtige keuken te kopen.
FOTO VAN FAM. BEHRENS
Gemonteerde keuken
Reactie of foto toevoegen
“Alles super gedaan”
Mirelle | dinsdag 10 sep 2019 19 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben voor ons nieuwbouwhuis een keuken gekocht bij Jordy Polderdijk, Keukensale Barendrecht. Van A tot Z zijn we heel fijn geholpen en keuken is super geplaatst. We zijn er erg blij mee en kunnen het iedereen aanraden.
Reactie of foto toevoegen
“Heel tevreden”
Felice | maandag 22 jun 2020 20 | Keukensale Deventer
Voor Keukensale DEVENTER, Mark-Jan en zijn team. Wij werden hartelijk ontvangen door de eigenaar Mark-Jan. Er was ruim voldoen tijd uitgetrokken voor ons eerste gesprek, dit was zeer prettig. Een keuken uitzoeken is niet iets wat je dagelijks doet. Al snel wisten wij waar ons voorkeur naar uitging en hierin werden wij verder geadviseerd. Wij hebben een offerte op laten maken en hebben 3D tekeningen meegekregen voor de impressie. Om geen overhaaste beslissingen te nemen wilden wij graag nog even nadenken en hebben een paar weken later een tweede afspraak ingepland. Wij hadden een heel goed gevoel, mede omdat er absoluut geen druk werd uitgeoefend, dit voelde heel prettig en vertrouwd! Tijdens ons tweede gesprek hebben wij de opstelling en verdere mogelijkheden besproken, met/zonder apparatuur, met/zonder werkblad. Veel opties waren mogelijk en alles kon gewoon, zonder enige gevoel van verplichting! Wij hebben goed advies gekregen in zaken die vaak over het hoofd worden gezien, de kleur van de kast het aanrechtblad, zijafwerkingen enz. Er werd ook duidelijk rekening gehouden met onze wensen maar ook met ons budget. Om een goed beeld en een goed gevoel te hebben betreft de kleur van de keuken in combinatie met het aanrechtblad, is ons geadviseerd de samples mee te nemen en in onze nieuwe huis goed te bekijken. Dit hebben wij ook gedaan en het was zeer waardevol voor ons. We hebben onze keuken uitgekozen met optie mogelijkheden. Tot aan ons wijzigingsgesprek zijn wij nog een aantal keren binnengelopen met onze vragen en wij voelde ons altijd welkom en goed ondanks de drukte bij Keukensale. Vervolgens zijn ze langs geweest voor een inmeting, welke top is verlopen! Zijn goed geïnformeerd over alles en goede tips gekregen o.a. over de smet-plint. Een paar dagen later hadden wij het wijzigingsgesprek, om alle puntjes op de i te zetten. Ook voor dit gesprek werd voldoende tijd voor ons uitgetrokken, alles werd stap voor stap doorgelopen en waar nodig nogmaals besproken om miscommunicatie uit te sluiten. Ondanks dat wij nog niet een keuze hadden kunnen maken mbt een aantal onderwerpen, werd hier begrip voor getoond. Nadat wij alles rond hadden is de keuken besteld en de montagedagen ingepland. Nu was het een kwestie van afwachten tot dat onze keuken geplaatst zou worden. De levertijd is snel en perfect verlopen! De grote dag was aangebroken, de keuken was geleverd en de montage was begonnen. Wij hebben de montuur als een hardwerkende, prettige en vriendelijke man ervaren. Hij heeft zijn werk netjes en strak gedaan. Ondanks het ongelukje met de boven-klepkast. Wij waren blij dat hij zich niet had bezeerd. Er zijn een paar beschadigen ontdekt en deze zijn genoteerd en gecommuniceerd tijdens de oplevering met de eigenaar. De beschadigingen zullen worden verholpen/vervangen. Wij hebben alle vertrouwen erin dat zij dit, op&top zullen afhandelen. Tot zo ver zijn wij uiterst tevreden over Keukensale Deventer. en kunnen iedereen adviseren om zeker langs te gaan! Wij zijn blij met de opstelling en de keuzes die wij hebben gemaakt, het eindresultaat mag het dan ook zijn! De kwaliteit van de keuken ziet er tot zo ver goed uit. Deze kunnen wij pas echt beoordelen als wij de keuken eenmaal in gebruik hebben. Dit wordt nog vervolgd! Onze grote complimenten aan Mark-Jan, zijn team en natuurlijk Sharona (die het halverwege van Mark-Jan heeft overgenomen). Hun krachten zijn, goed luisteren vervolgd door waardevolle adviezen. Tijd en engelen geduld hebben ze! Echt een top team! Familie T&F YZ.
Reactie of foto toevoegen
“Goed contact”
A. Abbingh | woensdag 28 nov 2018 18 | Keukensale Hoogeveen
Ik heb een nieuwe keuken gekocht, prima geholpen in de showroom, heel uitgebreid alles besproken. Goed contact onderling mbt plaatsen ed. Altijd vriendelijk te woord gestaan en dingetjes die er waren zijn goed opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer goed geholpen”
H.Bloemendaal | donderdag 6 jun 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
Wij hebben een keuken gekocht bij dit bedrijf en zijn zeer goed geholpen zowel door de verkopers en door de installateurs. Ik zou dit bedrijf zeker aanraden i.v.m. de vakmanschap en de persoonlijke benadering van de personen die ons geholpen hebben.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden met het resultaat”
Danique Meijer | zondag 23 mrt 2025 25 | Keukensale Apeldoorn
Ruim anderhalf jaar geleden een offerte getekend, waarbij wij een paar maand geleden nog aanpassingen wilden doen. Zonder enige moeite deze kunnen doorvoeren, waarna overgegaan werd tot montage van de keuken. De plaatsing van onze nieuwe keuken verliep soepel dankzij uitstekende communicatie, flexibiliteit en vakmanschap. Het team hield ons altijd goed op de hoogte van de voortgang. Hun kennis en ervaring was duidelijk merkbaar in het precieze werk en de afwerking. We zijn zeer tevreden met het resultaat en kunnen dit bedrijf zeker aanbevelen!
FOTO VAN DANIQUE MEIJER
+ Toon extra foto van Danique Meijer
+ Toon extra foto van Danique Meijer
Reactie of foto toevoegen
“Enorm blij”
Bianca Bokasba-wilbrink | zaterdag 9 mrt 2019 19 | Keukensale Alphen aan den Rijn
Wij hebben een nieuwe keuken gekocht bij keukensale Alphen aan de Rijn. Verkoopster Maaike heeft ons enorm goed geholpen, advies gegeven. Zelfs bij twijfel mijner zijds ging ze opnieuw aan de slag met een 3d tekening om de keuken helemaal naar ons zin te maken. De keuken is keurig op tijd geleverd. We zijn er enorm blij en tevreden mee. Maaike, top verkoopster
Reactie of foto toevoegen
“Twee jaar wachten en de keuken is nog niet af”
Nico van Valderen | donderdag 5 okt 2023 23 | Keukensale Katwijk ZH
Op 12 juli 2021 heeft Keukensale onze keuken in 3D ontworpen. Keurig uit de computer met de juiste maten precies uitgemeten door Keukensale hoe het zou worden. En dat voor een prijs van € 38000,- kwam er uit de computer, veel geld maar wel heel mooi. Op 16 oktober 2021 zou onze droom keuken worden geplaatst. De keuken paste niet, de genomen maten waren niet goed, Gebrek aan de 2e inmeet controle door Keukensale werd ons verteld. Met veel moeite heeft de monteur aanpassingen gedaan en het aanrechtblad afgekort om toch maar de keuken geplaatst te krijgen. Hierbij moest een ook groot deel van het stucwerk worden afgebroken, deze later weer gerepareerd worden door de stukadoor. Een jaar later. Op 22 november 2022, al weer een jaar verder, was het zover dat alles afgemaakt zou gaan worden in de keuken. Maar ook de afval emmer paste niet in het kastje. Het afwerkdeel tegen het plafond van de keuken zou worden geplaatst, alleen heel jammer dat deze schots en scheef in de keuken zijn achter gelaten. Foto; aansluiting aan het plafond. Nu op 16 oktober 2023, 2 jaar verder kijken wij nog steeds tegen verveloze delen in onze droom keuken. Bij nader onderzoek heeft de firma Keukensale in Katwijk een computer programma waar de keuken in 3 D wordt ontworpen en uitgeprint maar in werkelijkheid niet geleverd wordt. Het meest genante van deze keuken firma is dat er nog nooit sorry is gezegd. Nooit een bosje bloemen of zo. Constant aan het lijntje houden. 100% tevredenheid is een uitspraak zonder een vorm van oprechtheid bij u. Altijd moet je als klant contact maken wanneer ze actie gingen ondernemen. Dit bedrijf is een tombola van personeel van aanspreekpunten, iedere keer was een nieuw mannetje die alles ging oplossen.
Wat Keukensale Katwijk niet snapt, dat ze in ernstige gebreken blijven, dit onderwerp komt op elke verjaardag ter sprake.
FOTO VAN NICO VAN VALDEREN
+ Toon extra foto van Nico van Valderen
+ Toon extra foto van Nico van Valderen
Reactie of foto toevoegen
“Goede service en duidelijke communicatie”
Jan Hofman | donderdag 12 mei 2022 22 | Keukensale Deventer
Heel prettig geholpen bij Keukensale Deventer. En een prachtig ontwerp voor de keuken van de J.H. Donnerschool. Mooie prijs en kwaliteitverhouding! Goede service en duidelijke communicatie. Wij kopen nog een keuken bij Keukensale Deventer voor een andere locatie.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Filip & Evi | dinsdag 17 dec 2019 19 | Keukensale Roosendaal
Na enkele keukenwinkels bezocht te hebben zijn we beland bij Keukensale Roosendaal. Vanaf de eerste ontmoeting hadden we direct een goed gevoel. Er werd direct tijd gemaakt, geen opdringerig gedoe en vooral meedenkend om een zo goed mogelijk resultaat te hebben! Na een kort gesprek en wat keukens bekeken te hebben kregen we al snel een 3D plan te zien. Na nog enkele afspraken in de winkel is het ontwerp nog een beetje gewijzigd. Om dit in orde te maken maakte Greg voldoende tijd vrij. Na nieuwjaar wordt onze keuken geplaatst, we zijn benieuwd!! Greg en Thomas zijn 2 super enthousiaste mensen, je kan alles vragen aan hen... niets is teveel. Je wordt er steeds onthaald met een brede glimlach :-) Top mannen!!
Reactie of foto toevoegen
“Goed gegaan”
Astrid Doodeman | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Ik heb hier een nieuwe keuken gekocht. Ben zeer tevreden ,heb veel advies gekregen.
Keuken is zeer kundig geplaatst.
FOTO VAN ASTRID DOODEMAN
Mooie keuken
Reactie of foto toevoegen
“Top! Kan niet beter”
Raike | zondag 17 mrt 2019 19 | Keukensale Heerlen
Ik ben uitermate tevreden over Keukensale Heerlen. John geeft prima advies, hij heeft goede ideeen en veel ervaring. Er werd heel veel tijd aan ons besteed, er werd goed naar onze vragen en wensen geluisterd. De prijs/kwaliteit van de keuken is zeker redelijk en het plaatsen werd zeer secuur en vakkundig gedaan. Leveren en plaatsen gebeurde zoals werd overeengekomen op de juiste manier en op de afgesproken datum.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan | woensdag 5 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Mooie en functionele keuken ,prima meegedacht door natasja en hossen en keurig gemonteerd, zeer tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Ontevreden”
Paul | donderdag 9 apr 2026 26 | Keukensale Breda
Kleine keuken E 14.500,- gekocht. Vlot geplaatst maar niet alles geleverd.
De Quooker miste een stuks aansluiting (4 weken extra wachten). De waterafvoer van de gootsteen niet aangesloten. De verlichting in de bovenkastjes werkt slecht. De knoppen van de afstandsbediening zijn niet af te lezen. Het goedkoopste prul wat er op de markt is. De schakelaar van de verlichting onder de keukenkastjes zit op een (voor kleinere mensen) onbereikbare plaats. Verder zijn de symbolen voor de bediening op de magnetron en op de inductie kookplaat bar slecht af te lezen. Gebrek aan contrast. Een volgende keer als je bij deze firma iets gaat kopen, raad ik aan om bij de betalingsvoorwaarden bijv. 5% van de aankoopsom na de aflevering te bedingen. Kijken of ze wat harder lopen voor hun geld.

Aanvulling 18 april 2026
Onmiddelijk heeft Keukensale Breda na mijn review contact opgenomen, langs gekomen, een werkplan opgesteld om de klachten weg te nemen. Hopelijk wordt alles naar tevredenheid opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend”
P.J. van Dijk | zondag 11 feb 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Eindelijk een keukenbedrijf zonder Mandemakers mentaliteit. Er is uitgebreid de tijd genomen om de keuken helemaal naar onze wensen uit te kiezen. Hij werd keurig op tijd geleverd en geplaatst. Van de drie ooit door ons gekochte keukens is dit het beste bedrijf van allemaal. Het resultaat is precies zoals wij het graag wilde. Een geweldige service. Wij zullen Keukensale Barendrecht aan een ieder aanraden. Met vriendelijke Groet Peter en Esther van Dijk. Heinenoord
Reactie of foto toevoegen
“Super service”
Herman Willems | zondag 24 apr 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een keuken en washok gekocht bij Keukensale in Nijkerk. De service die wij kregen van Evelien, Kees en Pim was super. Ze zijn eerlijk en oprecht en luisteren goed naar wat de klant wil. En geven je advies waar nodig. Ik zou hier zeker eens naar binnen lopen om vrijblijvend advies in te winnen.
FOTO VAN HERMAN WILLEMS
Reactie of foto toevoegen
“Goede communicatie en nette monteur”
Angela Breg | vrijdag 9 dec 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
Wat zijn wij ongelooflijk goed voorgelicht, alle tijd werd er voor ons genomen. Ook voor alle vragen na de bestelling. Jeffrey was de monteur een vakman 1e klas en heel beleefd en netjes.
FOTO VAN ANGELA BREG
+ Toon extra foto van Angela Breg
Reactie of foto toevoegen
“Chapeau”
Rob. Vermeulen | woensdag 20 mrt 2019 19 | Keukensale Amersfoort
Wij hebben hier een mooie keuken gekocht voor een prima prijs! (Ik denk goedkoper als Duitsland)
- Voldoende keuze en proffesionele advies!
- Hun helpen je meezoeken naar oplossingen en denken met je mee!
- Afspraak is afspraak & die komen ze ook na en geen half werk!
- ik beveel deze keukensale zaak aan!
- Wij zijn heel blij met onze mooie aanwinst die professioneel is geplaatst en vakkundig is afgeleverd
- Chapau ga zo door & Super bedankt!
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Mark | zaterdag 23 mrt 2019 19 | Keukensale Schagen
Complete keuken gekocht bij Martin. Super goed geholpen. Professioneel, geduldig en ervaren. Zelfs na de installatie nog extra service bieden. Top!
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden”
Kees | dinsdag 25 jun 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
Wij zijn dik tevreden met de nieuwe keuken. Ze hebben netjes gewerkt en achteraf zijn enkele puntjes prima opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
M Kok | donderdag 6 feb 2020 20 | Keukensale Deventer
Klantvriendelijkheid staat hoog in het vaandel bij keukensale Deventer. Naast de goede service bieden ze een scherpe prijs aan. Ze leveren erg goede kwaliteit en ze kunnen vanuit alle prijsklassen meedenken en aanbieden. Mooie 3D tekeningen worden er gemaakt evenals het geen moeite kost voor ze om de elektratekeningen te maken. Kortom hoog service niveau en een erg mooie keuken hebben zij bij ons gemonteerd. Wij zijn zeer tevreden klanten.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Jan van Huijgevoort | maandag 17 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Wij hebben een keuken gekocht bij Keukensale Barendrecht. Super goed geholpen. Niet dat opdringerige als bij sommige concullega's. Binnen 2 uur was de koop een feit. In vervolg afspraak, na het inmeten, de puntjes op i gezet. Ook de monteur verstaat zijn vak. Top bedrijf, met vakbekwame medewerkers, en super service.
FOTO VAN JAN VAN HUIJGEVOORT
Reactie of foto toevoegen
“Ziet er prachtig uit”
C. Mak -Battermann | donderdag 11 aug 2022 22 | Keukensale Zaandam
Wij hebben een keuken gekocht enorm goed geholpen door Eva. En Jeffrey heeft de keuken geïnstalleerd heel goed werk afgeleverd en zeer rustig, de tijd genomen. Ziet er prachtig uit.
Reactie of foto toevoegen
“Schittend resultaat”
Paul Scheulderman en Paula Rehwinkel | donderdag 11 okt 2018 18 | Keukensale Hilversum
Vloertegels en complete keuken. Alhoewel we in haast te veel overlieten aan de verkoper -die de volgende week op vakntie ging- waardoor enkele weken later nog wat puntjes op de I gezet moesten worden, zijn we zeer te spreken over de kwaliteit van de producten. Aflevering stipt op tijd, schadevrij transport en -heel belangrijk- een echte vakman die de keuken voor ons installeerde. Het resultaat mag er wezen: in een woord 'schitterend'.
FOTO VAN PAUL SCHEULDERMAN EN PAULA REHWINKEL
Reactie of foto toevoegen
“Content”
Nannenberg | zaterdag 20 jun 2020 20 | Keukensale Groningen
Onze ervaring met keukensale is positief. We zijn goed geadviseerd om een keuken te vinden die voldeed aan onze wensen en binnen ons budget. Ruime keus en vriendelijk personeel. De keuken is inmiddels geleverd en geïnstalleerd en we zijn meer dan tevreden. Mooie keuken voor een goede prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde keuken”
Daphne Stobbe | donderdag 17 okt 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een geweldige keuken gekocht bij Keukensale in Hoorn. Toen wij daar binnen kwamen werd je super ontvangen en je krijgt alle ruimte om rustig op je gemak rond te kijken. Geen verkoper die in je nek hijgt! Het personeel weet goed waar ze over praten en laat heel veel mogelijk heden zien. Wij raden iedereen aan om naar Keukensale in Hoorn te gaan!!!!!
FOTO VAN DAPHNE STOBBE
Keuken met bardeel
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (2 reviews), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (7 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (3 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (44 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.