Feedback
7,9

Keukensale

Score uit 330 ervaringen | beschrijf uw ervaring
35 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukensale
Duitse topkwaliteit. Gegarandeerd voor de laagste prijs. Deskundig advies. Keukensale is een landelijke franchiseformule. A-merken voor bodemprijzen. Bezorging en installatie mogelijk. Complete en verzorgde showrooms. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droomkeuken. Bij ons staat de eigenaar altijd zelf in de winkel.
Alternatieven voor Keukensale
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  KeukenCoach
   
( Amsterdam Noord-Holland ) score 9,8 uit 167 ervaringen
•  Bemmel & Kroon
   
( Cruquius Noord-Holland ) score 9,5 uit 900 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2505 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 92 ervaringen
•  Keukenathome
   
( Numansdorp Zuid-Holland ) score 9,6 uit 112 ervaringen
•  BSK Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 8,7 uit 65 ervaringen
•  SmartDesign Keukenstudio
   
( Maassluis Zuid-Holland ) score 9,8 uit 423 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,6 uit 195 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukensale review

Er zijn 330 ervaringen over Keukensale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 234 ervaringen
4 sterren 57 ervaringen
3 sterren 3 ervaringen
2 sterren 10 ervaringen
1 ster 25 ervaringen

Verdeling: 291 positieve ervaringen | 38 kritische ervaringen

Ervaringen over: actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Supertevreden”
Karin | vrijdag 6 mei 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Prachtige keuken met enorm kookeiland. Granieten blad. Supergoed geholpen door de vakkundige mensen van Keukensale Nijkerk! Supertevreden en blij!
Reactie of foto toevoegen
“Mooie mat zwarte keuken”
Joke en Henk | vrijdag 1 okt 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Super blij met onze mooie mat zwarte keuken. Kees en Pim hebben ons goed advies gegeven. We hadden meteen een goed gevoel in de zaak. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.
FOTO VAN JOKE EN HENK
+ Toon extra foto van Joke en Henk
+ Toon extra foto van Joke en Henk
Reactie of foto toevoegen
“Top service”
Koelewijn | woensdag 5 okt 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Goed geholpen en de keuken is netjes geplaatst. Top service.
FOTO VAN KOELEWIJN
Reactie of foto toevoegen
“Nooit een keuken hier kopen”
Jeroen Hoorn | donderdag 14 aug 2025 25 | Keukensale Spijkenisse
Het aankoopproces verliep soepel. De eerste poging om de keuken te plaatsen op 29 april was een fiasco: schade aan muren, plafond etc. De keuken is niet goed geplaatst, de werkbladen zijn niet goed gezaagd. De monteur heeft de tekening niet gevolgd en zijn eigen plan getrokken. Geen communicatie tijdens het plaatsen. Het ergste is dat de monteur de keuken wel goed geplaatst vindt. Een aantal maanden (14 augustus) later is poging 2 gedaan om de keuken juist te plaatsen. Ook dit is uitgelopen op een fiasco. De werkbladen waren beschadigd, de monteur wilde niet luisteren naar onze mening. Uiteindelijk heeft hij dit wel gedaan en is de opstelling van de keuken verbeterd, maar nog steeds niet zoals afgesproken. Wel zitten we met werkbladen die niet goed gezaagd zijn, waardoor we nu met enorme opening zitten tussen de bladen. De verkoper geeft aan dat dit 5 weken duurt. Dit betekent dus dat de plaatsing 5 maanden heeft geduurd. Ervan uitgaande dat poging 3 wel lukt.. Mijn advies: Nooit een keuken hier kopen!
FOTO VAN JEROEN HOORN
Reactie of foto toevoegen
“Mooie keuken”
Jenny landman | woensdag 30 jun 2021 21 | Keukensale Deventer
Mooie keuken gekocht en super meegedacht met alles. Ook om de kosten zo laag mogelijk te houden voor ons! We hadden een klepkast die net niet paste doordat de keuken niet haaks was, hier hebben ze een nieuwe voor geregeld (ook al viel dit niet onder de service) super tevreden!
Reactie of foto toevoegen
“Fantastisch”
Hennie | zondag 20 feb 2022 22 | Keukensale Cruquius
Mijn keuken gekocht bij Keukensale Cruquius. Bij het uitzoeken werd ik al fantastisch geholpen door een medewerker die de tijd en het geduld opbracht om mij van een goed advies te voorzien. Het plaatsen heb ik ook door hen laten uitvoeren en wat een geweldige monteurs. Beleefd, geduldig, positief en oplossingsgericht.... Fantastisch! Ik ben ontzettend blij met mijn nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige keuken”
Jolanda Postma | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Samen met Reynaldo een prachtige keuken ontworpen. Reynaldo denkt mee in oplossingen en neemt er ook ruim de tijd voor. Hij is geïnteresseerd in zijn klanten. Wat ook fijn is, is dat je niet na een 1e oriënterend gesprek al papieren moet ondertekenen dat je de keuken bij dit bedrijf af zult nemen (in tegenstelling tot een ander bedrijf....). Mijn eigen verbouwing liep allemaal vertraging op, waardoor de levering van de keuken steeds naar achteren verschoven moest worden. Reynaldo heeft er alles aan gedaan om te voorkomen dat het pas eind augustus zou worden, waarvoor heel veel dank! De communicatie met KeukenSale verliep prima, goede bereikbaarheid, ook telefonisch. De montage was in 1 dag klaar, dankzij een hardwerkende Wesley.
FOTO VAN JOLANDA POSTMA
Keukenontwerp
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
+ Toon extra foto van Jolanda Postma
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
M. Koopman | maandag 8 apr 2019 19 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
We waren opzoek naar een keuken voor onze nieuwe woning en zijn na een aantal bezoeken bij concurrenten niet geslaagd. Toen we de hoop bijna hadden opgegeven kwamen we Robbert tegen bij Keukensale, hij begreep precies wat we wilden en kwam ook met de juiste aanbieding voor ons! Ook in de weken na bestellen en voor plaatsing hield hij ons goed op de hoogte en belde tijdens en na de plaatsing of alles goed ging. Perfect geholpen en zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Tess Volkers | woensdag 13 jul 2022 22 | Keukensale Leiderdorp
Niet te beschrijven slechte service ervaren bij Keukensale Leiderdorp! Begin februari hadden wij een afspraak met Yves (verkoper) bij keukensale Leiderdorp om inspiratie op te doen voor de nieuwe keuken. We werden meteen erg goed geholpen en hebben bijna twee uur om tafel gezeten om onze wensen op papier te krijgen. Hier kwam een prachtige eerste schets uit. Toen we net een blik op het resultaat, de 3D schets, geworpen hadden, kregen we van Yves gelijk een dringend advies om maar gelijk even te tekenen. Dat hadden we immers afgesproken volgens hem. Een keuken is niet een aankoop welke je iedere week doet, het is toch een flink bedrag en het is fijn om hier een nachtje over te kunnen slapen. Hier werd Yves vervolgens boos over, ''Jullie wisten toch van te voren wat jullie hier kwamen doen?!''. Op dat moment hadden wij moeten stoppen en nooit meer een voet moeten zetten in deze zaak, jammer genoeg hebben wij dit toen niet gedaan. Wij hebben toch een nachtje geslapen en besloten het te doen, het was ten slotte een mooie tekening geworden. Buiten het dringende advies van Yves beviel ons de goede service bij het intekenen van onze wensen! De vervolgafspraak met de definitieve tekening was met een collega van Yves. Dit was een fijn gesprek en hier hebben we dan ook getekend, gezien de service van de beste collega zeer goed en deskundig was. De levering zou op 31 mei zijn en de montage op 1 juni. Helemaal prima, dachten wij. Op 31 mei begon echter de ellende. De koelkast en vaatwasser werden niet meegeleverd. Toen wij opbelden kregen we de vraag of we wel goed gekeken hadden en of we deze toch niet over het hoofd hadden gezien... Toen vervolgens doodleuk werd verteld dat we Siemens apparaten hadden besteld en dat dit "logisch" was dat het hierom later geleverd werd brak onze klomp. Als dit meteen tijdens het bespreken van de apparaten was verteld hadden wij wellicht voor een ander merk gekozen.
Wanneer de apparaten dan wel geleverd zouden worden was nog onbekend. Op 1 juni kon de monteur dan ook maar een halve keuken monteren. Er zou een noodblad op komen omdat een andere partij nog langs zou moeten komen voor het inmeten voor het hardstenen blad. Het 'noodblad' stond alleen niet in de monteur zijn werkbeschrijving en hier moest hij dus het nodige voor improviseren, dit resulteerde in een noodblad wat een kind op de basisschool met het vak handarbeid nog beter zou monteren. Zie foto's. Even als verduidelijking: Wij hebben hier 500 euro voor betaald. Persoonlijk vind ik dit het niet waard, we hadden net zo goed zelf een houten plank neer kunnen leggen. Op 6 juli zijn de koelkast en vaatwasser na wel 100 keer gebeld te hebben eindelijk binnen. Verwacht maar niet dat keukensake Leiderdorp hier zelf enige moeite in stopt. Uit zich zelf hebben ze namelijk nog nooit iets van zich laten horen hier moeten we zelf achteraan gaan. Maar nu hebben we een koelkast en vaatwasser gekregen, als toevoeging bij de rest van de spullen die nog gemonteerd moesten worden, maar waar is de monteur? Nergens te vinden! Onze keuken/woonkamer staat dus al 1,5 maand vol met dozen, plinten en andere troep! Kortom het witgoed is nu met veel pijn, moeite en wel 100 contactverzoeken geleverd, maar de monteur kan pas over een paar weken komen. Wij hebben de afgelopen maand wel 100 keer gebeld maar niemand kan ons verder helpen. Wij moeten constant bellen en mailen en krijgen halve reacties terug. Als je er niet achteraan gaat wordt het ook niet voor je geregeld. De bedrijfsleider van keukensale Leiderdorp, Hamza, staat bekend als (zelfbenoemd) brandjesblusser maar heeft nog nooit uit zichzelf iets van zich laten horen. Elke keer als wij bellen of mailen krijgen wij hetzelfde antwoord: ''Ik laat je morgen iets weten!''. Als je op keukensale Leiderdorp moet wachten, kan je wachten tot je een ons weegt... Er gebeurt namelijk nog precies niks. Het zou fijn zijn als wij in dit warme weer eindelijk een werkende koelkast hebben. Hoe had keukensale dit op kunnen lossen: communicatie! Als zij van te voren hadden gezegd: De koelkast en vaatwasser zijn een maand later; kunnen wij de levering en montage opschuiven? Hadden wij geen enkel probleem gevonden! Ook als mensen afspraken maken om je terug te bellen, bel dan terug! Kortom, keer op keer heb je toch de voorzichtige hoop dat er wat geregeld gaat worden. Als je op de afgesproken deadline dan contact zoekt, krijg je te horen dat de desbetreffende medewerker niet aanwezig is en dat je teruggebeld gaat worden. Je raadt het wederom weer! Dit is tot op vandaag niet gebeurd. Je verliest de hoop op een goede afloop. We hebben goede hoop dat keukensale Leiderdorp zich toch herpakt en zich van zijn/haar beste kant gaat laten zien. Als de keuken eindelijk af is, zal het vast prachtig worden. Jammer dat het proces om daar te komen nu zo moeizaam gaat. Dit geeft nu alleen maar frustratie en ellende!
FOTO VAN TESS VOLKERS
Reactie of foto toevoegen
“Correct gegaan”
L.J. Boot | maandag 15 jul 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Nieuwe keuken gekocht en prima geadviseerd in de showroom. Zeer vriendelijk en deskundig. Levertijd snel zoals gevraagd en correct op juiste datum afgeleverd. Ook een compliment aan de keuken-monteur. Zeer deskundig en alles correct geplaatst. Kortom zeer tevreden over de keuken en Keukensale als leverancier.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Lorna Staats | dinsdag 2 okt 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Ik heb een nieuwe keuken gekocht en ben uitermate tevreden. Geen vervelende verkooppraatjes maar goed en deskundig advies. Er werd geluisterd en kritisch meegedacht. Het is precies geworden zoals ik wilde. De communicatie verliep zeer soepel en de afhandeling ging vlot en vlekkeloos. Top!!
Reactie of foto toevoegen
“Deskundig”
Lonneke | donderdag 20 dec 2018 18 | Keukensale Barendrecht
We zijn via via bij Keukensale Barendrecht terecht gekomen. We hadden al meerdere keukenzaken bezocht en hadden inmiddels een goed beeld van wat we wilden qua keuken. We zijn geholpen door Jordy Polderdijk. Hij nam uitgebreid de tijd en heeft veel kennis van keuken, mogelijkheden en apparatuur. Totaal niet opdringerig. Voordat de keuken definitief besteld werd, is alles op locatie nog eens nagemeten. De keukenmonteur was ook een echte vakman en heeft de keuken keurig bij ons geplaatst. Alles in 1 keer goed, niets kapot of krom. Erg fijn, zo kunnen we meteen van onze mooie keuken genieten! Kortom, een deskundig partij die met de klant meedenkt.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Marc Nauta | zondag 28 jun 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
De binnenkomst was hartelijk en vrijblijvend. Het gesprek liep goed, goed geholpen en aandacht voor details. Zeer goed meedenken en alternatieven laten zien. Wij hebben een top keuken zoals wij bedoeld hebben. Alles in 1x geleverd, geen enkele fout. Bedankt voor alles.
FOTO VAN MARC NAUTA
U keuken
Reactie of foto toevoegen
“Dikke pluim”
Rick Bosman | woensdag 12 dec 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Nieuwe keuken bij Edwin en zijn medewerkers gekocht nadat we in eerste instantie zoiets hadden van de naam Keukensale wat moeten we daar van verwachten we waren niet op zoek naar een keukenaanbieding met prijzen van/voor taferelen en tig gratis apparaten maar willen gewoon een nette keuken volledig naar ons wens! Dit hebben ze meer dan gerealiseerd en ook wanneer er iets niet helemaal naar wens is weten ze dit binnen zeer korte tijd uiterst correct op te lossen! dus dikke pluim en ga vooral zo door!
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij mee”
Ruud Keijzer | maandag 6 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Geweldige medewerkers ! Goed advies bij aankoop van onze keuken door Pim , vooral inzake de hoogte van het aanrecht, de plaats en hoogte van de afzuigkap , en Kees dank voor de aftersales mbt de details, en natuurlijk Riekie, zij heeft helemaal uitgetekend en een zeer scherpe offerte gedaan, deze paste ons goed , want een echte kwaliteitskeuken voor dit geld hadden wij niet verwacht! En dan nog even de 2 installateurs, niet normaal zo snel en netjes deze mensen werken!
Reactie of foto toevoegen
“Het eindresultaat is zo mooi”
Hanneke Hordijk | vrijdag 12 jan 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Het samenvoegen van nieuwe en bestaande onderdelen van een keuken is een echte puzzel. Pim van Keukensale Nijkerk heeft ons heel goed hierbij geholpen. Het hergebruiken van de bestaande planken en passtukken, het meedenken en mee puzzelen, het adviseren, wij zijn er erg mee geholpen. En nu het eindresultaat is zo mooi! Wij zullen Keukensale Nijkerk zeker ook aanraden wanneer iemand in onze omgeving een nieuwe keuken wil.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Remco en Linda | donderdag 9 dec 2021 21 | Keukensale Deventer
Erg tevreden van begin tot eind. In de lockdown een keuken gekocht. Erg fijn dat Marc-Jan bij ons aan huis kwam. Zo konden wij precies aangeven hoe onze nieuwe keuken eruit moest gaan zien. Het voordeel was ook wel dat wij precies wisten wat wij wilden qua kleur en style. Hierdoor kon Marc-Jan de verschillende materialen mee nemen en van daaruit konden wij weer verder kiezen. Bij elke plaatsing van een keuken gaat er wel wat mis. Keukensale heeft ons daarin zeker niet in de kou laten staan!! Wij werden steeds op de hoogte gebracht en alles is uiteindelijk netjes afgehandeld. Zelfs een diner bon gekregen nadien! Qua prijs en kwaliteit zijn wij ook zeer tevreden!
FOTO VAN LINDA
Reactie of foto toevoegen
“Super”
Jenny lukassen | zondag 2 dec 2018 18 | Keukensale Heerlen
Wij hebben even keuken gekocht. Mede door de goede begeleiding bij de aankoop door verkoper John hebben Wij keukensale als zeer prettig ervaren.

Aanvulling ontvangen 14 april 2019: Inmiddels heeft de plaatsing van de keuken plaats gevonden . Afgelopen maandag en dinsdag. De levering was de vrijdag 5 april. Alles is perfect verlopen. Wij willen dit dan ook met super! beoordelen.
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Piet en Afra Veen | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Den Helder
We hebben een keuken gekocht, waarbij we prima, vakkundig en vriendelijk geadviseerd werden en er alle tijd voor ons werd genomen. Daniëlle is een vakvrouw die haar vak verstaat. Ook tijdens de levertijd werden we steeds hartelijk te woord gestaan, waarbij de koffie steevast klaar stond. De service ging zelfs zover dat zij en haar vriend onze oude keuken kwamen verwijderen en afvoeren! Bij elke verandering in het proces werden wij direct op de hoogte gebracht. Defecte onderdelen werden direct vervangen. Kortom: prima die Keukensale in den Helder!
FOTO VAN PIET EN AFRA VEEN
De nieuwe keuken
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij met het resultaat”
Ramona | vrijdag 2 jun 2023 23 | Keukensale Deventer
Onwijs vriendelijk ontvangen en geholpen de perfecte keuken samen te stellen door Priscilla. Goede adviezen en keuze mogelijkheden. Levering perfect, erg blij met het resultaat.
FOTO VAN RAMONA
Reactie of foto toevoegen
“Een hele dikke 10”
Jozien en Henny Beumer | zondag 1 dec 2024 24 | Keukensale Nijkerk
Wat is Keukensale Nijkerk een leuk bedrijf! Van aankoop, advies, tot en met de plaatsing door een fantastisch team zijn we super geadviseerd en volledig ontzorgd. Een hele dikke 10 voor Keukensale Nijkerk!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer blij met het resultaat”
Michel Klok | woensdag 2 nov 2022 22 | Keukensale Groningen
Wij hebben gisteren onze keuken opgeleverd gekregen en zijn zeer blij met het resultaat. Vanaf het begin goeie uitleg gehad over de indeling en het apparatuur wat voor ons belangrijk is. Wij kunnen Keukensale Groningen dan ook zeker aanraden. Aardige en deskundige adviseurs. De plaatsing door de monteur ook zeer goed en netjes uitgevoerd. Alles samenvattend voor ons 5 sterren waard.
FOTO VAN MICHEL KLOK
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Jan | woensdag 5 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Mooie en functionele keuken ,prima meegedacht door natasja en hossen en keurig gemonteerd, zeer tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
M.Knossenburg | woensdag 3 jun 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Wij zijn zeer tevreden. Tijdens het ontwerpen van de keuken heeft Jordy een onmisbare bijdrage geleverd waardoor het eindresultaat volledig naar ons zin is geworden. De afspraken verliepen in alle rust en er werd uitgebreid de tijd genomen om alle mogelijkheden te bespreken om aan al onze wensen te voldoen. Kleine problemen werden vlot opgelost. Ook het plaatsen verliep vlot en probleemloos. Daarbij komt dat we vinden dat we een goede prijs hebben betaald voor deze keuken! Ik kan Keukensale Barendrecht en Jordy Polderdijk van harte aanbevelen!
Reactie of foto toevoegen
“Prettig”
jenny Burkin | dinsdag 20 nov 2018 18 | Keukensale Heerlen
we werden prettig ontvangen door John. Advies was duidelijk, professioneel en uitgebreid. levering & plaatsen was goed geregeld. vervolgens nog een telefoontje gekregen hoe we de nieuwe keuken ervaren. dus ook stukje (na) zorg.
Reactie of foto toevoegen
“Erg vriendelijk”
Shereen | maandag 4 nov 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Ik heb dit jaar een keuken met inbouwapparatuur bij Keukensale gekocht. De medewerkers zijn erg vriendelijk en denken goed mee over wat past in onze woning. Er was wat onenigheid over de dag van de levering. Dit werd echter meteen opgepakt en opgelost. Dit geldt ook voor de kookplaat die niet naar wens was. Na wat gesprekken werd ook deze vervangen door een passende kookplaat waar we erg blij mee zijn. Goede service.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken met apparatuur”
Jessie en Sander | donderdag 22 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken inclusief apparatuur gekocht bij Keukensale Hoorn. Bij het ontwerpen en uitkiezen van de keuken zijn we super goed geholpen! Ze hebben echt de tijd voor ons genomen. Ook het verdere gevolg als in, naloopgesprek, leveren, alles netjes optijd en alle afspraken nagekomen.
Reactie of foto toevoegen
“Luisteren naar de wensen”
Ernst-Jan van Egten | dinsdag 21 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Zeer vriendelijke verkopers geen opdringerige manier maar luisteren naar je wensen, denken mee en geven een goed advies. Door eigen monteur geplaatst super netjes en ook heel vriendelijk en klant gericht. Ik zou een ieder deze keukensale vestiging aan raden.
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Trudy / Ben | zondag 18 apr 2021 21 | Keukensale Nijkerk
Op advies van vrienden hebben we bij Keukensale Nijkerk in december onze nieuwe keuken uitgezocht. Kees had alle tijd en heeft goed naar onze wensen geluisterd, met elkaar hebben we de keuken samengesteld.Inmiddels is de keuken de afgelopen week geplaatst en genieten wij van een prachtige keuken.
Waarom zijn wij enthousiast over Keukensale Nijkerk:
- deskundige en vriendelijke medewerkers
- afspraken worden goed en adequaat nagekomen
- snelle reactie op vragen
Reactie of foto toevoegen
“Lange adem”
M.Dankfort | zaterdag 24 feb 2018 18
Mooie keukens voor betaalbare prijzen, maar de service laat te wensen over. Na 7 maanden is de keuken nog steeds niet af. Omdat bestelde onderdelen verkeerd, of helemaal niet geleverd werden. Geen enkel excuus hiervoor gehad. Wij horen maar klaar te staan als de monteur weer eens langs komt, alsof we de hele dag toch maar op de bank hangen. Neen het is alleen maar ergernis, en zeker niet voor herhaling vatbaar en ook niet aan te raden, of ze moeten een heel lange adem hebben.
REACTIE VAN KEUKENSALE ALMERE
Geachte heer/mevrouw Dankfort, Graag willen wij u verder helpen, echter de naam die u in deze recensie gebruikt komt niet voor in ons systeem. Kunt u contact opnemen met onze winkel te Almere om dit euvel op te lossen. Wij zijn voor service meldingen te bereiken op 036 7370 127 van dinsdag tot vrijdag van 09:30 tot 17:30 uur. Met vriendelijke groet, Keukensale Almere
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Ronald Wreesmann | zaterdag 20 jul 2019 19 | Keukensale Schagen
Zeer fijn en deskundig geholpen door adviseur Martin Hoeksema. Geduldig en adviserend bij twijfel. Niet opdringerig.
FOTO VAN RONALD WREESMANN
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Nieuwe keuken”
Fam. Hoeksma | donderdag 6 jun 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Nieuwe keuken laten samenstellen bij Reynaldo, leuk en prettig contact. Opties en mogelijkheden goed door gesproken. Super blij met het eind resultaat!
FOTO VAN FAM. HOEKSMA
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Dikke 10”
Vaatstra | zaterdag 20 jul 2019 19 | Keukensale Schagen
Een keuken in U opstelling van een TOP kwaliteit! Veel oog voor detail en een vakkundige installatie. Verkopers denken met je mee en adviseren goed over het gebruiksgemak van de keuken. De keuken klopt gewoon! Dat hebben we wel eens anders gehad met keukens van neerlands grootste. Dikke 10
Reactie of foto toevoegen
“Content”
Nannenberg | zaterdag 20 jun 2020 20 | Keukensale Groningen
Onze ervaring met keukensale is positief. We zijn goed geadviseerd om een keuken te vinden die voldeed aan onze wensen en binnen ons budget. Ruime keus en vriendelijk personeel. De keuken is inmiddels geleverd en geïnstalleerd en we zijn meer dan tevreden. Mooie keuken voor een goede prijs.
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden”
Kees | dinsdag 25 jun 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
Wij zijn dik tevreden met de nieuwe keuken. Ze hebben netjes gewerkt en achteraf zijn enkele puntjes prima opgelost.
Reactie of foto toevoegen
“Geen aanrader”
Joëlle | maandag 20 dec 2021 21 | Keukensale Roosendaal
Keukensale Roosendaal- wat een enorm slechte service. Je betaalt de hele keuken in april en bent in September nog steeds aan het smeken of ze hem af komen maken. Van de verkoper hoor je niets, spullen worden verkeerd besteld en er is nul flexibiliteit. Daarbij is de kwaliteit ook belabberd, hangen de deurtjes scheef of zijn beschadigd en moet je zelf maar contact opnemen met de koelkast leverancier als die het vanaf t begin al niet goed doet. Daarbij kappen ze de sierrand uit je stuc plafond weg zodat de kastjes beter passen. Absoluut geen aanrader als je op zoek bent naar een kwalitatief en toffe keuken met een prijskaartje.
REACTIE VAN JOËLLE
Het lukt me maar om 1 foto bij te voegen, maar ik heb er 6.. kortom: nog steeds niets opgelost en zeer ontevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Enorm blij”
Bianca Bokasba-wilbrink | zaterdag 9 mrt 2019 19 | Keukensale Alphen aan den Rijn
Wij hebben een nieuwe keuken gekocht bij keukensale Alphen aan de Rijn. Verkoopster Maaike heeft ons enorm goed geholpen, advies gegeven. Zelfs bij twijfel mijner zijds ging ze opnieuw aan de slag met een 3d tekening om de keuken helemaal naar ons zin te maken. De keuken is keurig op tijd geleverd. We zijn er enorm blij en tevreden mee. Maaike, top verkoopster
Reactie of foto toevoegen
“Al met al heel veel problemen”
Warrink | donderdag 21 dec 2023 23 | Keukensale Son
Wij hebben hier in september 2022 een keuken gekocht. Deze zou in januari 2023 geplaatst worden. Op de dag van plaatsen miste er van alles wat erg vervelend is maar kan gebeuren. Vervolgens hebben wij 3 maanden moeten wachten op een vervolg afspraak. Eindelijk was het zo ver en zou onze keuken afgemaakt worden totdat we ' s avonds om 21 uur een telefoontje kregen dat de missende spullen nog niet binnen waren en de afspraak verzet moest worden.
Terwijl wij hier wel vrij voor genomen hadden! Weer 2 maanden verder was eindelijk de afspraak en kwamen de monteurs langs. Tot ons verbazing miste ze weer van alles en hadden planken mee die veelste kort waren en zelfs in een verkeerde kleur! Vervolgens weer 3 maanden moeten wachten op een vervolg afspraak. Deze kwamen ze na maar ook bij deze afspraak hadden ze niet alles mee wat afgesproken was. In alle tijd dat wij hebben moeten wachten kwamen wij steeds meer gebreken tegen. Een nisplank waar doorheen geboord was, een koelkast deur die klemde tegen de nis aan. Een achterwand die niet recht afgezaagd was waardoor de kit van smal naar breed loopt. Een afdek plank die aan de onderkant afgezaagd is en dus niet afgewerkt is waardoor hij snel lelijk wordt. Al met al heel veel problemen. Meerdere malen contact gehad maar met een oplossing komen ze niet. Afgelopen week zijn eindelijk de monteurs weer geweest. De nis plank gingen ze niet vervangen want dit was teveel werk. Verder wilde ze eigenlijk vrij weinig aan de gebreken doen omdat ze hierdoor de halve keuken moesten slopen en daar geen zin in hadden. Dit terwijl het niet ons schuld is dat er met een schroef door een plank heen is geboord! Door en door slecht! Voor ons nooit geen Keukensale Eindhoven meer! Mooie praatjes en een goede babbel op woontips maar zodra het geld binnen is doen ze niets meer.
FOTO VAN WARRINK
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
J.Clowting | zaterdag 19 jan 2019 19 | Keukensale Den Helder
Er is een keuken gekocht. Omdat wij nog niet wisten wat wij wilden heeft zij ons meerdere mogelijkheden uitgelegd en laten zien. Daar uit is de keuken ontstaan zoals wij hem wilden niets meer en niets minder en toch betaalbaar. Er werd ruimschoots de tijd genomen en niets opgedrongen. Dit alles hebben wij als zeer prettig ervaren zodat wij nu weer een offerte hebben laten maken voor het vernieuwen van het toilet.

Aanvulling ontvangen 23 januari 2019: De aankoop is in december geleverd zoals afgesproken. Alles was compleet en hadden geen problemen. De volgende dag is de keuken geplaatst en wij zijn erg tevreden over de montage en de keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
G. Harting | donderdag 17 sep 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
We hebben een nieuwe keuken gekocht. Het verkoopproces verliep prettig. Er was duidelijk sprake van vakkennis. We zijn dan ook goed geïnformeerd. De feitelijke verkoop was ook prettig. Natuurlijk wil Keukensale de beste prijs er uit slepen. Maar dat wilden wij ook. Dit proces verliep prettig en we hielden er een goed gevoel aan over. Ondertussen is de keuken geïnstalleerd en zijn wij zeer tevreden over het totale proces.
FOTO VAN G. HARTING
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
J. Mannaart | woensdag 1 mei 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
We hebben september 2018 een keuken voor ons zomerhuis gekocht bij KeukenSale in Heerhugowaard en zijn heel goed geholpen door Remco en Joost. Bij de levering ontbrak een passtuk en Joost heeft ons uit de brand geholpen door tijdelijk een ander passtuk mee te geven, zodat we de verhuur van ons zomerhuis gewoon konden laten doorgaan. Inmiddels is de juiste passtuk geleverd en keurig geplaatst. Het was ook geen probleem dat mijn man zich bedacht had en alsnog een deel van de achterwand geplaatst wilde hebben. Alles is netjes afgewerkt en gekit. Na de montage kregen we een prachtige bos bloemen toegestuurd. Wat een goede service!
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Floris Fonteijn | maandag 19 nov 2018 18 | Keukensale Apeldoorn
Complete keuken gekocht. Kundige, behulpzame en vriendelijke bediening. Alles binnen de afgesproken tijd geleverd en perfect geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Mooi afgewerkte keuken”
Kees Rogier | zaterdag 30 okt 2021 21 | Keukensale Hoorn NH
Keuken ziet er keurig strak uit, mooi afgewerkt en zeer elegant. De installateur was geweldig en heeft alle problemen die hij tegen kwam, perfect opgelost.
FOTO VAN KEES ROGIER
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelfmontage”
Robert | donderdag 12 nov 2020 20 | Keukensale Deventer
Zonder afspraak binnen gelopen en ondanks de drukte werd er tijd voor ons genomen door Sharona. Er is goed geluisterd naar onze wensen en ons budget. Marco heeft alles voortreffelijk uitgewerkt en de keuken was meer dan compleet en keurig voor elkaar. Een echte aanrader.

Aanvulling ontvangen 13 november 2020: Aankoop is geleverd en we hebben het zelf gemonteerd. Levering met transport bedrijf ging niet helemaal volgens planning. Keuken hebben we zelf gemonteerd en dat was weer top. Goede gebruiksaanwijzing hoe in elkaar te zetten. Dus al met al erg tevreden
Reactie of foto toevoegen
“Droomkeuken”
Rita | zondag 10 mrt 2019 19 | Keukensale Deventer
Wij hebben onze droomkeuken gekocht bij Keukensale.com Deventer. Wij zijn heel goed geholpen door Mark-Jan. Hij heeft zo'n scherpe prijs neergelegd, dat wij geen andere offertes meer hebben aangevraagd. Vragen per mail worden snel beantwoord en de levering van de keuken ging heel snel. Wij hebben de keuken zelf geplaatst en zijn zeer tevreden over het resultaat. Keukensale.com Deventer is een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een mooie en betaalbare keuken.
FOTO VAN RITA
Geplaatste keuken
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken inclusief apparatuur”
D.Mozer | dinsdag 19 feb 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
complete keuken incl.apparatuur gekocht,Goede informatie gekregen en zijn zeer te spreken over het meedenken en verbeteren van ons idee. Keuken is thuis ingemeten. Na levering bleek dat deze op de millimeter nauwkeurig was.Kortom,wij zijn zeer tevreden over het totaal.
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
D.bout | vrijdag 28 jun 2019 19 | Keukensale Schagen
Een keuken compleet. Hij is prima afgeleverd en de volgende dag al geplaatst. We hebben gelijk een totaal andere keuken/woonkamer.we zijn er erg blij mee.En vooral de oven gaat over uur en maken het geeft nieuwe inspiratie . Ook de monteur was tot in de puntjes.!
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Fred Tanke | vrijdag 23 nov 2018 18 | Keukensale Barendrecht
Keuken voor ons nieuwe huis gekocht. Goed advies en begeleiding met aankoop. Prima afspraken betreffende levering, aftersales service e.d. Service staat hier hoog in het vaandel. Degelijke Duitse keuken voor scherpe prijs !
FOTO VAN FRED TANKE
Degelijke keuken
Reactie of foto toevoegen
“Bedankt”
Ronnie Jager | woensdag 21 jun 2023 23 | Keukensale Hoorn NH
Super goed geholpen, in eerste instantie binnen gelopen om inspiratie op te doen, vervolgens ter plekke door Mike van der Kamp een keuken ingetekend, gekeken naar materialen. We waren zo onder de indruk van de tekening dat we gelijk de keuken hebben gekocht. Levering ging Allemaal volgens plan, behalve de oven maar, die werd door Mike persoonlijk nog geleverd. Kan niks anders zeggen dan bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelf geplaatst”
petra hylkema | woensdag 10 okt 2018 18 | Keukensale Heerlen
Wij hebben een keuken gekocht bij keukensale. De prijs was oke. We hadden besloten om zelf de keuken te plaatsen. Dus hij hoefde alleen geleverd te worden. Alles is prima volgens planning gegaan. Ook was alles compleet en goed verpakt. Dus in 1x goed! Dat hoor je niet vaak en daar zijn we ook heel blij om.
Reactie of foto toevoegen
“Afrader”
Brenda Suykerbuyk | zondag 25 jul 2021 21 | Keukensale Amsterdam Westpoort
In maart 2021 is mijn droom keuken geleverd, bij het monteren begon de ellende.
Helft van het apparatuur niet meegeleverd en het werkblad paste niet maar wel alles met een flinke kit laag geplakt (slim he). Op de na levering 20 weken moeten wachten, ook bij het maken van een afspraak wordt niet meegedacht met de klant.
Denk je nu eindelijk van je keuken die je wel hebt moeten afbetalen voor ze überhaupt iets gaan doen te kunnen genieten .... Nee hoor halve keuken moet er weer uit om dat werkblad ook niet past en was dicht gekit. De tranen staan in je ogen, hoe de monteurs en het personeel van keuken sale met je omgaan.
Ik zou het iedereen afraden daar een keuken te bestellen. Het lijkt goedkoper, maar je hoofdpijn en het ellenlange wachten op een complete keuken is het niet waard, spaar dan liever door en ga naar een professioneler bedrijf.
Reactie of foto toevoegen
“Persoonlijke service en goede aandacht”
familie Van Geffen | maandag 24 apr 2023 23 | Keukensale Nijkerk
Tijdens het hele proces - adviseren, uitkiezen, aanloop, plaatsing en nazorg - zijn we uitstekend begeleid. Niets was te veel, ook als we tussentijds informatie nodig hadden of iets wilden veranderen. Persoonlijke service en goede aandacht. Daar houden we van. En nu hebben we een schitterende keuken, na een prachtig proces op weg daarnaartoe. Pim van der Meer van Keukensale Nijkerk is niet alleen een vakman, hij geeft ook heel goede begeleiding in de aanloop naar een nieuwe keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Samantha | vrijdag 10 apr 2020 20 | Keukensale Cruquius
Vanaf het eerste moment goed en vriendelijk geholpen. Medewerkers nemen alle tijd voor je en denken echt mee. Konden geregeld staaltjes meenemen om kleuren naast bijvoorbeeld de vloer te leggen. Werden niet gepusht om een beslissing te maken.
Planning van plaatsen en levering ook helemaal goed gegaan. Kwaliteit van apparatuur en kasten/werkblad zeer goed. Kortom: zeer tevreden en aanrader.
FOTO VAN SAMANTHA
Reactie of foto toevoegen
“Top gegaan”
Tuytel | vrijdag 5 aug 2022 22 | Keukensale Hoorn NH
Op zoek naar een nieuwe keuken uitgekomen bij keukensale, zeer prettig geholpen, communicatie tot aan montage prima en dan komt er ook nog een topmonteur Jeffrey. Eind van de dag nog een leuke verrassing in de vorm van een bloemetje en champagne. Al met al een top deal voor een scherpe prijs.
Reactie of foto toevoegen
“De nieuwe keuken is prachtig”
auke douma | donderdag 22 mei 2025 25 | Keukensale Leeuwarden
wij hebben ons begin van dit jaar omtrent het aanschaffen van een nieuwe keuken laten adviseren door keukensale leeuwarden. de nieuwe keuken is prachtig geworden en de kwaliteit is super. alles werd keurig verpakt en op tijd bezorgd. de kwaliteit van de kasten is er goed en beslist geen gewrapte keukendeurtjes zoals je die bij een boel keukenbedrijven ziet.
FOTO VAN AUKE DOUMA
+ Toon extra foto van Auke douma
Reactie of foto toevoegen
“Zeker aanrader”
Robbert Mol | maandag 11 mrt 2019 19 | Keukensale Alphen aan den Rijn
Keuken aangeschaft.Bijzonder professioneel en vakkundig geholpen door Maaike. Goed meegedacht en geen moeite teveel. In één woord geweldig. Hier word je nog serieus genomen als klant. Zeker een aanrader. Dikke vette 10.
Reactie of foto toevoegen
“Soepel verloop”
Stefan | woensdag 27 mei 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Veel keuze in kwalitatief goede keukens! Kasten zijn bij levering gemonteerd waardoor de installatie soepel verloopt. Je merkt dat de keuken van behoorlijke kwaliteit is, ook de afwerkingen en blad zijn prachtig! Mijn complimenten voor de service van Mike en zijn collega's.
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatsts keuken”
Van Ree | dinsdag 7 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een nieuwe keuken bij Keukensale in Nijkerk gekocht. We zijn goed geholpen en kregen goede adviezen.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Greetje Pijpers | maandag 19 mei 2025 25 | Keukensale Nijkerk
Super goed geholpen, goede communicatie, goede service van Nico en Pim.
Reactie of foto toevoegen
“Ziet er prachtig uit”
C. Mak -Battermann | donderdag 11 aug 2022 22 | Keukensale Zaandam
Wij hebben een keuken gekocht enorm goed geholpen door Eva. En Jeffrey heeft de keuken geïnstalleerd heel goed werk afgeleverd en zeer rustig, de tijd genomen. Ziet er prachtig uit.
Reactie of foto toevoegen
“Complimenten”
Familie Mahdavi | donderdag 27 dec 2018 18 | Keukensale Cruquius
Wij hebben onlangs onze keuken geleverd gekregen. Wat een super keuken! De expertise, aftersales en de goede nazorg van Keukensale-team Cruquius is geweldig. Complimenten aan dit team. Keep up the good work.
Reactie of foto toevoegen
“Super gegaan”
Eliz | maandag 24 aug 2020 20 | Keukensale Deventer
Erg tevreden over de service bij keukensale deventer. De mensen zijn vriendelijk, meedenkend en erg behulpzaam. Onze keuken is van alles voorzien en dat voor een goed prijsje! Een 10

Aanvulling ontvangen 25 augustus 2020: Wij hebben de levering/montage al ontvangen. Onze eindscore is een 5=super.
Reactie of foto toevoegen
“Geen service”
M. | vrijdag 21 jun 2019 19 | Keukensale Zaandam
Waardeloos! Begin er niet aan. Maanden met een incomplete keuken gezeten vanwege verkeerde maten die ze opnamen. Service buitengewoon slecht en onprofessioneel .
Reactie of foto toevoegen
“Complete keuken”
Slothouber | zondag 19 jan 2020 20 | Keukensale Hilversum
We hebben met spoed keuken besteld bij vestiging Hilversum, wegens probleem met vestiging Almere... We zijn heel aardig en correct geholpen! Rik heeft aantal punten die wij van de eerste tekening misten gecorrigeerd, en dat was heel fijn! Binnen korte termijn onze keuken was afgeleverd. Na de installatie we hadden probleem met de vaatwasser maar dat was snel opgelost dankzij direct reactie van Rik. Rik en Marinella zijn heel klantgericht en we zijn erg tevreden met hun service.
Reactie of foto toevoegen
“Blij mee”
Sanne Damman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Den Helder
Ik heb een keuken gekocht bij Keukensale Den Helder. Danielle heeft een geweldig ontwerp gemaakt voor mijn keuken en voor een geweldige prijs. De keuken is snel geleverd en geplaatst. Ik ben er blij mee!
FOTO VAN SANNE DAMMAN
Keuken met blad
REACTIE VAN LOES
Hallo Sanne, mooie keuken wij hebben iets soortgelijks uitgezocht. Zijn benieuwd of de prijs klopt mag ik vragen wat je ongeveer moest betalen?
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Cedric Cairo | zaterdag 9 nov 2019 19 | Keukensale Amsterdam Westpoort
Wij hebben een keuken aangekocht en zijn heel erg behulpzaam geholpen Harry, Edwin en de rest van het team. Wat ons betreft een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Klaas van Dijk | dinsdag 23 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Een keuken, Cortona 317, op 2e Paasdag. Onze ervaring met dit bedrijf is zeer goed, de wijze waarop de verkoper, in deze Reynaldo van der Steeg met ons om is gegaan verdient alle lof. Hij luisterde zeer goed naar onze wensen en gaf waar nodig zinvolle tips en aanvullingen. Zeker een aanrader. Ik vind dat in dit geval de keukenmonteur (uit Almere) genoemd mag worden, prima en zeer handig en kundig
REACTIE VAN KLAAS VAN DIJK
zie foto
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Fam Sloep | zaterdag 12 jan 2019 19
Hele slechte service. Wel alles op voorhand moeten betalen en tot op heden is de keuken nog niet af en compleet. En zelf telkens contact opnemen. Op 28 december is excuses gemaakt en beterschap beloofd maar helaas.... Geen verbetering. Dit speelt ook al bijna een half jaar!
Reactie of foto toevoegen
“Prachtige keuken”
Koelemeijer | dinsdag 20 nov 2018 18 | Keukensale Hoorn NH
Keuken gekocht. Hele vriendelijke mensen. Goede service en goed over de prijs eens te worden. Prachtige keuken geleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden klant”
Paulien Lasterie | maandag 25 mrt 2019 19 | Keukensale Hilversum
Ik ben door Keukensale prima geholpen met keuze van een nieuwe keuken. Communicatie was prima en heb het proces van eerste gesprek tot oplevering als zeer prettig ervaren. Ze geven advies op basis van jouw behoefte en zijn uit op een tevreden klant en niet persé een grote order.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geadviseerd”
Erik Joosse | vrijdag 24 mei 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Advies bij keuze van de keuken was plezierig en prima; door verkoper werden goede alternatieven aangeboden waarvan wij gebruik gemaakt hebben. Wachttijd voor plaatsing was lang, maar in deze tijd begrijpelijk. Afzuigkap (Boretti) was niet passend met de koolstoffilter. Bleek fout ingevoerd in de computer bij Boretti. Nieuwe kap met filter snel geleverd en vlot geïnstalleerd. Alles werkt prima.
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring”
K. Hendriks | vrijdag 5 aug 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben bij Keukensale in Nijkerk onze keuken gekocht! Een grote achterwand met hoge kasten, en een enorm kookeiland met alle gemakken voorzien. Onze keuken is een echte eyecatcher geworden en het centrum van onze woonkamer.

Tijdens het eerste gesprek werd eigenlijk al duidelijk dat dit mensen zijn die passie hebben voor hun werk. Waarbij meedenken, flexibel zijn, en de tijd voor je nemen geen onderdeel is van 'het zijn van een verkoper' maar gewoon in het bloed zit.
Persoonlijk, professioneel, aandachtig, en doorpakkend zou ik ze benoemen.
Tijdens de werkzaamheden zijn er hier en daar wel wat dingen misgegaan: er zijn producten niet geleverd, beschadigd geleverd, lekkage gehad, of beschadigd geraakt tijdens het werk. Dat kan echter allemaal gebeuren en is voor alle partijen vervelend. Maar hoe je het oplost als bedrijf is wat je oogmerkt en bijzonder maakt.

En de persoonlijke aanpak van Pim, Kees, Evelien, Ezra, andere Ezra en alle monteurs maakt het plaatje compleet.

Pratend met de monteurs hoor je ook gewoon dat zij goed behandelt worden, mooi werk maken, en er écht gewoon zin in hebben. Het getuigd van een passie en gezond en sterk bedrijf als het op elke laag (van ontwerpen, tot begroting, tot planning, tot montage, tot afronding) zo verloopt.

Wij hebben een prachtige keuken, voor een eerlijke prijs, van alle gemakken en deugden voorzijn, en zij hebben een klant voor 't leven. Mochten we ooit verhuizen en een nieuwe keuken nodig hebben in de buurt, dan kloppen we hier aan.
FOTO VAN KEVIN
Reactie of foto toevoegen
“Keuken niet af”
Larooij | zondag 30 mei 2021 21 | Keukensale Spijkenisse
Slechter kan je het denk ik niet treffen. Wij zijn al 8 maanden aan het wachten tot ze eens me keuken komen afmaken vriezerdeur monteren bovenkasten vervangen af kitten enz. We moeten overal achter aan bellen. Komen afspraken niet na en laten je de hele dag wachten inmiddels al meerdere keren een middag vrij genomen omdat de meneer de keukenmonteur langs zou komen en natuurlijk komt hij weer eens niet opdagen dit is nu al 4 keer gebeurd met elke keer een andere smoes. Wij worden er echt triest van! Jammer maar je wordt totaal niet serieus genomen. Mensen kijk nog even verder voor een mooie keuken, want Keuken Sale Spijkenisse is echt waardeloos!
Reactie of foto toevoegen
“Adequaat gegaan”
E.Khatami | zaterdag 12 okt 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Prachtige keuken gekocht. Montage ging niet heel erg soepel, maar keukensale heeft tot de laatste moment alles adequaat geregeld.
FOTO VAN E.KHATAMI
Keuken met apparatenwand
Reactie of foto toevoegen
“Super goed”
Daan | donderdag 3 jan 2019 19 | Keukensale Cruquius
Complete keuken! Bevalt super goed! Fantastische service!

Aanvulling ontvangen 3 januari 2019: De keuken is bezorgd en hebben we zelf geplaatst. Is goed bevallen.
Reactie of foto toevoegen
“Twee jaar wachten en de keuken is nog niet af”
Nico van Valderen | donderdag 5 okt 2023 23 | Keukensale Katwijk ZH
Op 12 juli 2021 heeft Keukensale onze keuken in 3D ontworpen. Keurig uit de computer met de juiste maten precies uitgemeten door Keukensale hoe het zou worden. En dat voor een prijs van € 38000,- kwam er uit de computer, veel geld maar wel heel mooi. Op 16 oktober 2021 zou onze droom keuken worden geplaatst. De keuken paste niet, de genomen maten waren niet goed, Gebrek aan de 2e inmeet controle door Keukensale werd ons verteld. Met veel moeite heeft de monteur aanpassingen gedaan en het aanrechtblad afgekort om toch maar de keuken geplaatst te krijgen. Hierbij moest een ook groot deel van het stucwerk worden afgebroken, deze later weer gerepareerd worden door de stukadoor. Een jaar later. Op 22 november 2022, al weer een jaar verder, was het zover dat alles afgemaakt zou gaan worden in de keuken. Maar ook de afval emmer paste niet in het kastje. Het afwerkdeel tegen het plafond van de keuken zou worden geplaatst, alleen heel jammer dat deze schots en scheef in de keuken zijn achter gelaten. Foto; aansluiting aan het plafond. Nu op 16 oktober 2023, 2 jaar verder kijken wij nog steeds tegen verveloze delen in onze droom keuken. Bij nader onderzoek heeft de firma Keukensale in Katwijk een computer programma waar de keuken in 3 D wordt ontworpen en uitgeprint maar in werkelijkheid niet geleverd wordt. Het meest genante van deze keuken firma is dat er nog nooit sorry is gezegd. Nooit een bosje bloemen of zo. Constant aan het lijntje houden. 100% tevredenheid is een uitspraak zonder een vorm van oprechtheid bij u. Altijd moet je als klant contact maken wanneer ze actie gingen ondernemen. Dit bedrijf is een tombola van personeel van aanspreekpunten, iedere keer was een nieuw mannetje die alles ging oplossen.
Wat Keukensale Katwijk niet snapt, dat ze in ernstige gebreken blijven, dit onderwerp komt op elke verjaardag ter sprake.
FOTO VAN NICO VAN VALDEREN
+ Toon extra foto van Nico van Valderen
+ Toon extra foto van Nico van Valderen
Reactie of foto toevoegen
“Keukensale”
Sandy | dinsdag 5 okt 2021 21 | Keukensale Cruquius
Wij hebben onlangs onze keuken bij KeukenSale in Cruquius besteld en geheel volgens de afspraken geleverd gekregen. Fijn dat de eigenaar veel verstand van keukens heeft en de mogelijkheden. Alle tijd is genomen tijdens uitzoeken van keuken. Eerlijke prijsvoering. Hele fijne monteurs op de dag zelf en vakkundig. En perfecte after sales. Wij zijn blij! Ga er vooral een kijkje nemen.
FOTO VAN SANDY
Reactie of foto toevoegen
“Geplaatste keuken”
Greetje Huizen | donderdag 3 sep 2020 20 | Keukensale Leeuwarden
Voor een redelijke prijs een kwalitatief hele goede en mooie keuken gekocht. Er wordt actief met je mee gedacht over hoe je nieuwe keuken er uit kan komen te zien. De service is echt uitzonderlijk goed. Een aanrader wanneer je niet de hoofdprijs wilt betalen voor goede service en kwaliteit.
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Debby Eikhoudt-Zoetmulder | dinsdag 18 jun 2019 19 | Keukensale Heerhugowaard
We hebben hier een prachtkeuken aangeschaft en met volle tevredenheid laten plaatsen. Remco de verkoopadviseur heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen en met raad en daad bijgestaan. Een bedrijf wat zeer zeker aan te bevelen is en waar ze echt weten wat klantvriendelijkheid is. Binnen een dag was de keuken geplaatst door 2 deskundige bouwers. Geen verborgen gebreken of ellende, gewoon vakwerk met goede service!
FOTO VAN DEBBY EIKHOUDT-ZOETMULDER
Witte keuken
REACTIE VAN DEBBY EIKHOUDT-ZOETMULDER
En de ander kant van de keuken
Reactie of foto toevoegen
“Keuken zelf geplaatst”
Mariano | donderdag 2 apr 2020 20 | Keukensale Amersfoort
Gewoon goed geholpen zoals je mag verwachten bij een keuken winkel. Alle afspraken zijn goed nagekomen. Alles naar verwachting en compleet em heb ervoor gekozen zelf te plaatsen.
Reactie of foto toevoegen
“Netjes”
Bennie Trinks | vrijdag 12 jul 2019 19 | Keukensale Leeuwarden
Van de eerste indruk tot het plaatsen van de keuken zijn wij erg tevreden. De kwaliteit van de keuken is prima net zoals de inmeetservice en de aftersales. Alle afspraken zijn nagekomen en 't contact is altijd netjes vakkundig en snel. Het is een aanrader om hier een keuken te kopen, omdat je vaak wel andere verhalen hoort.
FOTO VAN BENNIE TRINKS
Hoekkeuken
Reactie of foto toevoegen
“Fouten worden niet opgelost”
Ronald Jansen | woensdag 10 jan 2024 24
Keuken sale hoofdkantoor neemt geen enkele verantwoording. Keuken in Nijmegen gekocht, bedrijf reeds niet meer verder onder de naam van keuken sale. Hoofdkantoor zou alle tekortkomingen verder afhandelen maar reageren nergens meer op. Keurige mail gestuurd met alle tekortkomingen via contact persoon daar. Ook deze man reageert niet. App gestuurd, gebeld nog niet het fatsoen om je te woord te staan. Koop nooit een keuken bij dit bedrijf! Men is er alleen op uit om snel en veel geld te verdienen. Men neemt geen enkele verantwoording op een zeer slechte keuken.
Reactie of foto toevoegen
“Erg blij”
Anita | vrijdag 24 jun 2022 22 | Keukensale Nijkerk
Top aankoopbegeleiding door verkoper Nico en Pim. Ook de installatie door de monteurs was echt vakwerk! Het verleggen leidingen en stucwerk ook via keukensale Nijkerk laten regelen. Begeleiding vanuit keukensale prima ook toen de technici minder kwaliteitswerk afleverden gingen ze hier achteraan en is het waar mogelijk opgelost. Overall erg blij met de keuken!
FOTO VAN ANITA
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Lof | donderdag 13 feb 2020 20 | Keukensale Hoorn NH
Een keuken, we zijn zeer tevreden! Ze komen hun afspraken na en de levering + plaatsen en afwerking is zeer professioneel. Een dikke.
FOTO VAN LOF
Keuken langs twee zijden
Reactie of foto toevoegen
“Helemaal top”
Joan Scherpenzeel | donderdag 4 apr 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Een nieuwe keuken gekocht. Alles liep volgens afspraak, snelle levering. Na plaatsing werd er contact opgenomen of alles naar wens was verlopen. Door eigen schuld een ladefront beschadigd, maar door vriendelijke en snelle service snel hersteld. Helemaal top!
FOTO VAN JOAN SCHERPENZEEL
Reactie of foto toevoegen
“2e keuken”
K Boekhout | woensdag 1 apr 2020 20 | Keukensale Barendrecht
Prima geholpen, alles netjes geleverd en geïnstalleerd. Inmiddels is dit onze 2e keuken van Keukensale Barendrecht en 2x dik tevreden !
FOTO VAN K BOEKHOUT
Keuken met eiland
Reactie of foto toevoegen
“Keuken voor bedrijfskantine”
Peter van Kampen | dinsdag 16 apr 2019 19 | Keukensale Den Helder
Wij hebben een keuken gekocht voor onze bedrijfskantine. Zijn prima geholpen en ik zou dit bedrijf ook aanraden bij andere mensen.

Aanvulling ontvangen 2 mei 2019: Onze aankoop is geleverd en gemonteerd. Het blad is alleen beschadigd en wordt nog vervangen.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken met afzuigkap”
Sylvia Van Lokven | zondag 26 apr 2020 20 | Keukensale Apeldoorn
Ik ben bij Keukensale heel erg vriendelijk, deskundig en met veel geduld geholpen. En had een mooie keuken voor een goede prijs. Ook degene die de keuken kwam zetten was top. De enige reden dat ik geen 5 sterren heb gegeven is het feit dat mijn afzuigkap meer geluid maakte dan in de winkel en dan belooft. Hij zou "de stilste" zijn en dat is hij in werkelijkheid zeker niet. Hier kon niks aan gedaan worden.
REACTIE VAN LEN
Welk type afzuigkap heeft u? Ik herken dit namelijk.
REACTIE VAN SYLVIA VAN LOKVEN
Een AEG afzuigkap. Weet zo even het model niet!
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Fleur | maandag 9 feb 2026 26 | Keukensale Nijkerk
Goede service en deskundig advies. Kees dacht goed met ons mee en stelde gerichte vragen, waardoor we betere keuzes hebben kunnen maken. We hadden een duidelijk beeld in ons hoofd en Kees heeft ons geholpen dit werkelijkheid te laten worden. De montage was in één dag klaar en alles is superstrak en netjes gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Fam. Bal | zondag 22 sep 2019 19 | Keukensale Barendrecht
We zijn uitstekend geholpen bij Keukensale in Barendrecht. We zochten een heel concept met extra kasten en een grote eettafel. We hebben een groot gezin met aanhang, dus ook veel opberg- en zitruimte nodig. Er werd meegedacht en gezamenlijk een heel ontwerp gemaakt voor de keuken en extra kasten en tafels ontworpen. De plaatsing gebeurde zeer professioneel. Kleine problemen na oplevering werden zeer vriendelijk en professioneel verholpen. Het eindresultaat is super en de kwaliteit naar verwachting. We zijn erg tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Erg meegedacht”
van Bentum | zaterdag 13 apr 2019 19 | Keukensale Heerlen
Een hele mooie keuken super blij mee John heeft bij ons ook heel erg meegedacht Het is een vt wonen stijl
FOTO VAN VAN BENTUM
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
E. Oosterman | dinsdag 21 mei 2019 19 | Keukensale Nijkerk
Wij hebben een keuken gekocht bij KeukenSale in Nijkerk. Wij zijn bijzonder tevreden over de wijze waarop het gehele traject is verlopen. Hiermee bedoelen wij de verkoop, de levering en de plaatsing van onze keuken. Vriendelijke en vooral deskundig personeel. Werkelijk alles klopt en dat is heel bijzonder als je zo hier en daar de reacties hoort van vrienden/kennissen die ook een keuken hebben gekocht (niet bij Keukensale) en hebben laten plaatsen. Wij zijn zeer tevreden. Een bedrijf om aan te bevelen.
Reactie of foto toevoegen
“Tevreden klant”
Joke Vonk | donderdag 11 apr 2019 19 | Keukensale Hilversum
We hebben,voor ons, een droom van een keuken gekocht en geleverd gekregen. Goede prijs, geen enorme onderhandeling,en enorm vakkundig en vooral klant vriendelijk geholpen. Wij adviseren andere om zeker bij KeukenSale filiaal Hilversum hun keuken te kopen. Een heel blije en tevreden klant.
Reactie of foto toevoegen
“Een nare ervaring”
Ines | dinsdag 8 nov 2022 22 | Keukensale Amsterdam Villa Arena
Helaas heb ik een nare ervaring met de Keukensale Villa Arena. Ik ben eerst vriendelijk geholpen door Robert, na het tekenen van het contract veranderde deze vriendelijke verkoper in een opdringerige man. Hij probeert zich vanuit alle kanten in te dekken. Ik heb 0,0 vertrouwen gehad in de monteurs/levering en zo ga je niet met klanten om!
Om te beginnen bij punt 1: Toen ze de keuken kwamen monteren ontbrak de achterwand. Ik vroeg direct aan de monteur waar die gebleven is, hij gaf aan dit moet nog besteld worden. Dat is heel raar want tijdens het bestellen heeft die Robert alle maten opgemeten (ook de exacte maten van de stopcontacten), er is mij nooit verteld dat er een late levering zou zijn. Ik heb direct de winkel gebeld omdat zonder achterwand wordt de keuken werkblad niet gekit. Er zat namelijk ook een ruimte tussen de twee keukenbladen waardoor alle vieze kruimels onder de kast vallen. Ik vroeg aan hem hoe lang moet ik wachten? Zijn antwoord was ongeveer 5 á 6 weken. Schandalig! Ik was erg gefrustreerd en zei 'hoe moet ik dan koken op een los blad? Zijn antwoord was onprofessioneel en zei 'dat hoef je toch niet te koken'. Ik heb het gesprek beëindigd want met zulke mensen valt niet te praten. Wat een belachelijk antwoord, klantvriendelijk staat niet in zijn woordenboek.

Punt 2: De magnetron is ook later bezorgd i.v.m. het afmeten. Dit is wederom niet doorgegeven tijdens het bestellen. Ik heb het maar moeten accepteren omdat ik er niets aan kon veranderen. Ik belde later toevallig naar de winkel met de vraag wanneer dit geleverd zou worden. Ik krijg direct te horen ''mevrouw, er is een afspraak voor morgen en dit is ook via de e-mail bevestigd''. Dit is vreemd want ik heb nooit iets ontvangen. We kregen hier een discussie over omdat hij mij niet geloofde en zei ''misschien heeft u het per ongeluk gewist of is het bij uw ongewenste mail terecht gekomen. Ik heb meerdere malen gezegd beide zijn niet van toepassing. Later belde ik terug of de afspraak zeker is en toen werd erkend dat ik inderdaad geen mail gekregen heb. Dus de fout lag wederom niet bij mij.

Punt 3: Na vier maanden begon het laagje op de handgreep van de kasten los te laten. Uiteraard heb ik dit gemeld en een klacht over ingediend. Het antwoord dat ik kreeg was ''mevrouw, dit komt door uw ringen en dat valt niet onder de garantie. Dit heb ik nog nooit gehoord, dus wanneer iemand de kasten open wilt maken moeten hij/zij eerst de ringen af doen. Dat is toch absurd!

Punt 4: Ik had een vensterbank voor de keuken nodig en deze moest ik jammer genoeg bij hun bestellen i.v.m. hetzelfde materiaal als de keuken. Ik heb een mail gekregen dat het geleverd zou worden in WK41, die week is voorbij en ik heb niks gehoord. Ik heb de winkel zelf gebeld en gevraagd wat de status hiervan is. Ik kreeg als antwoord '' de bestelling is binnen en we gaan een afspraak met de monteur maken'' Ook erg onprofessioneel dat de klant hier zelf achteraan moet gaan. Het lijkt mij dat zij de klanten moeten informeren als er een bestelling binnen is. Maar prima, als het maar gemonteerd wordt. Ik heb 1 week gewacht, weer niks van de monteur... Ik heb de monteur gemaild, geen reactie. Ik heb de winkel opnieuw gebeld. Uiteindelijk na veel irritatie hebben ze voor mij een afspraak gemaakt voor 26 oktober, tussen 08:00 en 09:30 zou de monteur komen. Ik mocht absoluut niet wijzigen anders moest ik nog eens 3 weken wachten.

Punt 5 : mijn grootste nachtmerrie! De dag van de montage, mijn man moest een halve dag vrij nemen omdat ik een afspraak had die ik niet kon verzetten. Het is ondertussen al half 10 geweest, geen monteur gezien. Ik heb tot 10:00 uur gewacht totdat de winkel open ging en toen heb ik direct gebeld. De verkoper Robert belde de monteur om te vragen waar hij blijft. Nu komt het! De monteur moest nog naar het magazijn bij Villa Arena rijden om de spullen op te halen en komt daarna naar ons. Na opnieuw een discussie met Robert heb ik het gesprek beëindigd. Ik heb gewacht tot 12:30 uur, de monteur was er nog steeds niet! Ik heb opnieuw de winkel gebeld want ik ben er helemaal klaar mee. De verkoper Robert vertelde mij dat de monteur voor de deur aan het wachten was, hij gaf aan dat er niemand thuis was. Dat is vreemd, want ik heb via de camera's en ring doorbel niet gezien dat er iemand aangebeld heeft. Ik heb in de tussentijd mijn dochter van school gehaald, want ja die kan ik niet laten wachten omdat jullie zaakjes niet goed geregeld zijn met jullie monteurs! Toen ik dit vertelde aan Robert werd die er even stil van omdat hij weet dat die monteur niet voor de deur is, hij zei bel de monteur. Pardon, maar de monteur werkt toch voor hun en niet voor mij? Na een half uur kwamen er twee jongens waarvan 1 geen Nederlands spreekt. Ik vroeg wat de reden was waarom ze zo laat waren, ze gaven als reden ''wij moesten materiaal halen en gereedschap kopen''. Huh maar dat is raar toch? Een monteur zonder gereedschap! Toen wist ik direct hier klopt iets niet en dit zijn illegale monteurs. Hij is 3 keer weggegaan om spullen te kopen. Hij komt met een verkeerde kit kleur. Gelukkig had mijn man de juiste kleur kit. De monteur vroeg of ze die mochten gebruiken, wat onprofessioneel. Ik was er toen echt helemaal klaar mee en wilde dat ze zo snel mogelijk weggaan. Na het vertrek van deze twee illegale monteurs heeft mijn man het helemaal opnieuw moeten kitten omdat zij het niet professioneel gedaan hadden.

Ik wil graag een klacht indienen alleen weet ik zeker dat er niks mee gedaan wordt en dat ze zoals op het begin alleen maar met praatjes komen. Ik roep iedereen op om niet maar dan ook Niet bij de Keukensale Villa Arena iets te gaan bestellen. Ze luisteren niet naar de klant, helpen je niet en willen alleen maar geld binnen halen! Ik ga sowieso slechte reclame over ze maken!
Reactie of foto toevoegen
“Uitstekend gegaan”
Hans Weeda | woensdag 16 okt 2019 19 | Keukensale Hoorn NH
Wij hebben een keuken gekocht, die vorige week in ons nieuwe appartement is geplaatst.Wij zijn bijzonder goed geadviseerd en suggesties aan de hand gedaan waar wij nooit op gekomen waren. . Ook de montage van de keuken verliep vlekkeloos. Kortom, uitstekend geholpen.
Reactie of foto toevoegen
“Echt een aanrader”
Jiska van Berloo | maandag 29 mei 2023 23 | Keukensale Cruquius
Onze droomkeuken binnen een heel redelijk budget. Wij gingen voor een Scandinavische look en samen de kleine ruimte zo ingedeeld dat er en meer opbergruimte is en het toch ruimtelijker oogt. Nog elke dag genieten we ervan. Het is echt een upgrade van onze woonruimte! Het contact met de eigenaren was heel prettig en laagdrempelig. Gewoon een hele goede review waard! Wil je zeker zijn van een mooie keuken, ga dan naar deze mensen!
FOTO VAN JISKA VAN BERLOO
+ Toon extra foto van Jiska van Berloo
+ Toon extra foto van Jiska van Berloo
Reactie of foto toevoegen
“Belofte worden niet nagekomen”
Fam Nieuwburg | dinsdag 15 nov 2022 22 | Keukensale Alkmaar
Wat een vreselijk bedrijf komen helemaal niets na wat Ze beloven! Koop hier niet! Vooral vestiging Alkmaar! Na 3 weken hebben we nog niets geen water geen koelkast geen vaatwasser oven niets is er nog aangesloten!
Reactie of foto toevoegen
“Veel klachten”
Tahiri | woensdag 18 jul 2018 18
Oplichters! Meer dan een jaar geleden heb ik een keuken gekocht bij keukensale nijmegen. Nog nooit ben ik zo belazerd door een winkel. Keuken werd met veel gebreken geleverd. Waaronder een verkeerd Keukenblad, kapotte koelkast, kapotte afzuigkap, kapotte laden, kapotte oven. Tot op de dag van vandaag hebben ze nog geen van bovenstaande gebreken hersteld. Inmiddels heb ik een klacht ingediend bij de geschillen commissie.
Reactie of foto toevoegen
“Greeploze keuken”
Godelive Gommans | zaterdag 1 dec 2018 18 | Keukensale Heerlen
Keuken. Goed advies met name dank aan Edwin Hoofs die heel veel aandacht voor detail had. Ook flexibel na de aankoop om toch nog dingen te wijzigen. Tot nu toe heel tevreden met een prachtige greeploze keuken met AEG apparatuur.
Reactie of foto toevoegen
“Keuken geplaatst”
Dennis M. | donderdag 4 apr 2019 19
Vandaag is de keuken geplaatst en we zijn zeer tevreden, we hebben goed advies gekregen en echt de keuken zoals we hem graag zouden willen! Het montage team was heel kundig en heeft een stapje extra voor ons gedaan en daar zijn weer zeer tevreden over!
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 178

Keukensale vestigingen

  Keukensale Alkmaar (1 review), De Jagerstraat 9, 1823 CV Alkmaar, tel 072-2038100
  Keukensale Almere (1 review), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-2070000
  Keukensale Alphen aan den Rijn (6 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-769124
  Keukensale Amersfoort (4 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4669168
  Keukensale Amsterdam Villa Arena (3 reviews), Arena Boulevard 24, 1101 DJ Amsterdam, tel 020-7373302
  Keukensale Amsterdam Westpoort (9 reviews), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7372178
  Keukensale Apeldoorn (12 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Keukensale Barendrecht (40 reviews), Van ’t Hoffstraat 40, 2991 XP Barendrecht, tel 010-2266066
  Keukensale Breda (1 review), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370234
  Keukensale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-4582677
  Keukensale Cruquius (16 reviews), Spaarneweg 63, 2142 EP Cruquius, tel 023-5835895
  Keukensale Delft, Schieweg 93b, 2627 AT Delft, tel 015-3649541
  Keukensale Den Bosch (2 reviews), Goudsmidstraat 23, 5232 BN Den Bosch, tel 073-6909390
  Keukensale Den Helder (12 reviews), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AG Den Helder, tel 0223-769049
  Keukensale Deventer (31 reviews), Essenstraat 6b, 7418 BM Deventer, tel 0570-608741
  Keukensale Groningen (4 reviews), Hoendiep 97g, 9718 TE Groningen, tel 050-5536000
  Keukensale Heerhugowaard (7 reviews), J.J.P. Oudweg 17, 1703 DE Heerhugowaard, tel 072-7370333
  Keukensale Heerlen (16 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080800
  Keukensale Hilversum (15 reviews), Nieuwe Havenweg 39, 1216 BK Hilversum, tel 035-7370637
  Keukensale Hoogeveen (2 reviews), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Keukensale Hoorn NH (36 reviews), Dr. C.J.K. van Aalstweg 6a, 1625 NV Hoorn, tel 0229-769125
  Keukensale Katwijk ZH (4 reviews), Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk, tel 071-7370078
  Keukensale Leeuwarden (33 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Keukensale Leiderdorp (2 reviews), Meubelplein 5, 2353 EX Leiderdorp, tel 071-5327677
  Keukensale Nijkerk (44 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-2466744
  Keukensale Purmerend, Edisonweg 15, 1446 TM Purmerend, tel 0299-251200
  Keukensale Roosendaal (2 reviews), Oostplein 11, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-201090
  Keukensale Rotterdam, Watermanweg 221, 3067 GA Rotterdam, tel 010-7370015
  Keukensale Schagen (8 reviews), Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0223-769015
  Keukensale Son (3 reviews), Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325255
  Keukensale Spijkenisse (3 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769117
  Keukensale Utrecht, Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2378345
  Keukensale Zaandam (3 reviews), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370201
  Keukensale Zoetermeer, Coppeliaschouw 32, 2726 JB Zoetermeer, tel 079-3030390
  Keukensale Zwolle, Benjamin Franklinstraat 22, 8013 NC Zwolle, tel 038-2054054
Kaart
Keukensale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.