Feedback
8,6

Sanisale

Score uit 235 ervaringen | beschrijf uw ervaring
37 vestigingen (heel nederland)
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Sanisale
A-merken voor bodemprijzen. Sanisale is een landelijke franchiseformule. Als online aanbieder hebben wij ook meer dan 36 compleet ingerichte showrooms. Onze prijzen zijn lager dan welke badkamerwinkel dan ook. Met onze ruime ervaring en kennis helpen wij graag bij het uitzoeken van jouw droombadkamer.
Redactie Qasa.nl
Sanisale is een badkamer franchiseformule voor sanitair en tegels.

De winkels van Sanisale richten zich op het meer betaalbare prijssegment.

Alternatieven voor Sanisale
Andere goed gewaardeerde badkamerwinkels zijn onder meer:
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2516 ervaringen
•  Grando Keukens | Badkamers
   
( Wormerveer Noord-Holland ) score 9,2 uit 3354 ervaringen
•  Svea Keuken & Bad Eindhoven
   
( Son Noord-Brabant ) score 9,1 uit 92 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,6 uit 195 ervaringen
•  DB Arma Keukens en Sanitair
   
( Nunspeet Gelderland ) score 9,7 uit 542 ervaringen
•  St. Pieter
   
( Tilburg Noord-Brabant ) score 8,3 uit 311 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ badkamerwinkels bekijken.

Sanisale review

Er zijn 235 ervaringen over Sanisale. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
Bekijk ervaringen per score:
5 sterren 168 ervaringen
4 sterren 46 ervaringen
3 sterren 0 ervaringen
2 sterren 3 ervaringen
1 ster 13 ervaringen

Verdeling: 214 positieve ervaringen | 16 kritische ervaringen

Ervaringen over: badkamers, tegels, actie, kwaliteit, korting, montage, prijs, service

Per vestiging:

Sorteer op: meest relevant, nieuwste, met foto
“Prima geholpen”
Dave | zaterdag 10 jun 2023 23 | Sanisale Groningen
Prima geholpen door Sanisale. Maar ga absoluut niet met aannemersbedrijf CNZ van eigenaar Ludo Nsilu in zee die Sanisale aanbeveelt. De aannemer komt zijn afspraken niet na en belooft je van alles, iedereen is de dupe van die man zelfs zijn eigen personeel. Zoek je eigen aannemer dat bespaart je een hoop ellende en frustraties.
Reactie of foto toevoegen
“Complete nieuwe badkamer”
Jelle en Froukje Jelsma | vrijdag 29 mrt 2019 19 | Sanisale Leeuwarden
wij hebben hier een complete nieuwe badkamer besteld incl tegels, service is perfekt van begin tot eind,er wordt goed met de klant meegedacht,en wanneer iets niet goed werd afgeleverd, kwamen ze direkt in actie om dit te corrigeren. Kortom,echt een aanrader. Jelle en Zacheus, bedankt.
Reactie of foto toevoegen
“Zeker een aanrader”
Yvonne | vrijdag 23 dec 2022 22 | Sanisale Almere
Wij zijn super blij met onze nieuwe badkamer en toilet van Sanisale Almere. Wij zijn zeer goed geholpen door Chavez. Hij heeft een prachtig ontwerp voor ons gemaakt. De montage is gedaan door SVB Bouw Techniek (via Sanisale). Net als bij danisale Almere vriendelijke hard werkende mensen. Zowel Sanisale als SVB Bouw Techniek zijn zeer aan te raden.
FOTO VAN YVONNE
Reactie of foto toevoegen
“Een recensie waard”
Richard Goossens | maandag 24 dec 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Complete Badkamer gekocht in 2018! Nu bijna een jaar later nog steeds heel gelukkig ermee. Destijds heel erg goed geholpen door Nick, maar wat we echt super vinden is dat we een jaar later problemen hadden met onze spiegel ( eigen toedoen) en we gewoon kosteloos een nieuwe kregen. Dat vinden we toch echt wel een recensie waard, want waar vind je dat nog? We komen zeker weer terug als we weer verhuizen en bevelen jullie zeker aan..
FOTO VAN RICHARD GOOSSENS
Brede wastafel
Reactie of foto toevoegen
“Gang van zaken bij schade aan radiator”
Wouter | zondag 10 mrt 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
In 2018 hebben wij via Sanisale.nl (Alphen aan den Rijn) de materialen (sanitair etc.) voor een nieuwe badkamer aangekocht. De levering van de goederen (3 volle pallets met tegels, toiletten, douchescherm, wastafel met meubel, kranen, tegels, radiator etc.) vond plaats op de dag dat verbouwing net gestart was met de sloop van de oude badkamer.

We hebben de materialen direct na de levering vanaf de pallets in onze woning en berging opgeslagen. Hierdoor stond ons huis (woonkamer, slaapkamers en berging) letterlijk vol met spullen (het is even kamperen in je eigen huis). De verbouwing duurde totaal circa 4 weken en als laatste wilde de aannemer de designradiator (Vasco Beams t.w.v. € 460) plaatsen. Bij het openen van de verpakking bleek de radiator op 2 plaatsen beschadigd en een vlek in het spuitwerk te bevatten.

Direct Sanisale.nl gebeld met het verzoek de radiator om te wisselen. Na enkele dagen afwachten heb ik zelf weer contact met hen opgenomen waarbij hun reactie was dat beschadigingen uiterlijk 2 dagen na levering gemeld moeten worden (staat i.d.d. in hun algemene voorwaarden) en hun leverancier de schade niet meer in behandeling neemt. Mijn argument dat mijn huis tijdens de verbouwing helemaal vol staat met de geleverde materialen waardoor ik niet alle materialen (elk onderdeel of pak tegels) direct heb uitgepakt om te beoordelen op eventuele beschadigingen, vond geen gehoor. De vlek in het spuitwerk (fabricagefout) maakte voor hun afwijzing geen verschil. Na het inschakelen van mijn rechtsbijstandverzekering werd er aanvankelijk totaal niet gereageerd om de ingebrekestellingen. Pas na herhaaldelijk bellen van de juridische adviseur heeft Sanisale.nl de kwestie zelf ook aangemeld bij hun rechtsbijstandverzekering (toevallig dezelfde als de mijne). Inmiddels heeft mijn eigen inboedelverzekering de schade uitgekeerd waardoor onze rechtsbijstandverzekeraar de zaak heeft afgesloten (er is juridisch gezien geen schade meer). Ik vind het een zeer belabberde service en zal dit bedrijf in mijn familie- en kennissenkring ten zeerste afraden.
FOTO VAN WOUTER
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk en goed geholpen”
Fam Libosan | vrijdag 9 nov 2018 18 | Sanisale Almere
Badkamer tegel,s douche artikelen (stortdouche e.d.) verhoogd toilet geheel compleet.
Wasbak met spiegelkast geheel compleet. Heel goed geholpen door Melvin van Maanen en collega's, en goede uitleg van de producten te installeren. Prima nazorg, zeer tevreden.
FOTO VAN FAM LIBOSAN
Deel van de badkamer
REACTIE VAN MELVIN VAN MAANEN
Fam libosan, Superbedankt voor u mooie recensie. Veel douche plezier in u nieuwe badkamer. Mocht u na gebruik nog vagen hebben over de materialen dan horen wij dat graag van u. Vriendelijke groet, Melvin van maanen
Reactie of foto toevoegen
“Niets dan lof”
Sandra | donderdag 21 feb 2019 19 | Sanisale Heerlen
Voor Roland Berkers van Sanisale Heerlen is niets teveel. Hij diende ons van eerlijk advies, nam uitgebreid de tijd voor onze vragen, kwam stipt alle afspraken na en geen enkele moeite was teveel bij het zoeken naar alternatieven of het oplossen van praktische probleempjes. Niets dan lof. Chapeau, Roland, ga zo door!
Reactie of foto toevoegen
“Een zeer goede ervaring”
Kim Bouman | zaterdag 27 jan 2024 24 | Sanisale Heerlen
We hebben het interieur van onze badkamer bij Sanisale gekocht en zijn geholpen door Richie Fredrix. Hij heeft onze wensen perfect vertaald naar de gekozen producten en onze badkamer is prachtig en helemaal naar wens geworden. Daarbij zijn ze erg meedenkend en klantgericht geweest en was het geen probleem om nog een aantal wijzigingen door te voeren. Zeer goede ervaring met Sanisale!
FOTO VAN KIM BOUMAN
+ Toon extra foto van Kim Bouman
+ Toon extra foto van Kim Bouman
Reactie of foto toevoegen
“Goede zaak”
otto | vrijdag 1 feb 2019 19 | Sanisale Sliedrecht
Wij hebben onze badkamer en toilet bij sanisale sliedrecht gekocht. wij zijn erg te verder over de spullen en hoe wij geholpen zijn van begin tot eind. bij de aankoop werd goed advies gedaan en een duidelijke 3D tekening gemaakt naar onze wens. wel kwamen we een kapotte tegel tegen en een wasbakje wat toch niet naar ons zin was, deze werden zonder pardon terug genomen. Een goede zaak voor relatief een goede prijs.
FOTO VAN OTTO
Toilethoek
Reactie of foto toevoegen
“Vriendelijk”
Wpl Cornelisse | zondag 2 feb 2020 20 | Sanisale Almere
wij zijn heel vriendelijk ontvangen, kopje koffie. de vraag wat we zochten alles voor de badkamer,we hadden het een en ander al uitgezocht. daar wouden we een tegen offerte voor hebben.maar het was zo super dat we hier alles besteld hebben. maar we kwamen er achter dat de douchewand te breed was. of dat naar 80 cm kon ,geen probleem en geen extra kosten. toen alles opgehaald kon worden werden we weer netjes geholpen. toen kwamen we er achter dat de radiator eigenlijk overbodig was, gaan ze kijken of die verkocht kan worden. de thermostaatkraan was niet in orde hij deed het gewoon niet. geen probleem kon naar de winkel pakken wij onze showroom model, en u kan douche. dat vind ik de juiste service, en alles heel vriendelijk. Mijn aannemer brak een spiegel van het spiegelkastje werd ook weer perfect geregeld. ik wens ze veel succes, en ik zal iedereen door sturen,naar Sanisale Almere. ik kan iedereen aanraden om hier te kopen en uitzoeken super filiaal en allemaal erg vriendelijk.
Reactie of foto toevoegen
“Betrouwbaar”
Familie van der Sluis | maandag 30 dec 2019 19 | Sanisale Almere
Badkamer en toilet meubilair gekocht bij Sanisale Almere. Super tevreden! Goede, betrouwbare en klantvriendelijke service en advies ontvangen.
FOTO VAN FAMILIE VAN DER SLUIS
Waskraan
Reactie of foto toevoegen
“Prima ervaring”
Elvira Cornelisse | zaterdag 28 jul 2018 18 | Sanisale Zwaag
Wij hebben een badkamermeubel, spiegel, wc, regendouche en verschillende accessoires gekocht. Verkoper was bijzonder aardig en deskundig. Kwam met mooie aanbiedingen en goede adviezen. Hadden zeker niet de indruk dat hij ons dingen wilde opdringen. Nadat wij de offerte hadden geaccepteerd wilde we nog wat wijzigingen aanbrengen. Dit kon zonder problemen. Een prima ervaring dus.
FOTO VAN ELVIRA CORNELISSE
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Xander Mos | woensdag 15 jul 2020 20 | Sanisale Almere
De medewerkers hebben ons super geholpen, onze andere leverancier had flink wat foutjes gemaakt waardoor wij spullen miste. Door de medewerkers van Sanisale hebben wij toch onze badkamer en wc op tijd af kunnen maken. Daarnaast zijn ze ook super behulpzaam en vriendelijk!

Aanvulling ontvangen 28 juli 2020: Alles is al gemonteerd en werkt prima.
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer en toilet geleverd en gemonteerd”
Annita Melinga | vrijdag 13 mrt 2020 20 | Sanisale Groningen
Hebben bij Sanisale.com te Groningen ALLES voor een badkamer en toilet gekocht. En ALLES wat toegezegd werd is ook zeker waar gemaakt. Zijn dan ook heel tevreden over het ALLES.
Reactie of foto toevoegen
“Prima spullen”
Leen de Lange | zaterdag 30 mrt 2019 19 | Sanisale Almere
Badkamer. prima spullen, goede aanleg. We zijn heel tevreden. Mensen van Anikom zijn prima werkers.
Reactie of foto toevoegen
“Geen goede ervaring”
Karin | vrijdag 13 sep 2019 19 | Sanisale Hilversum
Eind 2018 hebben we een badkamer uitgezocht bij de Sanisale vestiging in Hilversum. Alles volgens onze wensen was snel uitgezocht en een mooie 3D tekening was gemaakt. Vervelend was al dat je een handtekening zet onder een contract zonder de kosten te weten van de aannemer die het werk uit gaat voeren. Je wordt in contact gebracht met een aannemer nadat je het contract hebt geaccepteerd en die maakt een offerte voor de klus. De aannemer kwam deed een voorstel en dat zag er redelijk uit, we zijn daarmee in zee gegaan. Het werk ving aan op 4 maart 2019. De klus zou twee weken duren, dat werd bijna 3 weken! En was het nog niet af! De door Sanisale bestelde tegels waren ruim onvoldoende, ze hadden zich verrekend in de oppervlakte. Dat werd bijbetalen, met een toeslag van €50 voor spoedkosten! Een discussie met Sanisale gehad hierover, nee voor deze kosten draait u op kijk maar in de kleine lettertjes (lekker makkelijk). We hadden een muurtje op tekening van 120 cm breed en 10 cm diep, deze muur is nu 110 cm breed en 25 cm diep. De tegels zijn niet vlak waardoor je wat verspring bij de randen van de tegels ziet. Vloertegels die aan de randjes beschadigd zijn (mogelijk is het pak gevallen?). Een enorme discussie weer met Sanisale, ook de verkoper aan huis gehad, met de aannemer erbij. De aannemer geeft ons gelijk, maar Sanisale geeft niet thuis. Samenvattend! Sanisale verschuilt zich achter een 25 pagina tellend kleine lettertjes document, geeft een slechte kwaliteit van tegels niet toe. Zeer slechte (aftersales) service. Het zijn ordinaire dozenschuivers, zodra je het contract hebt ondertekend zoek je het maar uit. Nu is het 13 september en is ruim een half jaar later de badkamer "af", met de nodige rest mankementen, die niet meer opgelost gaan worden. Potentiele kopers u bent gewaarschuwd!!
Reactie of foto toevoegen
“Een nieuw toilet en badkamer”
Marc | dinsdag 12 mrt 2024 24 | Sanisale Almere
Erg fijn geholpen bij Sanisale in Almere met het samenstellen en meedenken van mijn nieuwe toilet en badkamer. Vriendelijk personeel en kwamen met goede tips.
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Bram Steenland | donderdag 20 mei 2021 21 | Sanisale Heerlen
Van ontwerp tot aan de service achteraf was het prima geregeld. Door de extra inspanningen en de persoonlijke aanpak hebben wij een perfecte badkamer gekregen. Roland heeft zich heel veel moeite gedaan. Zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Familie van Zuuk | donderdag 15 aug 2019 19 | Sanisale Apeldoorn
Wij kwamen binnen voor advies en zijn zo behulpzaam en vakkundig geholpen dat we de beslissing hebben genomen hier onze nieuwe badkamer te kopen. Goede adviezen gekregen, en kwalitatief goed materiaal. Als we iets nodig hadden werd dit gelijk geregeld, helemaal top. Wij raden Sanisale Apeldoorn bij iedereen aan!
Reactie of foto toevoegen
“Spullen voor badkamerrenovatie”
H Katerborg | donderdag 16 mei 2019 19 | Sanisale Groningen
Wij hebben alles voor de badkamer en toilet gekocht om dit te renoveren . Wij zijn erg goed en vriendelijk geholpen en van goede adviezen voorzien . Ook toen er iets fout ging met een kraan is er direct op ingesprongen en een oplossing gezocht om ons direct te helpen . Super
Reactie of foto toevoegen
“Goede service achteraf”
Fay | vrijdag 17 mei 2019 19 | Sanisale Sliedrecht
Meer als 3 jaar geleden is de badkamer in mijn huis verbouwd via Sanisale, helaas hield het licht in de badkamerspiegel ermee op.. Bleek een klusje.. Dirk Busch van Sanisale Sliedrecht heeft mij uitstekende service geboden en meerdere malen (snel) contact opgenomen. Alles opgelost! Bedankt!
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Familie Kuiper | dinsdag 27 nov 2018 18 | Sanisale Leeuwarden
Complete badkamer gekocht, prima service, wij zijn een tevreden klant!

Aanvulling ontvangen op 27 november 2018: Onze aankoop hebben we ontvangen en alles hebben we reeds geplaatst. Goede service, zelfs op het moment dat er een wastafelmeubel zeer beschadigd was, hebben we een nieuwe ontvangen, kortom blij en tevreden met Sanisale Leeuwarden.
FOTO VAN FAMILIE KUIPER
Reactie of foto toevoegen
“Prettig geholpen”
Willem Bruggeman | dinsdag 17 dec 2019 19 | Sanisale Almere
Wj hebben een meubel/wastafel/spiegel gekocht bij Sanisale Almere. Wij zijn daar op een zeer prettige en goede manier geholpen door Chavez. Meedenken en ook mee zoeken naar een passende oplossing voor onze badkamermeubelen was wat Chavez deed. Toen wij later in het traject nog het een en ander wilden aanpassen was dit geen enkel probleem. Dus prettig geprijsd en een prettige meedenkende Chavez!
REACTIE VAN SANISALE.COM ALMERE
Wat fijn te horen dat jullie zo enthousiast zijn met de hulp van Sanisale Almere bij het uitzoeken en adviseren van een nieuw meubel. heel veel plezier van deze mooie set. Team Sanisale Almere
Reactie of foto toevoegen
“Dikke aanrader”
Peter en Jilke | zondag 7 apr 2019 19 | Sanisale Wijchen
We hebben hier een jaartje geleden een complete badkamer gekocht. Behalve super goede adviezen (incl 3D tekening) en een scherpe prijs ook een hele goede service! We hadden iets te weinig druk op onze regendouche en ze zijn zelfs hier geweest om een kleine aanpassing te doen waardoor ook dat nu perfect werkt! Wat ons betreft een dikke aanrader dus!!
Reactie of foto toevoegen
“Prettig”
Emile | donderdag 2 mei 2019 19 | Sanisale Almere
Tegels voor de keuken uitgezocht. Heel prettig en goed advies gekregen. Alle tijd om rustig de diverse tegels te bekijken. Snelle levering en goede communicatie via de mail.
Reactie of foto toevoegen
“Top”
Familie Roelse | zaterdag 17 nov 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Wij hebben bij Sanisale.com in Alphen aan den Rijn, onze badkamer gekocht. We zijn goed en deskundig geholpen. Er was ruimte voor onze wensen wat aangevuld werd door deskundige adviezen. Alle spullen waren tijdig binnen. Ook de verwijzing naar een zeer bekwame aannemer, laat net die extra zorg zien. In een woord: "TOP!"
FOTO VAN FAMILIE ROELSE
Gerealiseerde badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Alle tijd genomen”
C.Zeldenthuis | woensdag 5 dec 2018 18 | Sanisale Wormerveer
Bij samenstellen badkamer alle tijd voor ons genomen, geen haast. Computeranimatie werkte heel verhelderend. Samenwerking met loodgieter was perfect. De levering van de goederen werd 2 x uitgesteld i.v.m werkzaamheden van de loodgieter maar dat was helemaal geen probleem.
Reactie of foto toevoegen
“Erg te spreken”
Stephanie Swagemakers | zaterdag 15 dec 2018 18 | Sanisale Tilburg
Wij hebben bij Sani Sale in Tilburg een prachtige badkamer en toiletten gekocht. De eigenaar Dev is ontzettend aardig, klantvriendelijk en meedenkend. We werden vrij ontvangen in de showroom en Dev gaf meteen goede adviezen en dacht mee. Bij Sani sale Tilburg krijg je direct overal antwoord op, de 3D tekening kregen we heel snel en alle mails worden heel snel beantwoord. Over de kwaliteit van de producten zijn we ook erg te spreken! Mocht er iets tegen zitten qua levering of plaatsing, dan lost Dev het meteen binnen zijn kunnen op. Dit bedrijf krijgt van mij een dikke 10!!!
FOTO VAN STEPHANIE SWAGEMAKERS
Details badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop sanitair”
Dorien | zaterdag 5 jan 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Wij hebben hier een complete badkamer uitgezocht en zijn uitstekend geholpen door Tyrone en zijn collega's. Ze denken mee met je en zijn erg aardig en flexibel. En we hebben natuurlijk een prachtige badkamer uitgezocht voor een prettige prijs!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Hans Brouwer | woensdag 12 feb 2020 20 | Sanisale Almere
Nieuwe badkamer gekocht bij Sanisale Almere. Melvin nam alle tijd om alles te laten zien en heeft een fantastisch ontwerp gemaakt en dat is door de hem aanbevolen vakman (Henk) zeer vakkundig tot een droombadkamer gemaakt. Wij zijn zeer tevreden en als de toiletruimte aan renovatie toe is gaan we hier zeker weer naar toe.
FOTO VAN HANS BROUWER
Gemonteerde badkamer
REACTIE VAN MELVIN VAN MAANEN
Fam Brouwer, Bedankt voor u mooie ervaring. Sanisale.com Almere wenst u heel veel plezier van u nieuwe badkamer. Team Sanisale.com Almere
Reactie of foto toevoegen
“Twee hangende toiletpotten en twee fonteintjes”
Maarten | dinsdag 26 okt 2021 21 | Sanisale Almere
Twee hangende toiletpotten en twee fonteintjes met kraan gekocht. Zeer goed advies. Prima prijs kwaliteit verhouding. Erg prettig geholpen door Melvin. Komt afspraken na.
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Bart van Aanholt | dinsdag 18 dec 2018 18 | Sanisale Amstelveen
Gehele badkamer (tegels/kranen en inrichting)

Aanvulling ontvangen 23 december 2018: Wij hebben alle spullen voor de badkamer gekocht bij Sanisale en alles is al geïnstalleerd. Wij zijn erg tevreden met de spullen en de service!
Reactie of foto toevoegen
“Honderd procent tevreden”
Edwin Gulikers | woensdag 15 jan 2025 25 | Sanisale Heerlen
Wij hebben in Heerlen bij verkoper Richi een complete badkamer gekocht. Wij zijn prima door hem geïnformeerd en geholpen. Hij heeft ook een tekening gemaakt, de badkamer is precies zo gemaakt als door Richi op de tekening
heeft aangegeven. Zowel geleverde materalen als info is meer dan goed. Wij zijn honderd procent tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Super tevreden”
Scheepers | vrijdag 23 jun 2023 23 | Sanisale Heerlen
Wij zijn supertevreden over de service en de gekochte producten! Zelfs na afloop van de garantietermijn werden we geholpen! Een absolute aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Niet tevreden”
Karin | dinsdag 27 feb 2018 18 | Sanisale Zwolle
Alle materiaal voor badkamerverbouw uitgezocht bij Sanisale. De levering verliep in etappes, want niet alles was er op tijd voor onze verbouwing. De medewerker aan de telefoon zei:o ja, die bestelling is nog niet weg". Uiteindelijk hebben we meer betaald dan de offerte, moesten we drie keer naar de winkel om iets te halen wat niet meegeleverd was en heeft ons installatiebedrijf een dag langer moeten werken omdat allerlei materialen eerst aangepast moesten worden, omdat ze niet pasten. Overwerk, extra materialen, reiskosten hebben ons extra kosten opgeleverd. Contacten hierover verlopen in een welles-nietes sfeer die heel vervelend is, en waar we niet lijken uit te komen
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Peter | zondag 28 apr 2019 19 | Sanisale Sliedrecht
Wij hebben een complete badkamer gekocht bij Sebas, tegels, vloerverwarming, bad alles! Allemaal mooi spul en na dat we hoop tegels over hadden hebben ze dat gewoon terug genomen. onze aannemer had veel kapot heeft gemaakt zoals het verkeerd uittekenen van het doucheglas, hebben ze ons goed geholpen om het op te lossen. Goede service!
FOTO VAN PETER
Badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Peter & Meggie | vrijdag 4 mrt 2022 22 | Sanisale Purmerend
SaniSale Purmerend is in veel opzichten een aanrader; prachtige spullen, vakkundige ontwerpers, super betrokken en eerlijke verkopers, top installateurs en fijne nazorg. Peter, Egon en Hans, jullie zijn toppers!
FOTO VAN PETER & MEGGIE
Reactie of foto toevoegen
“Slechte service”
Joke Pluijgers | dinsdag 18 jun 2019 19 | Sanisale Leiderdorp
Voor ruim 11000 euro aan sanitair gekocht. De toilet potten konden niet op tijd geleverd worden . Nu moest ik ze ophalen in de winkel omdat ze maar 1 x gingen rijden voor een klant. de wandtegels waren niet voldoende geleverd. Konden wij betalen voor een spoedlevering. De tweede toilet kwam wederom niet op tijd ,maar kon ik ook ophalen! Kortom wat een ongelooflijke slechte service.
Reactie of foto toevoegen
“Echt goed”
Gonesh | zondag 26 mei 2019 19 | Sanisale Apeldoorn
Complete Badkamer en toilet gekocht.. wij zijn dik tevreden over de service van sanisale. Vriendelijk.. Service is top..
FOTO VAN GONESH
De nieuwe badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Een dikke 10”
Bustraan | vrijdag 6 jan 2023 23 | Sanisale Almere
Wij werden er super geholpen, de medewerker denken goed mee en maakte een geweldige 3D print van onze badkamer en toilet. Er werd echt de tijd genomen om onze droom badkamer samen te stellen. En als er iets niet leverbaar was, werd er net zo hard gezocht met een andere optie. Ik raad Sanisale Almere aan iedereen aan. Een welverdiende dikke 10.
FOTO VAN BUSTRAAN
Reactie of foto toevoegen
“Geleverde badkamer”
Robert Klaassen | woensdag 27 nov 2019 19 | Sanisale Amersfoort
Wij hebben een complete badkamer via sanisale Amersfoort besteld, tegels, meubel, toilet, douche, speaker systeem etc. Helaas top geregeld en een zeer scherpe prijs. Service uitmuntend, top geregeld allemaal Jasper
REACTIE VAN JASPER
Super veel dank Robert voor deze prachtige recensie. We hopen dat jij en je gezin hier vele jaren van mogen genieten.
FOTO VAN ROBERT KLAASSEN
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden”
Johan | zaterdag 18 mei 2019 19 | Sanisale Leeuwarden
Wij hebben een badkamer bij SaniSale Leeuwarden gekocht. En zijn hartstikke tevreden over de service die Jelle ons heeft gegeven!

Aanvulling ontvangen 20 mei 2019: het apparatuur is gemonteerd, en dat is erg goed bevallen heb geen enkel probleem gehad.
Reactie of foto toevoegen
“Service”
Nico Z | zondag 26 mei 2019 19 | Sanisale Zwaag
Wij zijn snel en vakkundig geholpen door Leon en zijn team. Leon nam de tijd en was goed bereikbaar. Tevens was het geen probleem teveel bestelde tegels retourneren. Prima service!
Reactie of foto toevoegen
“Fijn geholpen”
Mar Hoekema | dinsdag 2 apr 2019 19 | Sanisale Wormerveer
Heb een mooie stoere douchewand gekocht . En een toiletmeubel . Heel fijn geholpen, snelle levering en een prachtig resultaat!
Reactie of foto toevoegen
“Erg tevreden over toilet”
Els Ruiters | maandag 23 mrt 2020 20 | Sanisale Almere
Wij zijn supergoed voorgelicht bij de aankoop van ons compleet nieuw toilet ook alle gemaakte afspraken zijn na gekomen en ook toen alles werd geïnstalleerd door een vakman (deed alles en overleg) ook nog dingen veranderd die uiteindelijk beter uit kwamen. Wij zijn erg tevreden.
Reactie of foto toevoegen
“Prima bedrijf”
K. van Blaricum | dinsdag 19 feb 2019 19 | Sanisale Almere
Prima bedrijf. Wel even flink onderhandelen maar dan heb je ook een mooie badkamer en toilet. After sale en service snel en goed geregeld. De verkopers helpen en vullen elkaar aan. Sanisale Almere, dank jullie wel.
Reactie of foto toevoegen
“Uitermate tevreden over de producten”
Irfaan R. | dinsdag 10 jan 2023 23 | Sanisale Almere
We zijn ontzettend tevreden over de service en het advies bij Sanisale Almere. Ze denken echt mee over hoe je de ruimte in je badkamer goed kan benutten, maar ook welke kleurcombinaties fraai zijn. In het bijzonder Melvin en Chavez waarbij we een goede gevoel bij hadden en ook eerlijke verkopers zijn. Hier proberen ze je niet met praatjes binnen te halen, maar op een eerlijke en nette manier jouw droombadkamer te verwezenlijken. Na onze eerste gesprek zijn we ook niet verder gaan kijken naar andere winkels, maar hebben we hier 2 mooie badkamers (1 incl. toilet) en 1 toilet laten ontwerpen.
Reactie of foto toevoegen
“Wij hebben onze droombadkamer”
Gallé Diallo | donderdag 5 jan 2023 23 | Sanisale Almere
We zijn erg vriendelijk benaderd in de winkel. De medewerkers zijn zeer ervaren en hebben veel kennis in wat ze doen. Er werd goed met ons meegedacht, ook toen bleek dat ons eerste uitgekozen tegels niet leverbaar waren en we op zoek moesten naar een vervangende tegel. Alle wensen werden meegenomen in het realiseren van wat uiteindelijk onze droombadkamer is geworden.
FOTO VAN GALLÉ DIALLO
+ Toon extra foto van Gallé Diallo
+ Toon extra foto van Gallé Diallo
Reactie of foto toevoegen
“Goede service”
Helder | donderdag 6 dec 2018 18 | Sanisale Wormerveer
Badkamer gekocht en toilet beneden. Heel prettig geholpen door Jens. Neemt alle tijd voor je. Ook de verschillende contactmomenten zijn prettig. Als je nog iets anders wil is dat geen probleem. Ook de artikelen zijn keurig op tijd geleverd. Goede service!
Reactie of foto toevoegen
“Service erg goed”
Ronald | woensdag 24 apr 2019 19 | Sanisale Leiderdorp
Voor onze nieuwe badkamer hebben we al het materiaal (tegels, meubels, kranen, bad, etc...) gekocht bij Sanisale. Al het materiaal is keurig netjes op de afgesproken dag en tijdstip geleverd. Helaas was het bad beschadigd, dit was pas zichtbaar nadat al de beschermende verpakking was verwijderd. We hebben toen direct contact opgenomen met de winkel die dit direct bij de leverancier hebben neergelegd en daarbij ook meteen een nieuw bad voor ons hebben besteld. Binnen 3 dagen werd het nieuwe bad geleverd. Kan niets anders zeggen dan dat het personeel van het filiaal dit super snel probleemloos voor ons hebben opgelost. Geweldige service!
Reactie of foto toevoegen
“Dik tevreden over het eindresultaat”
Gert-Jan Roozeboom Almere | zondag 6 dec 2020 20 | Sanisale Almere
Complete badkamer gerenoveerd, wastafel meubel, douchedeur en tegels voor wand & vloer bij Sanisale gekocht. Chavez Hendriksen heeft verstand van zaken en geeft goed & eerlijk advies. Alle materialen zijn keurig op tijd geleverd en we zijn dik tevreden over het eindresultaat.
FOTO VAN GERT-JAN ROOZEBOOM ALMERE
Reactie of foto toevoegen
“Aankoop badkamer en toilet”
F.Hanina | zondag 30 jun 2019 19 | Sanisale Utrecht
Couple weeks ago I purchased my bathroom and toilet from Sanisale Utrecht. I'm very satisfied client,The 3D design matched the deliverd bathroom prefectly, the products have a good quality according to the offered price and they are deliverd on time with no delay before the work started on my bathroom, and Sanisale were keeping up-to-date with the progress of my order and delivery.

Mr. Mikel Wallaart, the advisor, helped with choosing the products that fits my bugdet, taste and bathroom. After three weeks, the work started with my bathroom and WC. Mr. App and Ahemd (the constructors) are really professionals and they deliverd an extremly good and beautiful work within short time.

I have a plan to renovate my kitchen and unfortunalty, Sanisale doesn't do Kitchens as well.

Less points, that the packing was in large size and it was deliverd at the front door and some products (tegels) wehere left in the public parking place when I had to quickly figure out how to move them inside the house. It would be nice if the packing have a small size where it becomes really easy to deliver them IN the house.
FOTO VAN F.HANINA
Gerealiseerde douche en wastafel
Reactie of foto toevoegen
“Heel prettig”
Mark van Doesselaar | donderdag 29 nov 2018 18 | Sanisale Zaandam
Ik heb twee glazen pendeldeuren gekocht voor in de badkamer. De heer Pafort heeft mij vanaf het eerste moment geweldig geholpen en meegedacht aan de meest praktische oplossing. Heel prettig en vooral professioneel.
Reactie of foto toevoegen
“Aanbevolen”
Limor sayag | dinsdag 20 nov 2018 18 | Sanisale Almere
Heel persoonlijk en vriendelijk personeel. Professionele advies, ze luisteren naar je wensen en denken mee. Ze zetten geen druk om snel te verkopen, klanttevredenheid is op hoger niveau. Producten van hoge kwaliteit. Overall uitstekend service! Zeker de beste sanitair winkel in Almere! Volledig aanbevolen!!
Reactie of foto toevoegen
“Super goed geholpen”
Danielle Westra | donderdag 6 dec 2018 18 | Sanisale Amstelveen
De badkamer en toiletruimte zijn helemaal vervangen. Patrick heeft ons super goed geholpen. We zijn erg tevreden en zouden zeker aanraden hier te kopen.
Reactie of foto toevoegen
“Goed”
Mevrouw Jansen | zaterdag 30 mrt 2019 19 | Sanisale Tilburg
Ik heb een douchewand regendouche en badmeubel gekocht bij Sanisale Tilburg. Goed, kundig en vriendelijk geholpen door Dev. Goede prijs voor kwaliteitmeubels. Niet lang op de spullen hoeven te wachten alsook het laten plaatsen door afbouw Zeebregts uit Goirle. Jan en zoon Marcel zijn vakmannen met een goede service ook na het plaatsen. Je merkt dat ze de badkamer goed af willen leveren. Mocht iets niet goed zijn dan kan ik hen bellen en komen ze het in orde maken. Dit geldt ook voor Dev van Sanisale Tilburg. De firma Zeebregts werkt netjes en gaat voor kwaliteit. Zowel Sanisale Tilburg als afbouw Zeebregts raad ik aan. Gaan allebei voor kwaliteit en tevreden klanten.
FOTO VAN MEVROUW JANSEN
Badmeubel
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer gekocht”
Cedric Sanches | dinsdag 16 okt 2018 18 | Sanisale Almere
Ik heb recentelijk een complete badkamer en toilet bij de Sanisale vestiging te Almere gekocht. Tijdens het gehele proces van advies en uiteindelijke aankoop ben ik zeer professioneel en vakkundig bijgestaan door Melvin van Maanen en zijn gehele team.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer”
R.R. de Ridder | maandag 2 mei 2022 22 | Sanisale Almere
Wij zijn erg tevreden over hoe we in de winkel door Chavez te woord zijn gestaan en hoe de artikelen zijn geleverd. Verder zijn we uiterst tevreden over Chris die alles heel netjes heeft geplaatst en opgeleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Heel blij”
Fam. Man | woensdag 1 jul 2020 20 | Sanisale Almere
We zijn heel fijn en leuk geholpen. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en er werd meegedacht binnen ons budget. Ook heel goed advies gekregen over de kleurencombinatie We zijn heel blij met de tegels en kleurkeuze. De klantenservice is ook top, we waren onderdelen kwijt van onze toiletpot, er werd meegedacht naar een oplossing. We mochten de toiletpot omruilen zodat we verder konden met de verbouwing. Wij zijn heel blij met Sanisale!
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Rita | donderdag 1 okt 2020 20 | Sanisale Almere
Volledige badkamer gekocht. Ik ben zeer tevreden over de (after)sales van Sanisale, Almere. Vriendelijk en deskundig personeel. Dhr. van Maanen zal alles in werking stellen om jouw droombadkamer werkelijkheid te laten worden! Rita
Reactie of foto toevoegen
“Naar tevredenheid”
Marcel en Petra Commandeur | zondag 11 aug 2019 19 | Sanisale Almere
Wij hebben een complete badkamer gekocht bij de Sanisale winkel in Almere. Wij werden heel vriendelijk ontvangen met een koppie koffie. Na een korte en duidelijke introductie over de winkel hebben wij rustig alles bekeken. Hadden wij een vraag kregen wij deskundige uitleg. We konden slagen voor zowel het sanitair als de tegels. Niet zo gek als je het ruim opgezette assortiment ziet. Kortom zeer fijne ervaring en tevreden (Ook over de prijs) vertrokken.

Aanvulling ontvangen 11 augustus 2019: Spullen zijn geleverd en naar tevredenheid.
Reactie of foto toevoegen
“Badkameraankoop”
Fam. Fermin | woensdag 14 okt 2020 20 | Sanisale Amersfoort
Uitstekend assortiment, deskundige begeleiding en goed meegedacht. Wij hebben nu een mooie badkamer en gastentoilet. Op het laatste moment extra tegels nodig, deze waren binnen drie dagen op locatie! Bedankt Jasper en Michael!
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Eddy van Tolie en Hetty Dekker | zaterdag 8 feb 2020 20 | Sanisale Hoogeveen
Wij hebben bij Sanisale zowel een badkamer als een keuken gekocht voor ons nieuwe huis. Over beide zijn wij zeer tevreden. We zijn uitstekend geholpen bij het samenstellen van de onderdelen en er is kritisch met ons meegedacht. Vanwege een vertraagde stukadoor moest de plaatsing van de keuken op het laatste moment nog een week worden uitgesteld. Ook dat werd door Sanisale zeer flexibel opgelost. Inmiddels wonen wij een half jaar in het huis en beide aankopen blijken 100% aan de verwachtingen te voldoen. Alle apparatuur en meubilair functioneert perfect. Ineke en Matthijs: hartelijk dank voor jullie uitstekende adviezen en perfecte service. Jullie bedrijf bevelen wij van harte aan!
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamerinrichting”
CJG Blom | vrijdag 30 nov 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Mijn vrouw en ik hebben bij deze vestiging een complete badkamerinrichting gekocht. We zijn prima geholpen bij de aankoop, er werd echt tijd voor ons genomen. We hadden ook een kast besteld, die achteraf eigenlijk niet nodig was. Deze hebben we kosteloos kunnen retourneren, zelfs de transportkosten hoefden we niet te betalen. Kortom: fijne winkel, met aandacht voor de klant
Reactie of foto toevoegen
“Lekkage bij badkamer”
Malou | maandag 31 dec 2018 18 | Sanisale Delft
badkamer afgenomen, door Sanisale aangeraadde vakman geïnstalleerd. Na een maand lekkage. Sanisale heeft twee maanden! gekregen om het op te lossen. Niks gebeurd. Eigen loodgieter constateert klacht, Sanisale blijft het afschuiven op andere partijen. (o.a. dat ze niet genoeg tijd kregen om het op te lossen: twee maanden????)
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Popma | woensdag 20 feb 2019 19 | Sanisale Leeuwarden
Een complete badkamer en toilet gekocht. Goed geholpen bij het uitzoeken. Duidelijke tekening erbij geleverd met de maten. Als er problemen zijn word je super geholpen. Een aanrader om bij Sanisale Leeuwarden een badkamer uit te zoeken.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Rene | vrijdag 7 dec 2018 18 | Sanisale Amstelveen
Ik heb mijn badkamer en toilet inrichting hier gekocht. Perfect geholpen door Patrick en zijn team. Goede afterservice! Echt een aanrader.
Reactie of foto toevoegen
“Super”
Chris Dreessen | maandag 21 jan 2019 19 | Sanisale Heerlen
Bij SaniSale Heerlen, verkoper Roland, onze nieuwe badkamer gekocht. Een super ervaring gehad, waarin de gehele ruimte van A tot Z besproken is en waarin Roland zich ruim de tijd heeft genomen om ons alle mogelijkheden te laten zien. Onze ideeën werden direct in een 3D model gezet, dit maakt de ontwerpfase direct duidelijk en geeft alle inzichten van zaken die besproken zijn. Na een drietal afspraken was onze badkamer compleet. Tussendoor al kort de kostprijs van de badkamer besproken, echter was er geen druk vanuit Roland om te verkopen. Aan het eind van het traject heeft Roland ons een prijs voorgelegd waar we - in positieve zin - van onze stoel door gevallen zijn! We hebben dan ook direct de badkamer besteld. Daarnaast is Roland zelfs buiten de kaders getreden door ons te voorzien van een vakman die de badkamer doet monteren!

Aanvulling ontvangen 28 mei 2019: De badkamer is geleverd en gemonteerd.
Reactie of foto toevoegen
“Aanrader”
Ben Verlint | maandag 28 jan 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Twee badkamers met douche en toiletmaterialen. Prima service, klantgericht, goede communicatie per telefoon en/of email. Ook bij omruilen prima overleg en service. Echt een aanrader. mede dankzij de 2 medewerkers.
Reactie of foto toevoegen
“Droom badkamer”
Maarten Vledder | maandag 22 jul 2019 19 | Sanisale Almere
SaniSale Almere heeft mij me droom badkamer bezorgt , eerst in de winkel bij meerdere bezoeken prima geholpen meestal door Melvin en uiteindelijk hebben we het juiste gekozen , de Plaatsing werd gedaan door Henk een super vent houdt echt rekening met alles , werkt netjes en hard elke dag zag je vooruitgang hij overlegd met je geef raad over de kleine details echt een VAKMAN, en dan het eind resultaat buren en vrienden zijn jaloers het lijkt wel de badkamer van een Chique hotel hoor ik vaak , en ik ik geniet echt elke dag weer en zal zowel Sanisale Almere als Henk bij iedereen aanbevelen . ik zeg 10+.
Reactie of foto toevoegen
“Goede ervaring complete badkamer en toilet”
Bart | zaterdag 17 nov 2018 18 | Sanisale Drachten
Sanisale heeft meegedacht en goed advies gegeven passend bij ons budget. We hebben hiervoor de tijd genomen en deze werd ook geboden. We hebben meermaals kleine aanpassingen gemaakt met uiteindelijk een goed resultaat. Tijdens installatie bleek een vergissing te zijn gemaakt met het aantal tegels. Dit is direct netjes opgelost, waardoor de installateurs door konden werken! Keurig!
Reactie of foto toevoegen
“Teveel moeite”
Van Buul | zondag 3 nov 2019 19 | Sanisale Den Bosch
Badkamer. Bij de verkoop enthousiaste vriendelijke verkopers. Spullen besteld toen ze geleverd werden was de bestelling niet compleet. Werd nabesteld weer opgehaald. Verkeerde kleur geleverd weer terug naar wasbak die niet paste. Andere uitgezocht weer n verkeerde meegekregen. Al met al 7 maal terug naar Den Bosch! Geen vriendelijke verkopers meer. Zelfs groeten was te veel moeite. Zou het niet aanraden
Reactie of foto toevoegen
“Tegels voor de badkamer”
Annemieke Hoogendoorn | maandag 27 jun 2022 22 | Sanisale Almere
We zijn heel goed geholpen bij sanisale Almere! We hadden gedoe met de levering van tegels maar nu na goede hulp prachtige tegels voor onze badkamer uitgezocht! Leuk team en goede hulp!
REACTIE VAN SANISALE ALMERE
Beste Annemiek ,

Super leuk dat u ervaring en aankoop bij Sanisale.com Almere goed heeft ervaren , heel veel plezier met u nieuwe producten

Bedankt namens team Sanisale Almere
Reactie of foto toevoegen
“Tegels”
Dirk | woensdag 10 apr 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Vloertegels voor stoep bij voordeur. Ik ben goed geholpen en geadviseerd. De service is prima.
FOTO VAN DIRK
Tegels voor stoep
Reactie of foto toevoegen
“Enthousiast”
i Lodewikus | dinsdag 5 nov 2019 19 | Sanisale Tilburg
We hebben bij sanisail een badkamer gekocht, alles van a tot z voor een mooie badkamer. Wat een fijne verkoper is Dave, super vriendelijk,mijn complimenten.
Afbouw zebrechts, badkamer renovatie en tegelwerken kwam als eerste,badkamer gesloopt en begonnen met verbouwen van alles,wat een top gozer,we hadden echt een leuke click,harde werker en netjes. Daarna kwam Jeffreys tegelwerken,ook weer complimenten,super goed geregeld en alles netjes gevoegd.daarna kwam Marcel weer terug om alles af te monteren en op te hangen. Alles klaar,niets fout gegaan en dan ook nog leuke mensen over de vloer,zag er erg tegen op maar door dit alles zijn de 2wkn voorbij gevlogen. Normaal schrijf ik niet zo snel een review maar dit bedrijf en personeel wat wij hadden is echt een groot compliment waardig.super bedankt,hele tevreden en blije klanten.
FOTO VAN I LODEWIKUS
Gemonteerde badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Sanisale”
Fam. Joosten | zaterdag 28 nov 2020 20 | Sanisale Almere
Gehele renovatie van de badkamer, inclusief oude badkamer verwijderen. De aankoop ging boven verwachting, zeer prettig contact meteen. Werd overal over meegedacht. De aannemer is werkelijk meer dan super, deed alles in overleg en duidelijke planning. Een echte vakman.Alles is boven verwachting gegaan en zeer zeker een aanraden voor iemand die zijn badkamer wil renoveren.zie foto's prachtige resultaat.
FOTO VAN FAM. JOOSTEN
+ Toon extra foto van Fam. Joosten
+ Toon extra foto van Fam. Joosten
Reactie of foto toevoegen
“Winkel is aan te raden”
Mark | maandag 15 apr 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Wij zijn voor onze badkamer en wc hierheen gegaan en hebben super mooie dingen gekocht voor een hele goede prijs! Ook ben ik goed geholpen door pjotr! De winkel is zeker aan te raden!!

Aanvulling ontvangen 18 april 2019: De levering is al geplaatst.
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen, mooie spullen, levering kan beter”
D Osinga | dinsdag 15 nov 2022 22 | Sanisale Almere
Goed te woord gestaan door Michael. Duidelijke uitleg. Tijdig geïnformeerd toen iets niet leverbaar bleek te zijn. Goede monteur ook. Heette ook Michael. Via Sanisale contact met hem gelegd. Prima afgemonteerd. Kritiekpunt: levering sanitair tot eerste voordeur. Wordt een pallet neergezet en je zoekt het maar uit. Moet echt verbeteren. Zou het perfect maken.
Reactie of foto toevoegen
“Een nieuwe toilet”
Hendrik Giesbers | dinsdag 28 mrt 2023 23 | Sanisale Heerlen
Fijn personeel die verstand hebben van ontwerpen, mooie producten en hele goede prijzen.
FOTO VAN HENDRIK GIESBERS
Reactie of foto toevoegen
“Veel gedoe”
Sjors van Hulten | donderdag 1 feb 2018 18 | Sanisale Den Bosch
In januari 2017 hebben wij een badkamer gekocht bij Sani Sale Den Bosch. Het is nu een jaar later en we kampen nog steeds met een niet werkende thermostaat. Daar zijn we niet blij mee. We zijn nu 4 thermostaten verder, 3 bezoeken van Korver Holland (leverancier Sani Sale), ettelijke opgenomen verlofuren, vele inspecties, vele belletjes, inschakelen van onafhankelijke loodgieter en kosten voor improvisatie douche verder, maar nog steeds geen werkende thermostaat en douche.
Al om al, houden een onbetrouwbaar, onverantwoordelijk en onvervuld gevoel aan dit hele traject met SaniSale Den Bosch. Het is geen partij die verantwoordelijk is en zorgt dat de klant verholpen is. Ze zijn niet proactief en eigenaar van het probleem van de klant en komen hun beloftes niet na. We zijn vermoeid na alle belletjes, getrek en geduw, alle opgenomen verlof uren ten behoeve van inspectie en hopeloze pogingen om actie in deze zaak te krijgen. Zodoende deze gegronde klacht, met de intentie een verschil te maken in hun service voor toekomstige klanten. Op dit moment gaan we nieuw binnenwerk bestellen en monteren door een andere partij. Voor een uitgebreider verslag verwijs ik u naar hieronder, beoordeel voor uzelf.

Verslag:
We hebben een melding van deze klacht gemaakt direct na installatie. De klacht luidt: Wanneer je aan de thermostaatkraan draait wordt het water koud en wordt het ook niet meer warm. De installatie is overigens door onszelf gedaan. Korver Holland zou een nieuwe thermostaat opsturen, wat het probleem voor 2 douchebeurten oploste. Flinke wat belletjes later is Korver eind 2017 zelf op bezoek gekomen. Ze hebben gekeken naar het binnenwerk voor zover dat mogelijk is en geconstateerd dat het niet aan hun binnenwerk ligt. Op dat moment waren we er zo klaar mee dat we direct een loodgieter in de hand hebben genomen, om dit op te lossen of het probleem nu door ons of door SaniSale veroorzaakt is. Deze loodgieter kende we niet en hebben we op aanraden van warmteservice Den Bosch ingeschakeld. De loodgieter heeft de leidingen, splitter en het binnenwerk gecontroleerd. Wat blijkt, de splitter in de meterkast en het binnenwerk wordt gewoon 60 graden bij gebruik douche (instelling boiler). Oftewel, niks mis met de aanvoering van warm water. Alle andere kranen aangesloten op de splitter geven gewoon warm water, werken naar behoren. Toen hebben we weer contact opgenomen met Sani Sale welke in conclaaf gegaan is met Korver. Korver heeft weer een monteur langs gestuurd, welke tot een: "Ik snap het niet conclusie kwam". We hebben hem verzocht dit intern te bespreken en terug te komen bij ons. Dit was halverwege december 2017 en anno 26-01-2018 nog steeds niks gehoord. Tijdens dit bezoek bleek ook dat ze de terugslagkleppen tijdens vorig bezoek niet inspecteert hebben/verschoont hebben, desondanks ze toen beweerden van wel. Tevens, wat ook een grap is, is hun offerte. Ze menen een vrijblijvende offerte aan te maken zodat je het kan vergelijken (stond op billboard voor de winkel), vervolgens loop je de winkel uit met een offerte zoals op de foto. Totaal onvergelijkbaar en al helemaal niet transparant. Tijdens de rondleiding door de winkel wordt verwezen naar een slechte plastiken "grohe" kraan en hun geweldig eigen merk kraan. Die specifiek aangewezen Grohe kraan is toevallig de enige plasticen Grohe kraan in die hele winkel.
FOTO VAN SJORS VAN HULTEN
Situatie in de badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Goed geholpen”
Olav | vrijdag 25 jan 2019 19 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Ik heb bij Sanisale verschillende items voor een inloop douche besteld, waarbij er, door mijzelf aangedragen, een zeer korte levertijd vereist was. Dit werd probleemloos opgepakt en ondanks dat één van de bestelde items door mij, fout was aangevraagd hebben de medewerkers, ondanks de hoge tijdsdruk, het voor elkaar gekregen alles aan te leveren. Ik ben hier op een danige manier geholpen, dat ik dit anderen mensen zonder nadenken aanraad.
Reactie of foto toevoegen
“Zeer tevreden”
Danny van den Akker | vrijdag 18 jan 2019 19 | Sanisale Heerlen
Aanschaf Badkamer Sanitair. Uitermate prima service vanaf orienatie fase t/m nazorg. Goed deskundig advies en men neemt uitstekend de tijd om tot juiste aanschaf te komen. Bij vragen tussendoor (installatie) prima advies. Daarnaast zeer tevreden over de wijze waarop artikelen zijn bezorgd. Al met al een zekere aanbeveling waard. Kernpunten: Klantvriendelijk, deskundig, zich goed in klant kunnen verplaatsen, keurig advies in wensen klant, goede prijs / kwaliteit verhouding, goede levering en prima nazorg.
Reactie of foto toevoegen
“Een complete badkamer en apart toilet”
miro | maandag 22 nov 2021 21 | Sanisale Almere
Zeer klant vriendelijk, snel reagerend, deskundig in zijn werk, spullen wat je bij sanisale koopt zijn echt van kwaliteit, bij niet weten wat je op zoek bent daar zijn ze altijd voor je om te helpen met een nieuwe ideeën/voorstel.

Aanvulling 23 november 2021:
Ik heb de complete badkamer en apart toilet materiaal en spoelen er voor bij Sanisale gekocht. De materiaal en de badmeubel is bij afgesproken tijd afgeleverd en geïnstalleerd, ben zeer mee tevreden, mensen bij sanisale zijn open voor als het iets ontbreekt of iets kapot is meteen nieuwe ding te bestelen of leveren het is mij aanraden voor andere mensen om als ze zijn op zoek naar nieuwe, of vernieuwen bad kamer of toilet als nog bij sanisale aankloppen daar word je met glimlacht en warme koffie ontvangen.
Reactie of foto toevoegen
“Super”
Michel Leinders | woensdag 11 dec 2019 19 | Sanisale Heerlen
We hebben voor de renovatie van onze badkamer tegels, een meubel met dubbele fontein en een kast, en een douchecabine gekocht. De service en het advies was super: niet opdringerig maar uiterst behulpzaam. Zelfs de pauze van de adviseur mocht erbij inschieten om ons te helpen. Bezorging was op tijd en netjes. Kortom nog beter dan dat je mocht verwachten. Super vestiging en medewerkers!!! Volgend project laat ik weer door Sanisale Heerlen verzorgen ( mits de prijs zo goed blijft als nu: er moet wat te onderhandelen mogelijk zijn!!!)
FOTO VAN MICHEL LEINDERS
Gerenoveerde badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Artikelen voor nieuwe badkamer”
P.van.Dijk | dinsdag 12 okt 2021 21 | Sanisale Almere
In deze vestiging zijn wij zeer prettig geholpen. Kregen advies over samenstelling van onze nieuwe badkamer. De verkoper was agent en heeft ruim de tijd genomen om eea toe te lichten en voor en nadelen van sommige artikelen te benoemen. Spullen kregen wij op vast gestelde datum geleverd.
Reactie of foto toevoegen
“Uitermate tevreden”
Jeroen | zaterdag 12 okt 2024 24 | Sanisale Almere
We zijn uitermate tevreden over het advies en hulp (in het bijzonder van Chavez) bij het ontwerpen, uitzoeken en kopen van onze nieuwe badkamer. Ook zijn we te spreken over de prima nazorg, wanneer we vragen hadden of toen er een onderdeel stuk bleek bij levering.
FOTO VAN JEROEN
Reactie of foto toevoegen
“Goed advies gehad”
Verzendaal | donderdag 31 jan 2019 19 | Sanisale Sliedrecht
Goed geadviseerd door dhr Breggeman bij de inrichting en aankoop van onze badkamer. Sanisale is scherp geprijsd en de service na de aankoop is uitmuntend. Wij zijn zeer tevreden over de rol van de medewerkers van Sanisale en bevelen deze winkel aan.
FOTO VAN VERZENDAAL
De bestelling is binnen
Reactie of foto toevoegen
“Ga zelf eens langs”
E van Zijl | maandag 28 okt 2019 19 | Sanisale Sliedrecht
Indien je kwalitatief goed wilt slagen voor sanitair tegen scherpe prijzen zou ik zeker Sanisale aanraden. Volledig kunnen slagen bij Sanisale te Sliedrecht voor mijn badkamer en toilet daarnaast perfecte service (zelfs na sluiting werd nog alle tijd genomen) geen service te gek of te veel voor de heren die daar werken!! Zij denken graag met je mee doen meerdere voorstellen dat zelfs een lastige klant als ik (als het gaat om keuzes maken) zeer tevreden is over de aankopen. Ik zou zeggen 'ga zelf eens langs en ervaar het zelf'!! :)
Reactie of foto toevoegen
“Badkamerspullen”
Sundermeijer | donderdag 11 apr 2019 19 | Sanisale Barendrecht
Ik heb badkamermeubel, accessoires en tegels met toebehoren gekocht. De services en technische ondersteuning die ik bij sanisale in Barendrecht heb gekregen was zeer goed en het personeel zijn zeer gastvrij en niet opdringerig. Als ik nog iets nodig zou moeten hebben voor mijn badkamer ga ik zeker terug.
FOTO VAN SUNDERMEIJER
Nieuwe badkamer
Reactie of foto toevoegen
“Netjes”
Sacha de Ruiter | zondag 10 jan 2021 21 | Sanisale Almere
Verkoper denkt mee en komt met ideeën, luistert goed naar de klant. We hebben een mooie badkamer kunnen samenstellen. Levering was netjes. Enige wat we jammer vonden is dat er geen nieuwbouwwoningen meer worden aangenomen om de badkamer ook te plaatsen.
FOTO VAN SACHA DE RUITER
Reactie of foto toevoegen
“Keurig geregeld”
Tom Alders | vrijdag 22 feb 2019 19 | Sanisale Tilburg
1,5 jaar na installatie moest ik een paar tegels bijkopen als van de oorspronkelijke levering. Gelukkig bleken ze nog leverbaar. Dev Chandihok van de vestiging Tilburg heeft e.e.a. keurig geregeld en de zelfde prijsstelling gehanteerd als destijds. Chapeau!!
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Michel Almere | woensdag 21 sep 2022 22 | Sanisale Almere
Volledige badkamer renovatie ivm vervelende lekkage 14 jaar oude badkamer. Goed advies, goede kwaliteitsproducten en tot het laatste item perfect geregeld/gemonteerd. Even leek het erop dat 1 tegel soort niet op tijd kon worden geleverd, maar hier was een alternatief voor welke wel beschikbaar was en ongeveer 98% gelijk was aan de bestelde tegel. Uiteindelijk bleek het toilet niet goed te werken met het afzuigsysteem, maar ook dit is zeer netjes, zonder gezeur snel opgelost. Achteraf had ik het advies moeten opvolgen om de verwarming te vervangen voor een elektrische, maar we hebben nu pas zonnepanelen en tijdens het bestellen was er nog niet zoveel 'gekkigheid' in de wereld, maar de nieuwe verwarming warmt in ieder geval veel sneller op dan de oude. Sanisale werkt met verschillende installateurs, zij weten wie voor welke klus het beste ingeschakeld kan worden, Henk is een topper. Kortom, echte aanrader, wij zijn blij en genieten iedere dag.
FOTO VAN MICHEL ALMERE
Reactie of foto toevoegen
“Ruime keuze”
C.c. van Ginkel - van Wijk | zaterdag 11 jan 2020 20 | Sanisale Apeldoorn
Wandtegels, vloertegels, toilet, kastje met fonteintje , kraan . Ik ben zeer goed en correct geholpen. Erg goede ervaring, goede service. Zou dit bedrijf in Apeldoorn iedereen aanraden. Ruime keuze. Deze zaak is zeker aan te raden. Het is erg mooi geworden.
FOTO VAN C.C. VAN GINKEL - VAN WIJK
Toilet
Reactie of foto toevoegen
“Ruime badkamer”
Jan | zondag 27 okt 2019 19 | Sanisale Almere
Onze badkamer is ruim, maar lastig qua indeling. Melvin en zijn team hebben hier een prima oplossing voor bedacht. We zijn erg tevreden over het ontwerp en de gekozen materialen. Vlak voor de levering nam Melvin contact met ons op omdat de fabrikant tegels van verschillende kleur had geleverd. Hij kwam met diverse opties en we zijn tot een prima oplossing gekomen. Fijn dat ze alles zo goed in de gaten houden. De realisatie van onze nieuwe badkamer werd uitgevoerd door Henk Lepelblad. Henk is een vakman die voor elk probleem wel een oplossing heeft. Hij is een perfectionist die voor het beste resultaat gaat, dit alles in nauw overleg met ons.
Reactie of foto toevoegen
“Een aanrader”
Fam. Barendse | vrijdag 19 aug 2022 22 | Sanisale Almere
We zijn uitermate tevreden over de vakkundige uitleg van Sanisale Almere, goede vakkundige plaatsing door Le duc tegeltotaal van onze badkamer. Echt een aanrader!!
Reactie of foto toevoegen
“Complete badkamer”
Zuleyha A. | vrijdag 30 nov 2018 18 | Sanisale Amersfoort
Mooi winkel, mooi artikelen en Prima service
Reactie of foto toevoegen
“Erg mooi”
Dave&brenda | zondag 16 dec 2018 18 | Sanisale Alphen aan den Rijn
Wij hebben een badkamer gekocht en een aparte toilet inclusief alle toebehoren.en wat een service super.heel veel geduld.wij zijn geholpen door Nick van den berg.en regelmatig onze wens aangepast .en zonder problemen werdt er weer een andere opstelling gemaakt top. En nu zo blij met onze toilet en badkamer het lijkt wel vakantie zeg ik zo mooi echt .ik kan iedereen deze winkel aanraden.
Reactie of foto toevoegen
“Dank”
Lex en Annalies vd Steen | zondag 6 dec 2020 20 | Sanisale Almere
Bij aankoop al zeer goed geïnformeerd bij onze keuze, veel keuze en meer dan fantastische prijs/ kwaliteit. Fijn geholpen door Chávez en Jisca. Uitstekend geïnformeerd omtrent de montage en aflevering. De monteur deed alles en meer voor een prachtige badkamer. Hartelijk dank!
Reactie of foto toevoegen
“Badkamer geleverd”
A.Hol | maandag 19 nov 2018 18 | Sanisale Apeldoorn
Een badkamer, prima geholpen, goed meegedacht. Goede service.
Reactie of foto toevoegen
“Direct goed”
P.Boers | donderdag 28 mei 2020 20 | Sanisale Amersfoort
Zeer goed geholpen door zowel Jens als Jasper zijn we uitermate correct en snel geholpen. Ze hebben direct aangegeven dat we een tekening van de badkamer konden laten maken. Na de levering hadden wij nog meer tegels nodig en ook deze werden super snel geleverd. Alles wat wij besteld hebben was direct allemaal goed. Dat hoor bij andere bedrijven ook wel anders
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 110

Sanisale vestigingen

  Sanisale Almere (81 reviews), Zandzuigerstraat 2, 1333 HD Almere, tel 036-7370155
  Sanisale Alphen aan den Rijn (21 reviews), Hoorn 67, 2404 HG Alphen aan den Rijn, tel 0172-240111
  Sanisale Amersfoort (11 reviews), Nijverheidsweg-Noord 55c, 3812 PK Amersfoort, tel 033-4328061
  Sanisale Amstelveen (7 reviews), Weverij 2, 1185 ZG Amstelveen, tel 020-7519970
  Sanisale Amsterdam (1 review), Sierenborch 8-L, 1043 BA Amsterdam, tel 020-7370933
  Sanisale Apeldoorn (14 reviews), De Voorwaarts 45, 7321 MA Apeldoorn, tel 055-2070720
  Sanisale Barendrecht (1 review), Stockholm 8, 2993 LM Barendrecht, tel 0180-769204
  Sanisale Breda (1 review), Kruisvoort 48, 4814 RZ Breda, tel 076-7370227
  Sanisale Capelle aan den IJssel, Lylantse Baan 14, 2908 LG Capelle aan den IJssel, tel 010-2270034
  Sanisale Cruquius, Spaarneweg 16h, 2142 EN Cruquius, tel 023-7516705
  Sanisale Delft (1 review), Schieweg 93, 2627 AT Delft, tel 015-2560901
  Sanisale Den Bosch (2 reviews), Tinnegieterstraat 27, 5232 BL Den Bosch, tel 073-7370280
  Sanisale Den Helder (1 review), Industrieweg 23a, Ravelijncenter, 1785 AD Den Helder, tel 0223-769046
  Sanisale Drachten (5 reviews), Doctor Martin Luther Kingsingel 50, 9203 JC Drachten, tel 0512-844271
  Sanisale Groningen (5 reviews), Atoomweg 2a, 9743 AK Groningen, tel 050-7370327
  Sanisale Heerhugowaard (2 reviews), M. de Klerkweg 4, 1703 DK Heerhugowaard, tel 072-7370100
  Sanisale Heerlen (26 reviews), In de Cramer 78c, 6412 PM Heerlen, tel 045-2080008
  Sanisale Hengelo OV, Höltersweg 21/23, 7556 BS Hengelo OV, tel 074-7370143
  Sanisale Hilversum (1 review), Nieuwe Havenweg 39-41, 1216 BK Hilversum, tel 035-6225609
  Sanisale Hoogeveen (1 review), Van Limburg Stirumstraat 3, 7901 AM Hoogeveen, tel 0528-274100
  Sanisale Katwijk ZH, Ambachtsweg 7, 2222 AH Katwijk ZH, tel 071-7370078
  Sanisale Leeuwarden (7 reviews), Zwettestraat 10, 8912 AH Leeuwarden, tel 058-2131337
  Sanisale Leiderdorp (2 reviews), Meubelplein 1b, 2353 EX Leiderdorp, tel 085-8769915
  Sanisale Nijkerk (2 reviews), Boekdrukker 9a, 3861 SE Nijkerk, tel 033-7200965
  Sanisale Purmerend (4 reviews), Nieuwe Gouw 24, 1442 LE Purmerend, tel 0299-422020
  Sanisale Roosendaal, Oostplein 13, 4706 NL Roosendaal, tel 0165-745630
  Sanisale Schagen, Witte Paal 241a, 1742 LB Schagen, tel 0224-769004
  Sanisale Sliedrecht (6 reviews), Leeghwaterstraat 103, 3364 AE Sliedrecht, tel 0184-769031
  Sanisale Son, Ekkersrijt 4030a, 5692 DA Son, tel 0499-325538
  Sanisale Spijkenisse (2 reviews), Iepenlaan 19, 3203 XV Spijkenisse, tel 0181-769020
  Sanisale Tilburg (9 reviews), Aphroditestraat 10, 5047 TW Tilburg, tel 013-7505185
  Sanisale Utrecht (2 reviews), Vrieslantlaan 20c, 3526 AA Utrecht, tel 030-2896329
  Sanisale Wijchen (4 reviews), Nieuweweg 303, 6603 BN Wijchen, tel 024-6452598
  Sanisale Wormerveer (5 reviews), Kikkertweg 58, 1521 RG Wormerveer, tel 085-8780083
  Sanisale Zaandam (1 review), Stormhoek 16, 1506 SW Zaandam, tel 075-7370132
  Sanisale Zwaag (5 reviews), De Factorij 2, 1689 AL Zwaag, tel 0229-298988
  Sanisale Zwolle (4 reviews), George Stephensonstraat 1, 8013 NL Zwolle, tel 038-8539191
Kaart
Sanisale review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.