Feedback

Keukens & Zo

beschrijf uw ervaring
tel: 0514-850337 | Verlaet 10, 8532 BN Lemmer
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Keukens & Zo
Keukens & Zo is het prachtige resultaat van een bundeling van onze krachten. Met ruime verkoopervaring in de keukenbranche en in de schilder- & montagetechniek willen wij u graag volledig ontzorgen. Wij zijn een no-nonsense bedrijf waar u van harte welkom bent om vrijblijvend binnen te lopen. Ons doel is om u met een tevreden gevoel en een glimlach de deur uit te laten gaan. Wij werken met gerenommeerde merken als Nobilia en Beckermann.
Redactie Qasa.nl
Keukens & Zo heeft een showroom in Lemmer. Het bedrijf biedt ontwerp, levering en montage van keukens.
Actief in
Keukens
Genoemde stijlen
Design – Landelijk – Modern
Ontwerp en maatwerk
3D-ontwerp – Ontwerpadvies – Sfeergericht
Begeleiding
Persoonlijk – Luisteren naar wensen – Samenwerking – Begeleiding – Zelf kiezen
Showroom en afspraken
Showroom – Afspraak mogelijk – Thuisbezoek mogelijk
Locatie
Verlaet 10, Lemmer
Alternatieven voor Keukens & Zo
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  I-KOOK
   
( Oudehaske Friesland ) score 9,6 uit 1963 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2638 ervaringen
•  Grando Keukens | Badkamers
   
( Heerenveen Friesland ) score 9,2 uit 3388 ervaringen
•  KBC Scharnegoutum
   
( Scharnegoutum Friesland ) score 9,6 uit 87 ervaringen
•  Total Home
   
( Lelystad Flevoland ) score 9,8 uit 264 ervaringen
•  Ijtsma Keukens
   
( Opende Groningen ) score 9,3 uit 104 ervaringen
•  Boer Staphorst
   
( Staphorst Overijssel ) score 9,5 uit 542 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Apeldoorn Gelderland ) score 9,7 uit 703 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Keukens & Zo review

Er zijn nog geen klantervaringen over Keukens & Zo. Alle ervaringen worden door Qasa handmatig gecontroleerd. Deel uw ervaring.

Keukens & Zo Lemmer

  Keukens & Zo Lemmer, Verlaet 10, 8532 BN Lemmer, tel 0514-850337
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens in Friesland
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer de controle van ervaringen, privacy, scorebepaling, en het wijzigen of intrekken van ervaringen.

Een wijziging van de informatie over dit bedrijf voorstellen.