Feedback

J.C. Bazen Keukens en Montage

beschrijf uw ervaring
tel: 06-23846827 | Snelliusweg 55, 4691 SP Tholen
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van J.C. Bazen Keukens en Montage
Bent u op zoek naar een vakman voor een maatwerk keuken, keukenmontage of keukenrestyling? Bij J.C. Bazen Maatwerk Keukens & Montage in Tholen bent u aan het juiste adres. Met meer dan 33 jaar ervaring in de meubelmakerij ontwerpen, maken en monteren wij keukens volledig op maat. Of u nu een compleet nieuwe keuken wilt of uw huidige keuken een frisse uitstraling wilt geven, wij realiseren het met vakmanschap en precisie.
Redactie Qasa.nl
JC Bazen houdt zich bezig met de vervaardiging van maatkeukens, keukenmontage, interieurbouw, en keukenrestyling.
Actief in
Keukens • Woninginrichting • Interieurbouw
Ontwerp en maatwerk
Maatwerk – Eigen werkplaats – Interieurontwerp – Functioneel ontwerp – Ontwerpadvies
Begeleiding
A tot z – Persoonlijk – Samenwerking – Begeleiding – Ontzorging
Montage en service
Montage – Zelfmontage
Showroom en afspraken
Showroom – Afspraak mogelijk
Locatie
Snelliusweg 55, Tholen
Alternatieven voor J.C. Bazen Keukens en Montage
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  I-KOOK
   
( Bergen op Zoom Noord-Brabant ) score 9,6 uit 1993 ervaringen
•  Keukenloods
   
( Roosendaal Noord-Brabant ) score 9,0 uit 955 ervaringen
•  Keukenathome
   
( Numansdorp Zuid-Holland ) score 9,6 uit 116 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Dordrecht Zuid-Holland ) score 9,7 uit 704 ervaringen
•  Tieleman Keukens
   
( Middelharnis Zuid-Holland ) score 9,7 uit 101 ervaringen
•  DB Keukens
   
score 9,7 uit 2667 ervaringen
•  SmartDesign Keukenstudio
   
( Maassluis Zuid-Holland ) score 9,8 uit 439 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Rotterdam Zuid-Holland ) score 9,7 uit 196 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

J.C. Bazen Keukens en Montage review

Er zijn nog geen klantervaringen over J.C. Bazen Keukens en Montage. Alle ervaringen worden door Qasa handmatig gecontroleerd. Deel uw ervaring.

J.C. Bazen Keukens en Montage Tholen

  J.C. Bazen Keukens en Montage Tholen (werkplaats), Snelliusweg 55, 4691 SP Tholen, tel 06-23846827
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens in Zeeland
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer de controle van ervaringen, privacy, scorebepaling, en het wijzigen of intrekken van ervaringen.

Een wijziging van de informatie over dit bedrijf voorstellen.