Feedback
6,0

Amelink Interieur & Bouw

Score uit 1 ervaring | beschrijf uw ervaring
tel: 026-4450218 | Amsterdamseweg 115, 6814 GC Arnhem
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Amelink Interieur & Bouw
Bij Amelink Interieur & Bouw werkt een team van gepassioneerde professionals dag in, dag uit met volle overtuiging en toewijding aan uitdagende projecten.
Redactie Qasa.nl
Amelink Interieur & Bouw biedt keukens op maat. Het bedrijf biedt qua vloeren natuursteen vloeren, vinyl, laminaat, marmoleum, parket, gietvloeren, pvc-vloeren, tegelvloeren, betonlook vloeren, en houten vloeren.

Amelink Interieur & Bouw heeft een showroom in Arnhem.

Actief in
Keukens • Badkamers • Vloeren • Woninginrichting • Interieurbouw
Genoemde stijlen
Houten – Modern
Ontwerp en maatwerk
Maatwerk – Eigen werkplaats – Design – Interieurontwerp – Sfeergericht
Begeleiding
Persoonlijk – Samenwerking – Deskundig – Betrokken
Montage en service
Montage – Badkamerrenovatie
Showroom en afspraken
Showroom
Locatie
Amsterdamseweg 115, Arnhem
Alternatieven voor Amelink Interieur & Bouw
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  ALL STYLE KEUKENS
   
( Arnhem Gelderland ) score 9,7 uit 118 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Huissen Gelderland ) score 9,6 uit 1974 ervaringen
•  Voortman Keukens
   
( Elst GLD Gelderland ) score 9,7 uit 704 ervaringen
•  Kitchen4All
   
( Zevenaar Gelderland ) score 9,6 uit 1103 ervaringen
•  DB Avanti Keukens
   
( Kesteren Gelderland ) score 9,8 uit 318 ervaringen
•  REDDY Keukens
   
( Heteren Gelderland ) score 9,1 uit 209 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,4 uit 209 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Amersfoort Utrecht ) score 9,7 uit 196 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Amelink Interieur & Bouw review

Er is 1 klantervaring over Amelink Interieur & Bouw. Deze ervaring is door Qasa handmatig gecontroleerd. Deel ook uw ervaring.
“The finishing work needs significant improvement”
Nuno Azevedo | dinsdag 28 jul 2026 26
We had Amelink install the Portola Plank laminate flooring throughout our apartment in July 2026. While the floor itself looks good, the finishing quality is unfortunately disappointing for the price paid (€4,891). Several issues were found after installation: the skirting board corners are poorly cut and misaligned at multiple points, two skirting pieces were left broken/snapped, the skirting does not sit flush against the wall in several places leaving visible gaps, and the rubber underlay is left exposed near one wall. We have contacted them to come back and fix these issues. The actual laminate laying was done well, but the finishing work needs significant improvement.
FOTO VAN NUNO AZEVEDO
+ Toon extra foto van Nuno Azevedo
+ Toon extra foto van Nuno Azevedo
Reactie of foto toevoegen
Foto's
Gebruikersfoto null
1 / 3

Amelink Interieur & Bouw Arnhem

Website: amelink.nl/
  Amelink Interieur & Bouw Arnhem, Amsterdamseweg 115, 6814 GC Arnhem, tel 026-4450218
Kaart
Amelink Interieur & Bouw review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven in Gelderland
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer de controle van ervaringen, privacy, scorebepaling, en het wijzigen of intrekken van ervaringen.

Een wijziging van de informatie over dit bedrijf voorstellen.