Feedback
7,5

Piet de Wit Keukens

Score uit 2 ervaringen | beschrijf uw ervaring
tel: 030-6923291 | Laan van Cattenbroeck 11, 3703 BH Zeist
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van Piet de Wit Keukens
Vakmanschap, dat is wat Piet de Wit Keukens kenmerkt. Ervaar onze toewijding en bezoek onze showroom voor een eerlijk en helder advies. Wij ontwerpen en fabriceren keukens die passen bij de eisen van vandaag en morgen. Keukens om in te leven en om je helemaal in uit te leven.
Alternatieven voor Piet de Wit Keukens
Andere goed gewaardeerde keukenzaken zijn onder meer:
•  Voortman Keukens
   
( Bunnik Utrecht ) score 9,7 uit 693 ervaringen
•  I-KOOK
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,6 uit 1932 ervaringen
•  Kitchen4All
   
( Vianen UT Utrecht ) score 9,6 uit 1088 ervaringen
•  KeukenCoach
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,8 uit 184 ervaringen
•  DB Artic Keukens
   
( Utrecht Utrecht ) score 9,6 uit 151 ervaringen
•  Velthuizen Keukens en Badkamers
   
( Woudenberg Utrecht ) score 9,5 uit 203 ervaringen
•  DB Avanti Keukens
   
( Kesteren Gelderland ) score 9,8 uit 310 ervaringen
•  ASWA Keukens
   
( Hilversum Noord-Holland ) score 9,6 uit 264 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ keukenzaken bekijken.

Piet de Wit Keukens review

Er zijn 2 ervaringen over Piet de Wit Keukens. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review
“Absoluut een aanrader”
Arnoud van der Heiden | donderdag 23 jul 2026 26
Wij zijn zeer tevreden over Piet de Wit Keukens en het maatwerk dat zij voor onze bijkeuken hebben gerealiseerd. Vanaf het eerste gesprek zijn we op een prettige en professionele manier begeleid. Tijdens het verkoopproces werd goed geluisterd naar onze wensen en kregen we deskundig advies over de indeling, materialen en praktische mogelijkheden. De benadering was daarbij nooit opdringerig, maar juist rustig, vakkundig en meedenkend. Het eindresultaat is zowel mooi als bijzonder functioneel. De afwerking is netjes, de materialen voelen degelijk aan en het oog voor detail is duidelijk zichtbaar. Wij kijken terug op een prettige samenwerking, uitstekende service en een prachtig eindresultaat. Piet de Wit Keukens is wat ons betreft absoluut een aanrader!
Reactie of foto toevoegen
“Een prachtig eindresultaat”
Wietse en Noah | vrijdag 17 jul 2026 26
Wij zijn ontzettend tevreden over Piet de Wit Keukens en het maatwerk dat zij hebben geleverd. De kastenwand in onze bijkeuken is niet alleen prachtig om te zien, maar ook bijzonder praktisch ingericht. De wasmachine en droger zijn strak en netjes ingebouwd, wat zorgt voor een rustige en opgeruimde uitstraling. De handige lades voor wasmanden zijn echt een slimme oplossing. Ook hebben we lage kasten laten plaatsen met daarop een mooi aanrechtblad met kraan en spoelbak, wat perfect aansluit bij de rest van het ontwerp. Wat voor ons echt het verschil maakt, is het maatwerk: alles sluit perfect aan tot aan het plafond waar door we veel opbergruimte hebben gekregen. De kwaliteit en het oog voor detail zijn duidelijk zichtbaar. Vakmanschap, goede service en een prachtig eindresultaat. Zeker een aanrader!
Reactie of foto toevoegen

Piet de Wit Keukens Zeist

  Piet de Wit Keukens Zeist, Laan van Cattenbroeck 11, 3703 BH Zeist, tel 030-6923291
Kaart
Piet de Wit Keukens review
Overzichtpagina's
Meer bedrijven voor keukens in Utrecht
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.