Feedback

De Woonzaken

beschrijf uw ervaring
tel: 0251-315750 | Lijnbaan 43, 1969 ND Heemskerk
Bedrijfsomschrijving
Afkomstig van De Woonzaken
Persoonlijke aandacht en deskundig advies zijn onze speerpunten. Onze specialisten op het gebied van zonwering, veranda’s, vloeren, traprenovatie, raambekleding en woonmode nemen graag de tijd om je kennis te laten maken. Kom langs in onze showroom of maak een afspraak met een van onze specialisten.
Actief in
Vloeren • Woninginrichting • Raamdecoratie • Meubels
Soorten vloeren
Eiken – Gietvloeren – Houten vloeren – Karpetten – Laminaat – Linoleum – Marmoleum – Pvc vloeren – Tapijt – Vinyl – Wandtegels
Genoemde stijlen
Design – Houten – Luxe – Modern
Prijs
Betaalbaar
Ontwerp en maatwerk
Maatwerk – 3D-ontwerp – Interieurontwerp – Ontwerpadvies – Sfeergericht
Begeleiding
Persoonlijk – Luisteren naar wensen – Samenwerking – Begeleiding – A tot z
Showroom en afspraken
Showroom – Afspraak mogelijk – Bezoek is vrijblijvend – Thuisbezoek mogelijk
Alternatieven voor De Woonzaken
Andere goed gewaardeerde vloerenwinkels zijn onder meer:
•  Knulst Vloeren
   
( Amsterdam Noord-Holland ) score 9,8 uit 338 ervaringen
•  LAB21
   
( Oostzaan Noord-Holland ) score 8,1 uit 1005 ervaringen
•  Het Vloerenhuis
   
( Nijkerk Gelderland ) score 9,7 uit 107 ervaringen
•  Slingerland Tegels
   
( Hardinxveld-Giessendam Zuid-Holland ) score 9,1 uit 116 ervaringen
•  Europa Parket
   
( Barneveld Gelderland ) score 9,6 uit 381 ervaringen
•  Martijn de Wit Vloeren
   
( Oostzaan Noord-Holland ) score 9,3 uit 24 ervaringen
•  J&M Vloeren
   
( Leiderdorp Zuid-Holland ) score 7,0 uit 1 ervaringen
•  Luxury Floors
   
( Kampen Overijssel ) score 9,1 uit 231 ervaringen

U kunt ook de lijst met de beste 10+ vloerenwinkels bekijken.

De Woonzaken review

Er zijn nog geen ervaringen over De Woonzaken. Uw ervaring toevoegen: schrijf een review

De Woonzaken Heemskerk

  De Woonzaken Heemskerk, Lijnbaan 43, 1969 ND Heemskerk, tel 0251-315750
Kaart
Overzichtpagina's
Meer bedrijven in Noord-Holland
Over deze pagina
Het helpcentrum van Qasa bevat uitgebreide informatie over onder meer betrouwbaarheidscontrole, privacybescherming, scorebepaling, wijzigen of intrekken van ervaringen, en wat er gebeurt na het schrijven van een ervaring.

Een bewerking voorstellen van de naam, bedrijfsomschrijving of adresgegevens. Geef hier uw wijziging door.