Feedback
6,4

Atag KD63122A

Inbouw koelkast - totale inhoud 209 liter
Type
Inbouwkoelkast
Energieverbruik
103 kWh per jaar
Vriesgedeelte
Nee
Inhoud koeldeel
209 liter
Energieklasse
E
Deurmontage
Deur-op-deur montage
Hoogte
1220 mm
Breedte
560 mm
Prijsontwikkeling
Prijzen
GOEDKOOPSTE
€ 799,20
€ 815
Eigenschappen
Algemeen
  • Energieklasse E
  • Geluidsklasse B
  • Geluidsniveau 35 db
  • Installatie inbouw
  • Kleur wit
  • Klimaatklasse SN-N-ST-T
Frontdeur
  • 1 frontdeur
  • Deur op deur montage
  • Deurscharnier rechts
  • Omkeerbare deur
  • SoftClose
Indeling
  • Flessenrek
  • Groentelade
  • LED-verlichting
  • Plateaus van glas
  • Plateaus van veiligheidsglas
  • Transparante lades
  • Verstelbaar plateau
  • Verstelbare deurvakken
Techniek
  • Automatische ontdooiing
Bediening
  • Elektronische temperatuurregeling
Geschatte energiekosten
  • € 41 per jaar
Totale kosten
  • Geschatte kosten per jaar: € 127
Product
  • Type nr: KD63122A
  • Ean nr: 8715393314987
  • Merk: Atag | nr 7. in koelkasten
Openomen onder
Ervaringen
Voor deze Atag koelkasten hebben wij 11 relevante ervaringen ontvangen. Alle ervaringen zijn door Qasa gecontroleerd. Zelf een ervaring insturen over deze koelkast kan hier: Mijn ervaring met deze Atag koelkast. Wij stellen dit zeer op prijs.
“Te veel geluid”
Door George op zondag 2 januari 2022
ij hebben voor een ATAG KD63122A inbouwkoelkast gekozen. Vooral ATAG vanwege de extra garantie en positieve ervaring in het verleden. De koelkast maakt te veel geluid.
“Gebruiksvriendelijk”
Door JP op maandag 13 februari 2023
We hebben de apparaten van het merk ATAG. De inbouw koelkast is gebruiksvriendelijk. Tot nu toe geen problemen tegen gekomen. Keuze voor Atag gebaseerd op de ervaringen in de vorige keuken: Landurig goed
Reactie of foto toevoegen
“Prima”
Door Bob op woensdag 5 oktober 2022
We hebben gekozen voor apparatuur van Atag. De koelkast bevalt prima.
Reactie of foto toevoegen
“Goed en betrouwbaar”
Door René op zondag 26 september 2021
Wij hebben gekozen voor ATAG apparatuur, reden: goed, betrouwbaar en een heel bekend merk, tevens als we meerdere apparaten kochten kregen we 8 jaar garantie op alles via de keukenfirma naar ATAG. Gekochte artikelen en typenummer: Geïntegreerde koelkast KD8014ADN
“Had groter gemogen”
Door Willem op woensdag 30 december 2020
Koelkast Atag KS32102A. Reden keuze: ivm indeling. Tevredenheid: ivm inhoud achteraf keuze voor grotere moeten nemen. De keuze voor Atag kwam mede voort uit de 8 jaar garantie op de apparatuur, maar specifiek bevalt de apparatuur wel.
“Minder praktisch”
Door Ingrid op dinsdag 31 december 2019
Wij zijn tot heden zeer tevreden met de geadviseerde en door ons gekozen apparatuur. We hebben de keuken sinds juni dit jaar dus het is nog vrij kort om een goede beoordeling te geven. Gekozen apparaten: het heeft altijd een gewenningsperiode nodig alvorens je alle "ins en outs" hebt ontdekt. Koelkast> Atag KD62122A: Merkt pas in de praktijk dat hij minder praktisch is dan gedacht. Even wennen dus. Dit is heel moeilijk in te schatten bij het maken van een keuze. Je zou alles uit de oude koelkast mee moeten nemen en in de nieuwe plaatsen alvorens een keuze te maken.
“Erg tevreden”
Door Ed op vrijdag 26 juli 2019
Keuken apparatuur betreft ATAG KS32088B Inbouw koelkast = VV 88CM. De apparaten bevallen prima en hoewel ik in mijn omgeving veel kritische geluiden hoor over het merk ATAG en met name de CV ketels, ben ik erg tevreden over de keuken apparatuur en het merk. Belangrijk is natuurlijk dat ATAG een verlengde garantie van 10 jaar durft af te geven.
“Mankement gebagatelliseerd”
Door Joris op zondag 16 juni 2019
Wij hadden gekozen voor ATAG, extra korting bij aanschaf van 5 apparaten. We hebben dus een Oven, vaatwasser, gasfornuis, afzuigkap en koelkast. Nadat de keuken geplaatst is hebben we opgemerkt dat de ATAG koelkast (KS32178B) behoorlijk wat geluid produceerde. Dit hebben we gemeld bij onze keukenzaak en ze hebben een eigen monteur gestuurd en die was het met ons eens. Daarna kwam er een monteur van ATAG en deze concludeerde dat er een glasplaat verkeerd lag in de vriezer en vertrok weer. Helaas was het probleem niet opgelost en dit hebben we wederom gemeld bij onze keukenzaak. We begrijpen dat een koelkast geluid maakt maar deze ATAG produceerde een resonerende bromtoon. De monteur die de keukenzaak stuurde heeft de koelkast uit de kast gehaald en daarna vastgesteld dat de motor/pomp ratelde en bromde. Hierna heeft ATAG weer een monteur gestuurd maar deze bagatelliseerde het probleem en vond het allemaal wel meevallen. Deze ATAG monteur deed niks en is weer vertrokken. Achteraf hadden we spijt dat we hem koffie hebben gegeven. Hierna hebben we onze teleurstelling weer kenbaar gemaakt bij onze keukenzaak en zij hebben ons probleem opgelost, de ATAG koelkast weer terug genomen en nu hebben we na bijbetaling voor een iets duurdere Liebherr koelkast uitgezocht. Deze is fluisterstil.
“Bevalt zeer goed”
Door Yvonne op donderdag 9 mei 2019
Wij hebben gekozen voor Atag, omdat er 10 jaar garantie kon worden gegeven bij 4 apparaten of meer. Het gaat om de KS32178B/A01 koelkast. Ik moet zeggen dat de apparaten zeer goed bevallen! We zijn meer dan tevreden.
“Goed ingedeeld”
Door Bonita op maandag 18 juni 2018
Ik heb producten gekocht van Atag, namelijk Koelkast KD62122A/A01. Ik ben zeer tevreden over de producten. Goede prijs-kwaliteit verhouding. Makkelijk in gebruik en het werkt allemaal prima. Goede indeling van de koelkast.
“Zeer tevreden”
Door Jeroen op donderdag 12 april 2018
Atag KD62140A KOELKAST INBOUW NIS140. Zeer tevreden over de werking en het gemak.
Afmetingen
1220 mm
560 mm
550 mm
1225 mm
560 mm
550 mm
Vergelijkbare Atag koelkasten
Wij hebben 2 koelkasten gevonden die erg lijken op deze Atag KD63122A koelkast. De prijzen van deze koelkasten variëren van € 799,20 tot € 899,00. Toon vergelijkbare Atag koelkasten.
Informatie Atag KD63122A
De informatie op deze pagina is met grote zorg samengesteld. Echter het is altijd mogelijk dat de informatie niet (langer) juist, volledig of up to date is. Als u weet of vermoedt dat informatie niet klopt dan stellen we het op prijs dat u dat aan ons doorgeeft. U helpt daarmee zowel Qasa als de gebruiker van onze site. Geef hier uw opmerking door.
Alternatieven koelkasten