Blok 7 van de Veste maakt deel uit van de Helmondse wijk Brandevoort, en is gelegen op de locatie waar tot voor kort het tijdelijke winkelcentrum was gesitueerd. Op de begane grond is het winkelaanbod uitgebreid met een aantal nieuwe units. Daarboven zien we een gevarieerd aanbod van 28 appartementen in diverse indelingen. Door de raampartijen kijken de bewoners uit over de bedrijvigheid van De Plaetse met zijn gracht en de Markthal. In het gebouw is heel bewust gekozen voor drie portieken. De drie portieken hebben elk hun eigen ingang en lift. De portiekontsluiting heeft hier als bijkomend voordeel dat u om in de lift of het trappenhuis te komen niet naar buiten hoeft.
De privé-bergingen liggen op de begane grond.
Dit nieuwbouwproject staat op Qasa sinds 29 januari 2010.
Direct informatie aanvragen.
Verkoper van dit nieuwbouwproject is broeckx praasterink makelaars.
Er zijn verschillende typen appartementen met verschillende indelingen. De appartementen hebben één, twee of drie slaapkamers. Verder heeft elk appartement een balkon of dakterras.
Direct informatie aanvragen
Projectvermeldingen
Wilt u uw bedrijf of website bij Brandevoort de Veste Blok 7 laten vermelden?
Vraag een kosteloze vermelding aan.
Brandevoort de Veste Blok 7 is onderdeel van het nieuwbouwplan Brandevoort in Helmond. Dit project ligt in Brandevoort, in het zuidwesten van Helmond, nabij de Plaetse en de Laan door de Veste. Direct informatie aanvragen
Bewonersforum Brandevoort de Veste Blok 7
Leer uw nieuwe buren kennen en plaats een bericht op het forum voor toekomstige bewoners.